Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - Teresa

Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - Teresa

Postprzez Teresa » 30 lis 2017, o 22:49

Witam jestem nową syrenką od 6 listopada .Czasami potrzebuję z kimś pogadać i chętnie się spotkać ,poznać kogoś w realu który tez jest w takiej sytuacji jak moja .Trochę za póżno Was znalazłam a jestem chętna na spotkania w Katowicach .Czy mogę do Was dołączyć na następne spotkanie. :-\ Nie wiem czemu ale ciągle chce mi się beczeć.
Teresa
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 22:19
Wiek: 58
Data operacji: 6 listopada 2017
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3
Zakres operacji: usunięcie macicy ,jajników i jajowodów
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: nie mam

Re: Katowice - 25 listopad 2017r. - sobota - kto chętny ?

Postprzez olikkk » 30 lis 2017, o 23:36

Witaj Tereniu :ymhug:
No szkoda, że się spóźniłeś , bo byłyśmy w sobotę w Katowicach :-?
Ale pewnie za jakiś czas znowu się tam spotkamy, bo trochę nas jest z tego terenu ;)
Śledź nasze posty w tym dziale , a z pewnością się zobaczymy :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: 17 spotkanie Syrenek w Katowicach - 25 listopad 2017r.

Postprzez Teresa » 1 gru 2017, o 16:34

Dziękuję za odpowiedz .Bardzo się ciesze że mogę na ten temat z kimś pogadać i poznam na pewno fajne dziewczyny :ymhug:
Teresa
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 22:19
Wiek: 58
Data operacji: 6 listopada 2017
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3
Zakres operacji: usunięcie macicy ,jajników i jajowodów
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: nie mam

Re: 17 spotkanie Syrenek w Katowicach - 25 listopad 2017r.

Postprzez olikkk » 1 gru 2017, o 16:37

Tereniu nie musisz czekać aż do następnego spotkania, żeby z nami porozmawiać ;;)
Zaraz założę Ci wątek i będziesz mogła więcej o sobie i swoich problemach nam opowiedzieć :x
Zapewniam, że tu jest z kim pogadać ;)
Pozdrawiam Cię cieplutko :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez Lena » 1 gru 2017, o 17:04

Hej Tereska , witaj wśród Syrenek :ymhug: :ymhug: :ymhug:
Lenka
Lena
 
Posty: 2468
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 18:59
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 0
Data operacji: 16 sierpnia 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki, obfite krwawienia
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami i szyjką
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Climara 50

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez maria » 1 gru 2017, o 19:31

Witaj TERENIU na forum ,jesteś bardzo krótko po operacji
więc to normalne że wszystko Cię drażni ,przynajmniej ja tak miałam
pisz jak masz ochotę ,chętnie z Tobą pogadamy :x
skąd jesteś jeżeli można zapytać :x
maria
 
Posty: 2347
Dołączył(a): 24 lis 2015, o 16:33
Lokalizacja: śląsk
Wiek: 55
Data operacji: 16 września 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: rak trzonu G3
Terapia hormonalna: brak

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez kasiakrk » 1 gru 2017, o 20:46

Dzien dobry Tereniu :-)
kasiakrk
 
Posty: 248
Dołączył(a): 27 sie 2017, o 17:57
Wiek: 46
Data operacji: 12 października 2017
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Miesniaki krwotoczne miesiaczki bol podbrzusza
Zakres operacji: Usuniecie macicy z jajowodami
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Brak

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez Elza13 » 1 gru 2017, o 21:46

Witaj Teresko :)
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Elza13
%%- %%- %%-
Elza13
___________________________________________________
Nasze życie jest takie, jakim uczyniły je nasze myśli.
(Marek Aureliusz
)
Elza13
 
Posty: 278
Dołączył(a): 2 lis 2017, o 02:21
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 66
Data operacji: 13 czerwca 2017
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G2
Zakres operacji: usunięta macica z przydatkami i 21 węzłów chłonnych
Wynik HP: zmiany nie przekroczyły 1/2 grubości ściany macicy, przydatki i węzły chłonne OK
Terapia hormonalna: nie

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez olikkk » 1 gru 2017, o 21:57

Tereniu jesteś już w swoim wątku, więc możesz nam napisać jaką drogę przeszłaś zanim znalazłaś się na stole operacyjnym i jak się czujesz aktualnie po operacji.
Jeśli masz jakieś wątpliwości to pisz , postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości :x
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :kolobok_give_heart2:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez Teresa » 1 gru 2017, o 22:59

Witam Was jestem z Chorzowa .miałam już 4 lata menopauzę i zaczęłam plamić ,poszłam do lekarza nfz i po badaniu dała mi skierowanie na czyszczenie ,cytologia ok .Poszłam na czyszczenie do kliniki w katowicach i nagle jak grom z jasnego nieba dzwoni mój lekarz i mówi że mam jak najszybciej sie stawic na operację bo wyniki nie sa dobre i może dojść do najgorszego. szok płacz operacja za 1,5 tygodnia .po jeszcze jednej rozmowie z nim wytłumaczył mi że lepiej usunąc wszystko bo jakby coś poszło dalej to lepiej nie ryzykować a ja już mam swój wiek .nie było żle bo lekarz super klinika super ale teraz zawsze coś poboluje .pierwsze to ból po zatwardzeniu potem gorączka i przeziębienie potem ból przy oddawaniu moczu ,gehenna ale po badaniu okazało sie że mam bardzo silne zapalenie prawdopodobnie cewki i do dziś jeszcze biorę antybiotyki. dziś już czuję się lepiej wzięłam super czopki przeszło ale strach pozostał .Siedzę na muszli jakbym była dziewicą bo mam uczucie że mi tam wszystko wypadnie.Mam też konflikt z moją córką która jest na mnie strasznie obrażona bo nie mówiłam nikomu o tej operacji /nie miałam ochoty z nikim na ten temat rozmawiac/ tylko przed samą operacją wysłałam smsa że zaraz idę i nie chciałam jej martwić .nie przyszła do mnie do szpitala ani jak wróciłam do domu dopiero po 2 tygodniach wstąpiła i jeszcze pretensje że przezemnie ma nerwicę.Mąż sie wsciekł nie chce jej znać a mnie było przykro.o byle co chce mi się płakać i kiedy do niej napisałam że jest mi żle to odpisała że mi nikt w tym nie pomoże muszę sama chcieć a jak poprosilam żeby wpadła na chwilkę to nie ma czasu bo ma aerobik i znów się pobeczłam .Ciężko mi z tym trochę ale dobrze że mam jeszcze dobrego,/ drugiego/męża bo bym widzę została z tym sama.ale wzięłam się w garść i do przodu.Ale się wygadałam za wszystkie czasy :D :D Jak będzie jakieś spotkanie to dajcie znać chętnie was poznam w realu i zagadam na śmierć :))
Teresa
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 22:19
Wiek: 58
Data operacji: 6 listopada 2017
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3
Zakres operacji: usunięcie macicy ,jajników i jajowodów
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: nie mam

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez Karolina1982 » 2 gru 2017, o 00:37

Witaj Tereniu wśród Nas :kolobok_heart:
Cholernie mi przykro z powodu Twojej relacji z córką może potrzebuje więcej czasu, żeby oswoić się z tym, że jej nie powiedziałaś. Dla mnie moja mamuśka jest najważniejsza na świecie, zawdzięczam jej wszystko co osiągnęłam i też pewnie byłabym na nią zła, gdyby mi nie powiedziała, że była na operacji, ale nie aż tak... Przykro mi :kolobok_friends: Powinna jednak uszanować Twoją decyzję, przecież nie zrobiłaś tego na zlosc ani specjalnie. Będę trzymać kciuki za Wasze szybkie pojednanie :-bd I wielki plus dla małża, że jest z Tobą to najważniejsze by po operacji nie być samą. Tu jest tyle fajnych babek Teresa na forum i wszystkie chętne do wysluchania i do przytulenia i do poradzenia :kolobok_heart:
Pozdrowienia :kolobok_air_kiss:
Karolina1982
 
Posty: 362
Dołączył(a): 28 wrz 2017, o 21:05
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 36
Data operacji: 17 października 2017
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Macica mięśniakowata, anemia, obfite miesiączki
Zakres operacji: Usunięcie macicy
Wynik HP: Ok
Terapia hormonalna: Nie

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez olikkk » 2 gru 2017, o 12:15

Tereniu przykro mi, że córka tak się zachowała =((
Tu nie ma się na co obrażać ....
Fakt, mogło jej być przykro, że nie wiedziała wcześniej o operacji, ale jak już się dowiedziała, to jednak wypada zatroszczyć się, odwiedzić w szpitalu, czy potem w domu, zainteresować się czy wszystko w porządku, wesprzeć. To chyba naturalne dla każdego dziecka, a zwłaszcza córki .
Przecież jest kobietą i nie jest powiedziane , że i jej to nie spotka, zwłaszcza, że jej mama miała taki problem.
Bogu dzięki masz dobrego męża :ympray:
Nie nalegaj, nie dzwoń do niej jeśli unika spotkania i rozmowy z Tobą. Może to przemyśli i sama się odezwie.
Nie bardzo rozumiem czy jest zła za to, że nic nie wiedziała, czy za to, że poddałeś się operacji :-\
Tak czy inaczej, zachowuje się brzydko =((
Na szczęście pogadać możesz z nami, a my zrozumiemy Cię lepiej niż córka ;)
Trzymaj się :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez bulbinka536 » 2 gru 2017, o 20:49

Witaj Teresa :ymhug:

Podpisuję się pod tym co napisała Oliczek nie ładnie się córka zachowała ,delikatnie mówiąc :(
Bardzo mi przykro ,bo doskonale rozumiem jak się z tym czujesz :ymhug: Dobrze ,że masz obok kochającego męża :)
Ja jestem z Świętochłowic ,więc rzut beretem :D Ściskam Cię mocno ,głowa do góry Tereniu :kolobok_girl_in_love:
ObrazekBulbinka
Avatar użytkownika
bulbinka536
 
Posty: 2529
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 23:30
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 43
Data operacji: 2 czerwca 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki.
Operacja IV -02.06.2014
NIEZŁOŚLIWY NOWOTWÓR JAJNIKA
TORBIEL JAJNIKA LEWEGO
Zakres operacji: III OPERACJA 17.10.2011 r.usunięcie macicy bez przydatków ,usunięcie zrostów
po ciąży ektopowej .Znieczulenie dolędźwiowe
IV OPERACJA; USUNIĘCIE OBUSTRONNE JAJNIKÓW I JAJOWODÓW.
UWOLNIENIE ZROSTÓW JELIT W MIEDNICY.
Znieczulenie ogólne .
CIĘCIE POPRZECZNE
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: systen 50

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez Teresa » 2 gru 2017, o 21:00

Dziękuję dziewczyny za wsparcie dziś powiedziałam sobie przyj do przodu nie daj się i ustroiłam domek na święta .Mam dla kogo żyć bo mam męża 2 pieski ze schronu które były bite i głodzone a jeden jest trochę niepełnosprawny i najlepsze to moja wnuczka 10 letnia właśnie najśmieszniejsze że od tej właśnie córki/po lekcjach była już 3 razy aby na parę minut się przytulić/ i pieprzę to trzeba się do tego zacząć przyzwyczajać. Pozdrawiam Was serdecznie :ymhug: :x
Teresa
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 22:19
Wiek: 58
Data operacji: 6 listopada 2017
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3
Zakres operacji: usunięcie macicy ,jajników i jajowodów
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: nie mam

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez Elza13 » 2 gru 2017, o 21:10

Z przykrością przeczytałam, jak Twoja córka zareagowała na to, że nie powiedziałaś jej wcześniej o operacji, że nie zrozumiała, że chciałaś ją chronić. Pewnie poczuła się odsunięta od Twojego życia, ale Ty masz prawo do własnych decyzji. Mam nadzieję, że z czasem Twoje relacje z córką unormują się, żal przeminie, a powróci serdeczność. Wzruszyło mnie to, co piszesz o wnusi, jej troska i uczucia okazywane Ci w taki sposób, jak opisałaś. :) :) :)
Pozdrawiam cieplutko - Elza13 %%-
Elza13
___________________________________________________
Nasze życie jest takie, jakim uczyniły je nasze myśli.
(Marek Aureliusz
)
Elza13
 
Posty: 278
Dołączył(a): 2 lis 2017, o 02:21
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 66
Data operacji: 13 czerwca 2017
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G2
Zakres operacji: usunięta macica z przydatkami i 21 węzłów chłonnych
Wynik HP: zmiany nie przekroczyły 1/2 grubości ściany macicy, przydatki i węzły chłonne OK
Terapia hormonalna: nie

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez Martyna90 » 3 gru 2017, o 11:52

Witaj Teresa
Ja mam podobny problem do Twojego , dysplazja HSIL szyjki macicy . Napisz proszę jaki miałaś wynik , że lekarze zdecydowali się na tak rozległą operację, nie proponowali najpierw konizacji?
U mnie niestety wynik po 1 konizacji niejednoznaczny , ordynator chce mi teraz całą szyjkę usunąć . Chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko , mam już dwójeczkę . Byłam na kontroli u lekarza prowadzącego powiedział tylko , że tarczę szyjki mam obecnie całą w strupach - zabieg był 3 listopada , on nawet ma problem z odnalezieniem w tych strupach wejścia do kanału . On by zaczekał aż się wszystko zagoi i za 2 miesiące zrobił kontrolną cytologię i kolposkopię. Ostatnia wizyta w celu ustalenia dalszego leczenia załamała mnie , tym razem (...........) onkolog mówi, że ciąć szyjkę ile się da ..., a jak po zabiegu nie będzie marginesu to czeka mnie usunięcie macicy :/
Martyna90
 
Posty: 176
Dołączył(a): 29 lis 2017, o 14:48
Wiek: 27
Data operacji: 28 grudnia 2017
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Dysplazja HSIL
Zakres operacji: Amputacja szyjki macicy
Wynik HP: HSIL
Terapia hormonalna: nie

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez Teresa » 3 gru 2017, o 19:30

Witaj Martynko Jak czytałaś po czyszczeniu zadzwonił do mnie lekarz że wynik nie jest za dobry i najlepiej by było usunąc wszystko .Myslałam że to rak ale mnie uspokoił że nie jest to rak ale jak z tym jak najszybciej nie zrobię porządku to może się to przeistoczyc w raka .Jak zauważyłas mam już 58 lat i jak tłumaczył mi lekarz dzieci już nie będzie a lepiej zaraz usunąc wszystko żeby potem jak już słyszałam od innych nie przeszło dalej i znów stres ból itd. więc się nie namyślałam bo mój lekarz jest świetnym ordynatorem kliniki w katowicach no i myslę że miał rację .Miałam to robione laparaskopowo więc nie było tak zle. Jesteś jeszcze młoda i myślisz jeszcze o dziecku rozumiem ale jeżeli tak to wygląda to ratuj się dziewczyno dwójeczkę już masz ,Jezeli mieszkasz blisko Chorzowa dam namiary na mojego lekarza i spróbuj może jeszcze z nim pogadać.Trzymaj się pozdrawiam :ymhug: :x
Teresa
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 22:19
Wiek: 58
Data operacji: 6 listopada 2017
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3
Zakres operacji: usunięcie macicy ,jajników i jajowodów
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: nie mam

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez Martyna90 » 3 gru 2017, o 20:23

Widzisz Teresa , z jednej strony chciałabym zaczekać zrobić badania i podejść do zabiegu , jeśli będzie konieczny z pełną świadomością że tak trzeba , że nie ma wyjścia . A tu jeden lekarz mówi tak drugi inaczej , niby wszyscy są zgodni , że brak marginesu w opisie histopatu z ostatniego zabiegu utrudnia dalsze postępowanie w tym sensie , że nie wiadomo do końca czy zmiana jest dalej czy jej nie ma. Ta onkolog z którą się konsultowałam , mówi , że jest niewielkie ryzyko , że w kanale szyjki zmiany są bardziej zaawansowane niż dyspalzja i dlatego wysłała by mnie na operację żeby to ryzyko mimo że małe , zweryfikować bo inaczej się nie da , ani łyżeczkowanie ani cytologia czy kolposkopia nie dają takiej pewności. Tym bardziej że istnieje jeszcze rak gruczołowy , który rozwija się po ciuchu w głębi kanału szyjki i żadne badanie diagnostyczne go nie wychwycą jedynie wycięcie tkanki i oddanie do badania histopat. Boje się tego zabieg tym bardziej że w rodzinie mam kuzynkę , która jest już kilka lat po usunięciu szyjki i niestety ma zrosty na szyjce po operacji , ma bardzo bolesne i obfite miesiączki , czego wcześniej nie było . Ja doskonale pamiętam czym są bolesne miesiączki , męczylam się z nimi 7 lat zanim zaszłam w 1 ciąże , to były 2 dni wyjęte z kalendarza , nie chciałabym do tego wracać . Na forach też widzę że te zrosty po operacji wycięcia szyjki to częste powikłanie i dziewczyny się męczą z miesiączkami ...
Martyna90
 
Posty: 176
Dołączył(a): 29 lis 2017, o 14:48
Wiek: 27
Data operacji: 28 grudnia 2017
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Dysplazja HSIL
Zakres operacji: Amputacja szyjki macicy
Wynik HP: HSIL
Terapia hormonalna: nie

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez Teresa » 8 gru 2017, o 22:27

Witam Martynko nie było mnie 2 dni ponieważ też byłam na badaniu krwi i moczu ponieważ miałam bardzo silne zapalenie wewnętrzne i brałam antybiotyki .Wyniki teraz bardzo dobre ale jeszcze mam problemy z bólem kręgosłupa i tam jeszcze co chwila coś innego .No muszę jeszcze trochę pocierpiec . Wiesz mogę za Ciebie trzymac kciuki ponieważ decyzji za Ciebie nie mogę podjąć ale wiem jak się czujesz w tej chwili.Jesteś w rozterce ale musisz tę decyzję podjąć sama .Jesli inaczej nie idzie tego sprawdzić to chyba musisz zaryzykować. Jednego nie rozumiem jak mogą być zrosty na szyjce kiedy jest ona usunięta?U mnie w rodzinie moja mama siostra mamy no i teraz ja mamy usunięte wszystko -rodzinne chyba więc juz uczulilam moje córki na to .Córki zaszczepiły już moje 2 wnuczki przeciw HPV bo dobrze że już coś takiego jest .Nie martw się a może nie będzie tak zle jak myślisz :ymhug:
Teresa
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 22:19
Wiek: 58
Data operacji: 6 listopada 2017
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3
Zakres operacji: usunięcie macicy ,jajników i jajowodów
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: nie mam

Re: Nasilona dysplazja szyjki macicy dużego stopnia CIN3 - T

Postprzez Dorit » 18 gru 2017, o 00:50

Cześć Teresko

Dobrze, że trafiłaś tu do nas do Syrenkowa. Myślę sobie, że ta nasza operacja to jest takie wyjątkowe doświadczenie, bardzo trudne, i że dobrze jest być w kontakcie z kobietami, które też przez to przeszły. łatwiej jest nam zrozumieć Ciebie, jak mamy podobne doświadczenie niż czasem bliskim.

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życzę zdrowia, a na twarzy uśmiechu:) Dorit @};-
Dorit
Dorit
 
Posty: 192
Dołączył(a): 1 lip 2017, o 20:51
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Data operacji: 19 czerwca 2017
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: szybko rosnące mięśniaki, dające dolegliwości, takie jak częste krwotoki, anemia, bóle w krzyżu
Zakres operacji: histeroktomia z zachowaniem jajników
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: nie

Następna strona

Powrót do Trafiłam do Was po operacji usunięcia macicy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości