KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Już są po operacji

KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Kama » 26 kwi 2019, o 13:04

Witam wszystkie Kobietki/syrenki :kolobok_curtsey:
moja historia zaczęła się parę miesięcy temu. Pod koniec grudnia zaczęłam odczuwać częste bóle podbrzusza, cykl skrócił się do 22-25 dni a okresy stały się mega obfite. W połowie lutego zgłosiłam się na wizytę u gina.
W USG wyszedł mi mięśniak trzonu ( na tylnej ścianie tuż przy kręgosłupie), torbiel krwotoczna jajnika oraz niejednorodne endometrium. Dodam tylko że poprzednia wizytę miałam 8 miesięcy wcześniej i nic z tych nowości nie miałam... Dostałam skierowanie do szpitala aby w pierwszej kolejności zbadać endometrium, dostałam tez skierowanie na marker ca 125 ( norma 0-35, mi wyszło 39).
No więc po niecałym miesiącu wyczyszczono mi endometrium ( wynik ok), na usg okazało się że torbieli nie ma ( wchłonęła się, "wyskoczyły" dwie w piersiach ale to inna historia) a mięśniak urósł do 5 cm, pojawił się tez zalążek nowego. I właśnie od tamtego czasu zaczęłam coraz boleśniej odczuwać obecność "obcego".
Siedzi dziad mi na kręgosłupie; krzyż mnie tak boli że nie wiadomo czy siedzieć,leżeć czy chodzić, w pachwinach ciągnie, podbrzusze boli jak na okres, nogi drętwieją naprzemiennie co jest mega wkurzające podczas prowadzenia samochodu ( teraz to jeżdżę jak 100% baba :kolobok_girl_witch: ).
Lekarz mówi że mam bardzo nieruchomą macicę także wraz ze wzrostem mięśniaka ( a chyba rośnie dość szybko) ona nie przesuwa się do przodu żeby mi ulżyć.Wszystko trzymają zrosty z poprzednich operacji na przestrzeni 18 lat ( cesarka,przepuklina, ciąża pozamaciczna). Operację ( usunięcie trzonu z pozostawieniem reszty) pierwotnie miałam wyznaczona na koniec maja ale cykl mi zrobił psikusa i musiałam się przepisać na tydzień później.
Tak jak na początku mega się bałam i tydzień chodziłam ze skierowaniem w torebce tak teraz chciałabym mieć to już za sobą....
Avatar użytkownika
Kama
 
Posty: 164
Dołączył(a): 25 kwi 2019, o 21:36
Wiek: 39
Data operacji: 7 czerwca 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniak srodscienny w trzonie macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięśniaka oraz usuniecie licznych zrostów otrzewnowych
Wynik HP: .OK
Terapia hormonalna: .

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Narika » 26 kwi 2019, o 13:51

Witaj Kama :-h Jestem po usunięciu trzonu macicy z powodu mięśniaków, dwa razy były wyłuskiwane i odrastały, więc przyszedł czas na histerektomię. Zwlekałam z operacją, ale tak jak Tobie dały mi popalić, że podjęłam męską decyzję i wtedy już też nie mogłam doczekać się zabiegu, a jak się bałam żeby go nie przełożyli #-o Jestem 10 dni po i czuję się bardzo dobrze, a co będzie potem nie myślę, wierzę że będzie dobrze - po to teraz zwolniłam tempo i dbam o siebie. Gdybyś miała jakieś pytania to dawaj. Pozdrawiam serdecznie :ymhug:
Życie jest zbyt krótkie, aby pić niedobre wino, nie jeść lodów i marnować czas na ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży. Nie traćmy go na kiepski seks, nieszczęśliwe związki i wszystkie gówniane znajomości.
Rafał Wicijowski
Narika
 
Posty: 66
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 13:42
Lokalizacja: Lublin
Wiek: 48
Data operacji: 16 kwietnia 2019
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki
Zakres operacji: Usunięcie trzonu macicy, jajniki i szyjka macicy nie usunięte
Wynik HP: Jeszcze brak
Terapia hormonalna: Brak

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Anita71 » 26 kwi 2019, o 13:56

Kama witam Cie cieplutko w Naszym Syrenkowie. Stalas sie jedna z nas i juz bedziemy dzielic z Toba troski i radosci. Czerwiec tuz tuz zaraz bedziesz po. Uwaznie poczytaj Syrenkowo przygotujesz sie super do operacji, jak co to zasypuj nas pytaniami pozdrawiam☺
Anita71
 
Posty: 8654
Dołączył(a): 27 sty 2019, o 21:51
Wiek: 0
Data operacji: 17 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: ogniska rozrostu gruczołowego z atypią w obrębie polipa endometrialnego, mięśniaki
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: wynik jak po wyłyżeczkowaniu
Terapia hormonalna: nie miałam

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Kama » 26 kwi 2019, o 14:05

Narika napisał(a):Witaj Kama :-h Jestem po usunięciu trzonu macicy z powodu mięśniaków, dwa razy były wyłuskiwane i odrastały, więc przyszedł czas na histerektomię. Zwlekałam z operacją, ale tak jak Tobie dały mi popalić, że podjęłam męską decyzję i wtedy już też nie mogłam doczekać się zabiegu, a jak się bałam żeby go nie przełożyli #-o Jestem 10 dni po i czuję się bardzo dobrze, a co będzie potem nie myślę, wierzę że będzie dobrze - po to teraz zwolniłam tempo i dbam o siebie. Gdybyś miała jakieś pytania to dawaj. Pozdrawiam serdecznie :ymhug:

Witaj Narika :kolobok_bye: ,
to pocieszające że 10dni po czujesz się dobrze bo ja z poprzednich operacji mam złe wspomnienia. No ale teraz planowo więc musi być ok. Powiedz mi proszę czy po operacji krwawisz, czy dostajesz zastrzyki na rozrzedzenie krwi no i na jak długo dostałaś zwolnionko z pracy
Avatar użytkownika
Kama
 
Posty: 164
Dołączył(a): 25 kwi 2019, o 21:36
Wiek: 39
Data operacji: 7 czerwca 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniak srodscienny w trzonie macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięśniaka oraz usuniecie licznych zrostów otrzewnowych
Wynik HP: .OK
Terapia hormonalna: .

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez KaSta » 26 kwi 2019, o 14:07

Kama :) witaj :-h
Avatar użytkownika
KaSta
 
Posty: 810
Dołączył(a): 5 mar 2019, o 17:16
Lokalizacja: na zachód od Warszawy
Wiek: 50
Data operacji: 19 lutego 2019
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak trzonu macicy g2/g3 (częściowo surowiczy)
Zakres operacji: Wycięta macica z przydatkami, węzły chłonne, wycięcie sieci
Wynik HP: Rak trzonu macicy g2/g3 (endometrialny - to lepiej, niż surowiczy- tak powiedział gin-onko)
Terapia hormonalna: Nie

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Kama » 26 kwi 2019, o 14:09

Anita71 napisał(a):Kama witam Cie cieplutko w Naszym Syrenkowie. Stalas sie jedna z nas i juz bedziemy dzielic z Toba troski i radosci. Czerwiec tuz tuz zaraz bedziesz po. Uwaznie poczytaj Syrenkowo przygotujesz sie super do operacji, jak co to zasypuj nas pytaniami pozdrawiam☺

Witaj Anita71 czytam , troszkę jeszcze błądzę skacząc po różnych działach no ale mam jeszcze chwileczkę. Mam ogromna nadzieje że mi termin znowu sie nie przesunie a ja wytrzymam do operacji bez L4. Dziś mam kryzys, strasznie mi źle siedzieć . Już i krzesło wymieniałam i próbowałam na poduszeczce...tabletki nie działają. Mam nadzieje że wraz z okresem troszkę mi odpuści bo zwariować można.
Avatar użytkownika
Kama
 
Posty: 164
Dołączył(a): 25 kwi 2019, o 21:36
Wiek: 39
Data operacji: 7 czerwca 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniak srodscienny w trzonie macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięśniaka oraz usuniecie licznych zrostów otrzewnowych
Wynik HP: .OK
Terapia hormonalna: .

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Kama » 26 kwi 2019, o 14:11

KaSta napisał(a):Kama :) witaj :-h


Witaj KaSta :kolobok_bye:
Avatar użytkownika
Kama
 
Posty: 164
Dołączył(a): 25 kwi 2019, o 21:36
Wiek: 39
Data operacji: 7 czerwca 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniak srodscienny w trzonie macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięśniaka oraz usuniecie licznych zrostów otrzewnowych
Wynik HP: .OK
Terapia hormonalna: .

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Narika » 26 kwi 2019, o 15:52

Kama czuję się bardzo dobrze, wprawdzie miałam laparoskopię, więc nie odczułam bólu rany jak po cięciu. W środku też mnie nie boli i nie bolało odkąd wróciłam do rzeczywistości czyli od wieczoru w dniu zabiegu, wtedy też troszeczkę krwawiłam, ale od tamtej pory czyściutko. Oprócz trzech ranek w brzuchu, pleców i żeber (skutki laparoskopii) nie bolało mnie nic. Może po zabiegu dostałam coś tak silnego, że mnie długo trzymało, nie wiem. Wyszłam do domu nastepnego dnia po zabiegu. Od początku bardzo dużo się ruszałam. Od weekendu oprócz dźwigania, schylania się i sięgania do góry robię wszystko tyle, że z rozwagą. Nie chcę szczegółami tu wszystkich przynudzać. Przez 28 dni mam sobie robić zastrzyki Fragmin, zwolnienie dostałam na miesiąc i wtedy mam się zgłosić do kontroli.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić niedobre wino, nie jeść lodów i marnować czas na ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży. Nie traćmy go na kiepski seks, nieszczęśliwe związki i wszystkie gówniane znajomości.
Rafał Wicijowski
Narika
 
Posty: 66
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 13:42
Lokalizacja: Lublin
Wiek: 48
Data operacji: 16 kwietnia 2019
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki
Zakres operacji: Usunięcie trzonu macicy, jajniki i szyjka macicy nie usunięte
Wynik HP: Jeszcze brak
Terapia hormonalna: Brak

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Stynka » 26 kwi 2019, o 17:33

Witaj Kama :) :-h
Stynka
 
Posty: 4323
Dołączył(a): 25 gru 2018, o 21:42
Wiek: 57
Data operacji: 3 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G3
Zakres operacji: rozszerzone usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: potwierdzony G3; naciek ogniskowo zajmuje 3/4 mięśnia
Terapia hormonalna: aktualnie brak

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Szklanka » 26 kwi 2019, o 17:41

Witaj Kama, bardzo dobrze trafiłaś. Tu Syrenki doradzą, wysłuchają, pomogą, czasem pogrożą palcem :P pocieszą, przytulą. Zawsze znajdzie się Syrenka o podobnym zakresie operacji albo z podobnym problemem, która coś podpowie.
Pozdrawiam
Szklanka
Kochać i tracić, pragnąć i żałować,
Padać boleśnie i znów się podnosić,
Krzyczeć tęsknocie "precz!" i błagać "prowadź!"
Oto jest ŻYCIE: nic, a jakże dosyć...

/Leopold Staff/
Avatar użytkownika
Szklanka
 
Posty: 1380
Dołączył(a): 16 gru 2018, o 00:04
Lokalizacja: Zagłębie Miedziowe
Wiek: 46
Data operacji: 19 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Pierwsza operacja 19.12.2018: mięśniaki na macicy, guz na lewym jajniku
Druga operacja 14.03.2019: zły wynik HP z pierwszej operacji
Zakres operacji: Pierwsza operacja: macica z szyjką i przydatkami, cięcie poziome
Druga operacja: sieć większa, węzły chłonne biodrowe, ściana otrzewnej, cięcie pionowe
Wynik HP: Pierwsza operacja: rak endometrioidalny jajnika lewego G2, Figo IA
Druga operacja: OK
Terapia hormonalna: Nie mam takiej jeszcze

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Rose » 26 kwi 2019, o 18:26

Witaj Kama :)

Szkoda, że musiałaś przesunąć termin, tym bardziej, że mięśniak tak Ci dokucza :( rozumiem, że chcesz mieć to już za sobą.
Zaglądaj do nas częściej. Razem szybciej będą Ci dni mijały i ani się obejrzysz będziesz po operacji!
Trzymaj się cieplutko :)
Avatar użytkownika
Rose
 
Posty: 397
Dołączył(a): 3 lut 2019, o 15:57
Wiek: 46
Data operacji: 20 marca 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniak, cyt. III b
Zakres operacji: usunięcie macicy z jajowodami
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: -

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Kama » 26 kwi 2019, o 18:50

Stynka napisał(a):Witaj Kama :) :-h

Witaj Stynka :)
Avatar użytkownika
Kama
 
Posty: 164
Dołączył(a): 25 kwi 2019, o 21:36
Wiek: 39
Data operacji: 7 czerwca 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniak srodscienny w trzonie macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięśniaka oraz usuniecie licznych zrostów otrzewnowych
Wynik HP: .OK
Terapia hormonalna: .

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Kama » 26 kwi 2019, o 18:53

Szklanka napisał(a):Witaj Kama, bardzo dobrze trafiłaś. Tu Syrenki doradzą, wysłuchają, pomogą, czasem pogrożą palcem :P pocieszą, przytulą. Zawsze znajdzie się Syrenka o podobnym zakresie operacji albo z podobnym problemem, która coś podpowie.
Pozdrawiam
Szklanka

Witaj Szklanka, zgadzam się z Tobą. W realu nie wiedziałabym nawet gdzie szukać pokrewnych dusz w tym temacie
Avatar użytkownika
Kama
 
Posty: 164
Dołączył(a): 25 kwi 2019, o 21:36
Wiek: 39
Data operacji: 7 czerwca 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniak srodscienny w trzonie macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięśniaka oraz usuniecie licznych zrostów otrzewnowych
Wynik HP: .OK
Terapia hormonalna: .

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Kama » 26 kwi 2019, o 18:56

Rose napisał(a):Witaj Kama :)

Szkoda, że musiałaś przesunąć termin, tym bardziej, że mięśniak tak Ci dokucza :( rozumiem, że chcesz mieć to już za sobą.
Zaglądaj do nas częściej. Razem szybciej będą Ci dni mijały i ani się obejrzysz będziesz po operacji!
Trzymaj się cieplutko :)

Też żałuję. Boli ale przynajmniej nie będę mieć żalu po rozstaniu z macicą ;) Jakby nie bolało człowiek by się wahał, odwlekał...
Avatar użytkownika
Kama
 
Posty: 164
Dołączył(a): 25 kwi 2019, o 21:36
Wiek: 39
Data operacji: 7 czerwca 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniak srodscienny w trzonie macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięśniaka oraz usuniecie licznych zrostów otrzewnowych
Wynik HP: .OK
Terapia hormonalna: .

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Kama » 26 kwi 2019, o 19:02

Narika napisał(a):Kama czuję się bardzo dobrze, wprawdzie miałam laparoskopię, więc nie odczułam bólu rany jak po cięciu. W środku też mnie nie boli i nie bolało odkąd wróciłam do rzeczywistości czyli od wieczoru w dniu zabiegu, wtedy też troszeczkę krwawiłam, ale od tamtej pory czyściutko. Oprócz trzech ranek w brzuchu, pleców i żeber (skutki laparoskopii) nie bolało mnie nic. Może po zabiegu dostałam coś tak silnego, że mnie długo trzymało, nie wiem. Wyszłam do domu nastepnego dnia po zabiegu. Od początku bardzo dużo się ruszałam. Od weekendu oprócz dźwigania, schylania się i sięgania do góry robię wszystko tyle, że z rozwagą. Nie chcę szczegółami tu wszystkich przynudzać. Przez 28 dni mam sobie robić zastrzyki Fragmin, zwolnienie dostałam na miesiąc i wtedy mam się zgłosić do kontroli.

Wszystko póki co wygląda w jasnych barwach choć strach przed zabiegiem jest. Ja muszę wszystko tu wyczytać, wypytać bo czasem mam wrażenie że lekarzom trzeba patrzeć na ręce, wiedzieć o co pytać,czego dopilnować,Nie mam do Nich pełnego zaufania.
A z pracą to trochę u mnie problem bo nie mam zmiennika i nie bardzo wiem czy po 2 tygodniach mogę zaoferować pracownie troszkę z domu. Jak myślicie? A może zdurnialam?
Avatar użytkownika
Kama
 
Posty: 164
Dołączył(a): 25 kwi 2019, o 21:36
Wiek: 39
Data operacji: 7 czerwca 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniak srodscienny w trzonie macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięśniaka oraz usuniecie licznych zrostów otrzewnowych
Wynik HP: .OK
Terapia hormonalna: .

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez maria » 26 kwi 2019, o 19:24

Witaj Kama ,o jakich dwóch tygodniach mówisz :-o [-x
zwykle po 10 dniach usuwają szwy
maria
 
Posty: 2347
Dołączył(a): 24 lis 2015, o 16:33
Lokalizacja: śląsk
Wiek: 55
Data operacji: 16 września 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: rak trzonu G3
Terapia hormonalna: brak

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Kama » 26 kwi 2019, o 19:43

maria napisał(a):Witaj Kama ,o jakich dwóch tygodniach mówisz :-o [-x
zwykle po 10 dniach usuwają szwy

Czyli zdurnialam.. ;) O dwóch tygodniach od zabiegu. Miałam na myśli pracowanie przy komputerze w domu po ok 2 godziny dziennie. Dam radę wysiedzieć na krześle czy nie obiecywać Pani dyrektor gruszek na wierzbie ? Jakbym była facetem nie miałam bym pewnie takich dylematów:)
Avatar użytkownika
Kama
 
Posty: 164
Dołączył(a): 25 kwi 2019, o 21:36
Wiek: 39
Data operacji: 7 czerwca 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniak srodscienny w trzonie macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięśniaka oraz usuniecie licznych zrostów otrzewnowych
Wynik HP: .OK
Terapia hormonalna: .

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Narika » 26 kwi 2019, o 19:55

Kama to naturalne, że jest strach dopóki nie masz tego za sobą i nie wiesz już jak jest. Mi się jak dotąd udaje przejść wszystko bez problemów to dlaczego u Ciebie miałoby być inaczej? Jedne z nas zdrowieją szybciej inne wolniej. Może będziesz należała do tych pierwszych i szybko wrócisz do sprawności, nastawienie psychiczne to też dużo. Co do pracy... Nic teraz nie zaplanujesz, bo nie wiesz jak będziesz się czuła. Zależy też jaka to praca. Ja też nie mam zmiennika, wszystko leży i czeka na mnie i jeżeli będę się czuła tak jak dotąd to od po majówce do połowy maja wracam do pracy, ale na 2 godziny nadgonić najważniejsze, potem planuję do połowy czerwca na 1/2 etatu. Ale to wszystko się okaże po pierwszych dniach pracy, będę obserwować jak się czuję, taką mam umowę z szefem.
Życie jest zbyt krótkie, aby pić niedobre wino, nie jeść lodów i marnować czas na ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży. Nie traćmy go na kiepski seks, nieszczęśliwe związki i wszystkie gówniane znajomości.
Rafał Wicijowski
Narika
 
Posty: 66
Dołączył(a): 19 kwi 2019, o 13:42
Lokalizacja: Lublin
Wiek: 48
Data operacji: 16 kwietnia 2019
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki
Zakres operacji: Usunięcie trzonu macicy, jajniki i szyjka macicy nie usunięte
Wynik HP: Jeszcze brak
Terapia hormonalna: Brak

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Stynka » 26 kwi 2019, o 20:04

Pewnie dasz radę z przerwami w domu przed kompem wysiedzieć 2 godz ale..
PO CO?
Siedzenie bardziej męczy niż chodzenie.
A w czasie L4 nie powinno się pracować, tylko zdrowieć😉 no chyba ze zapłacą złotymi gruszkami😊
Stynka
 
Posty: 4323
Dołączył(a): 25 gru 2018, o 21:42
Wiek: 57
Data operacji: 3 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G3
Zakres operacji: rozszerzone usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: potwierdzony G3; naciek ogniskowo zajmuje 3/4 mięśnia
Terapia hormonalna: aktualnie brak

Re: KAMA mięsniak trzonu macicy,tylna ściana

Postprzez Anita71 » 26 kwi 2019, o 20:11

No dobra Kama to teraz ja! Do ponad dobrego miesiąca po operacji nie usiedzialam więcej niż 10 minut. W pracy uprzedziłam na 2 przed operacją, że mnie czeka i nie wiem ile to wszystko będzie trwało. Myślę że lepiej jak nie będziesz teraz składać deklaracji, żeby potem nikt nie miał do Ciebie żalu za niedotrzymanie ich. Jak czytam masz zaplanowaną laparotomię, usunięcie trzonu, a nie wiesz, czy czegoś nie dotną jeszcze. Wiesz nie będą czarować piszę żebyś była ostrożna i pamiętała o tym, że w tym wszystkim Ty Kochana jesteś najważniejsza, i po operacji trochę świat ulega przewartosciowaniu. Ja akurat należę do przypadków gorzej dochodzących do siebie, ale nawet Dziewczyny sprawne ten miesiąc dawały sobie dla siebie. Jeżeli masz pracę siedzącą to uwierz siedzenie po jest problemem. Proszę myśl o sobie i dbaj o siebie. @};- %%-
Anita71
 
Posty: 8654
Dołączył(a): 27 sty 2019, o 21:51
Wiek: 0
Data operacji: 17 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: ogniska rozrostu gruczołowego z atypią w obrębie polipa endometrialnego, mięśniaki
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: wynik jak po wyłyżeczkowaniu
Terapia hormonalna: nie miałam

Następna strona

Powrót do Przygotowały się z naszą pomocą



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości