Spotkanie Syrenek Warszawa 12-13 maj 2018r.

Zapraszamy na spotkania w różnych miastach

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez bulbinka536 » 12 maja 2018, o 07:13

Hello kobietki 🙂 jestem w drodze na dworzec , do zobaczenia 😘 Pozdrawiam wszystkie syrenki 😘💕
ObrazekBulbinka
Avatar użytkownika
bulbinka536
 
Posty: 2529
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 23:30
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 43
Data operacji: 2 czerwca 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki.
Operacja IV -02.06.2014
NIEZŁOŚLIWY NOWOTWÓR JAJNIKA
TORBIEL JAJNIKA LEWEGO
Zakres operacji: III OPERACJA 17.10.2011 r.usunięcie macicy bez przydatków ,usunięcie zrostów
po ciąży ektopowej .Znieczulenie dolędźwiowe
IV OPERACJA; USUNIĘCIE OBUSTRONNE JAJNIKÓW I JAJOWODÓW.
UWOLNIENIE ZROSTÓW JELIT W MIEDNICY.
Znieczulenie ogólne .
CIĘCIE POPRZECZNE
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: systen 50

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez olikkk » 12 maja 2018, o 07:41

Bulbiś, Madziu szczęśliwej podróży :x
Do miłego zobaczenia :-h
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19209
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez bulbinka536 » 12 maja 2018, o 08:11

Dziękuję 😘 OLiczku ,Madziu Wam też życzę szczęśliwej podróży 😘
ObrazekBulbinka
Avatar użytkownika
bulbinka536
 
Posty: 2529
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 23:30
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 43
Data operacji: 2 czerwca 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki.
Operacja IV -02.06.2014
NIEZŁOŚLIWY NOWOTWÓR JAJNIKA
TORBIEL JAJNIKA LEWEGO
Zakres operacji: III OPERACJA 17.10.2011 r.usunięcie macicy bez przydatków ,usunięcie zrostów
po ciąży ektopowej .Znieczulenie dolędźwiowe
IV OPERACJA; USUNIĘCIE OBUSTRONNE JAJNIKÓW I JAJOWODÓW.
UWOLNIENIE ZROSTÓW JELIT W MIEDNICY.
Znieczulenie ogólne .
CIĘCIE POPRZECZNE
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: systen 50

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez Bejata » 12 maja 2018, o 08:33

Dobrej podróży Kochane:))
Beataj
Bejata
 
Posty: 72
Dołączył(a): 26 sty 2018, o 10:50
Wiek: 51
Data operacji: 2 lutego 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Druga operacja. Macica mięśniakowata, wysiłkowe nietrzymanie moczu. Po abrazji.
Zakres operacji: Amputacja macicy i jajników
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Systen 50

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez bulbinka536 » 12 maja 2018, o 08:47

Dziękujemy 😘
ObrazekBulbinka
Avatar użytkownika
bulbinka536
 
Posty: 2529
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 23:30
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 43
Data operacji: 2 czerwca 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki.
Operacja IV -02.06.2014
NIEZŁOŚLIWY NOWOTWÓR JAJNIKA
TORBIEL JAJNIKA LEWEGO
Zakres operacji: III OPERACJA 17.10.2011 r.usunięcie macicy bez przydatków ,usunięcie zrostów
po ciąży ektopowej .Znieczulenie dolędźwiowe
IV OPERACJA; USUNIĘCIE OBUSTRONNE JAJNIKÓW I JAJOWODÓW.
UWOLNIENIE ZROSTÓW JELIT W MIEDNICY.
Znieczulenie ogólne .
CIĘCIE POPRZECZNE
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: systen 50

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez Lena » 12 maja 2018, o 10:42

Babeczki- bawcie się cudnie :D @};- @};- @};- %%-
Lenka
Lena
 
Posty: 2468
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 18:59
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 0
Data operacji: 16 sierpnia 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki, obfite krwawienia
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami i szyjką
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Climara 50

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez olikkk » 14 maja 2018, o 12:51

Kochane Syrenki, bardzo Wam dziękuję za wspaniały weekend w Warszawie :kolobok_give_heart:

Dorit za inicjatywę, za zorganizowanie naszego przyjazdu, noclegu i programu na całe dwa dni i za transport własnym samochodem :kolobok_give_heart2:

Ismence za powitanie i wyszukiwanie nas przyjezdnych na Dworcu Centralnym, towarzyszenie nam od pierwszej do ostatniej chwili, a także za umieszczenie w pociągach powrotnych, w towarzystwie Dorit , a także za wspólny wyjazd na pokazy fontanny :kolobok_give_rose:

Bejatce że wspierała Warszawianki w planowaniu naszych tras pieszych i autobusowych, w taki sposób, żeby udało nam się dużo zobaczyć i wszędzie zdążyć na czas :kolobok_give_heart2:
Tylu przewodniczek po mieście jeszcze nie miałyśmy nigdy :D

Bulbince i Madzi że choć same i z daleka przyjechały do nas w długiej podróży, że towarzyszyły mi w hostelu i ubogaciły radością nasz weekend :kolobok_give_heart2:

Elzie że pomimo problemów z bolącą nóżką, objuczona ciężkim plecakiem z rekwizytami, statywem i aparatem, podążała za nami, uwieczniając na fotagrafiach wszystko co działo się przez dwa dni :kolobok_give_heart2:

Wiewióreczce naszej kochanej, że spędziła z nami sobotę, zarażając nas pogodą ducha, optymizmem i radością życia :kolobok_give_heart2:

Mioduszcze, że choć miała bardzo malutko czasu, spędziła z nami kilka cudnych przedpołudniowych niedzielnych godzin :kolobok_give_heart2:


Dziękuję Wam za piękny czas :ympray: :-* :kolobok_give_rose:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19209
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez Dorit » 14 maja 2018, o 19:25

Cześć Kochane Moje Syrenki Sarenki :x
Baaardzo Wam dziękuję - och! - taką radością mnie napełniło to spotkanie, czułam się jak mała dziewczynka:)
Zachowam na zawsze to spotkanie w pamięci.

Elza ! ZDJĘCIA MEGA SUPER OOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteś WIELKA!

I oczywiście MY WSZYSTKIE JESTEŚMY WIELKIE, choć czasem nie widać po nas ;)

Cieszę się i do zobaczenia następnym razem. Dorit @};-
Dorit
Dorit
 
Posty: 192
Dołączył(a): 1 lip 2017, o 20:51
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Data operacji: 19 czerwca 2017
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: szybko rosnące mięśniaki, dające dolegliwości, takie jak częste krwotoki, anemia, bóle w krzyżu
Zakres operacji: histeroktomia z zachowaniem jajników
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: nie

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez Magda_gdansk » 14 maja 2018, o 20:10

Wczoraj wieczorem, w domku już przed zaśnięciem czułam się naprawdę szczęśliwa, wypełniona pozytywnymi emocjami i wrażeniami :)
Wszystkie Syrenki, które były, widziałam po raz pierwszy - nie jestem Syrenką z bardzo długim stażem, ani bardzo aktywną na forum, a mimo to czułam się tak, jak byśmy się znały już od dłuższego czasu :) I miałam nawet komitet powitalny i pożegnalny na Dworcu Centralnym :kolobok_yes: :kolobok_heart:
Pomogła nam pogoda i piękne miejsca, w których byłyśmy…Ale sama pogoda i miejsce nie tworzą spotkania, stworzyłyśmy je my wszystkie, dzięki temu, że po prostu chciałyśmy dobrze spędzić ten czas razem :-*
Wszystkim dziewczynom dziękuję za ten czas, na pamiątke oprócz wspomnień mamy mnóstwo zdjęć, przez te 2 dni czułam się jak gwiazda, fotografowana na każdym kroku, także w towarzystwie samotnych mężczyzn :kolobok_lol2:
A teraz podziękowania :kolobok_thank_you2:
Dorit za to, że była świetnym pilotem naszej wycieczki - opiekowała się nami, przewoziła własnym autkiem, opowiadała o ciekawych miejscach :) :kolobok_give_heart:

Oliczkowi za to, że była :-* opowiedziała nam też trochę o długiej historii Syrenek i za towarzystwo w hostelu : :kolobok_give_heart:

Ismence za to, że dzięki niej dowiedziałam się o spotkaniu 😊 I też opiekowała się nami, nie wsiadła sama do autobusu dopóki nie zobaczyła, że wsiadłyśmy i jedziemy w swoją stronę :kolobok_give_heart:

Bejatce za rozmowy o dzieciach i znajomych okolicach nadmorskich :kolobok_give_heart:

Bulbince za towarzystwo w hostelu, pozytywną energię i humor :kolobok_give_heart:

Wiewióreczce za pozytywne wibracje i inspirujący optymizm :kolobok_give_heart:

Elzie za pomysł na naszą Syrenkową sesję, poświęcenie, z jakim dźwigała te 10 kg rekwizytów, dzięki którym mogłyśmy „pogwiazdorzyć” na bulwarze, i piękne zdjęcia „syrenkowe” :kolobok_give_heart:

Mioduszce za to, że do nas dołączyła w niedzielę z takim entuzjazmem i radością :kolobok_give_heart:

Cieszę się, że byłyśmy razem w Parku Łazienkowskim, w kultowym barze mlecznym „Prasowy” przy Marszałkowskiej, na pięknych bulwarach nad Wisłą, na Starówce, na pokazie multimedialnym fontann, oraz pięknych ogrodach na dachu biblioteki UW :kolobok_thank_you2:

Skoro Oliczek wspomniał o hostelu – dla nas przyjezdnych było to nowe doświadczenie, bo okazało się, że oprócz nas w pokoju 6-osoboym były 3 nieznane osoby, w tym jeden Pan ;) Nic dziwnego, że miałyśmy obawy, jak to będzie . Ale ten Pan był na szczęście spokojny i bezkolizyjny, mógł się bardziej nas wystraszyć niż my jego :kolobok_lol2: kiedy wróciłyśmy w sobotę późnym wieczorem, zapytał grzecznie, czy może na 15 minut zająć łazienkę, po czym wyszedł na miasto (Warszawa, nocne życie) i wrócił cichutko nad ranem, nawet nie zapalał światła. Poza nim były spokojne dwie kobitki - młodziutka dziewczyna - studentka, chyba na jakieś egzaminy, i Pani, która przyjechała do Warszawy do teatru i do dentysty. Ta Pani bardzo była ciekawa, skąd się znamy, dałyśmy jej szansę zgadnąć – pierwszy strzał to była sympatia.pl :kolobok_lol: , a potem, naprowadzona, że chodzi o choroby, strzeliła w sumie dość blisko, bo choroby weneryczne :)) :)) :)) Brzuchy nas bolały ze śmiechu, po czym litościwie wyjawiłyśmy współlokatorce o Syrenkach :D

Mam nadzieję na następne spotkania, kilka osób w Warszawie mówiło, że chętnie do Gdańska jesienią, więc może koniec września w Gdańsku? Bardzo chętnie przyłączę się do organizacji :) Ściskam i pozdrawiam %%- @};- :ymhug:
Magda :)
Avatar użytkownika
Magda_gdansk
 
Posty: 100
Dołączył(a): 5 wrz 2016, o 14:47
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 50
Data operacji: 25 lipca 2016
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki, bardzo obfite miesiączki
Zakres operacji: wycięcie macicy z jajowodami metodą Richardsona, cięcie przyprostne
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: brak

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez Bejata » 14 maja 2018, o 20:22

Bardzo Wam dziękuję za spotkanie, po którym dostałam masę pozytywnej energii.
Jesteście wszystkie niesamowite, mądre i piękne.
Wiele mi dało poznanie Was, tak wiele Wam zawdzięczam.
Szkoda,że ten weekend był taki krótki. Zdjęcia są super.
Swoich kilku nie mogę tu wstawić . Nie umiem. Kilka jest na fejsie.
Pozdrawiam. :x :kolobok_dance3: :kolobok_heart: :-h
Ostatnio edytowano 15 maja 2018, o 14:28 przez Bejata, łącznie edytowano 1 raz
Beataj
Bejata
 
Posty: 72
Dołączył(a): 26 sty 2018, o 10:50
Wiek: 51
Data operacji: 2 lutego 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Druga operacja. Macica mięśniakowata, wysiłkowe nietrzymanie moczu. Po abrazji.
Zakres operacji: Amputacja macicy i jajników
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Systen 50

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez mioduszka » 15 maja 2018, o 11:45

Witajcie,
Ja już wyjeżdżam dzisiaj na Mazury więc będzie krótko: dziękuję, ściskam, (do dzisiaj czuję emocje...) i przesyłam życzenia zdrówka , szybkich i fajnych urlopów :)
buziaki :x
mioduszka i :o3
"do zobaczenia" na Zatoczce... :-h
Avatar użytkownika
mioduszka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 12 cze 2014, o 23:15
Lokalizacja: Mazowieckie; Warszawa
Wiek: 67
Data operacji: 3 czerwca 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: guz potworniak i komórki nowotworowe w trzonie macicy G2
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami i węzłami chłonnymi i usunięcie guza (potworniak)
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: bez terapii hormonalnej; naświetlania (brachyterapia 3 razy)

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez mech » 15 maja 2018, o 14:17

:) :) :)
Gratuluje udanego spotkania wszystkim syrenkom.
Czytalam relacje i ogladałam zdjecia. Super mialyscie zabawe. Widzę, ze spotkanie udane. Pozdrawiam wszystkie :x :x :x
mech
 
Posty: 123
Dołączył(a): 16 sty 2018, o 12:32
Wiek: 47
Data operacji: 5 marca 1918
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: mięśniak macicy, krwotoczne miesiączki i bóle
Zakres operacji: zaczęto laparoskopowo, były problemy i krwotok, skończono cieciem pionowym po starych bliznach i wyłuskaniem mięśniaka.
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: brak

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez bulbinka536 » 15 maja 2018, o 20:11

Hello Kobietki

Mnie ostatnio prześladuje spóźnienie ,nawet tu ostatnia będę ;)
W sumie wszystko już napisałyście ,pięknie opisałyście i podziękowałyście ,mogę podpisać się pod Waszymi wypowiedziami obiema rękami -co czynię :x @};- @};-
Dodam od siebie ,że od niepamiętnych czasów ,sama wybrałam się w tak daleką (jak dla mnie ) podróż ,byłam pełna obaw ,strachu i mieszanych odczuć ,do samego końca ;)
Przez te trzy lata ,,zdziczałam ''okropnie :( odizolowałam się od wszystkiego i i wszystkich ..
Dziś mogę stwierdzić ,że ten wyjazd i spotkanie z Wami, to pierwszy krok do normalności ( do tego wreszcie koniec ,ze sprawami ,sądami itp )
Dlatego bardzo dziękuję Oliczkowi ,że mnie namówiła na ten wypad :ymhug:( pomimo,że za każdym razem odmawiałam ;) )
Ismenko Tobie kochana ,bardzoooo dziękuję ,że znosiłaś moje wszystkie sms-y ,zapewniałaś że będziesz na peronie ,potem wytargałaś mnie z wagonu ,wsadziłaś mnie do wagonu i przedziału :kolobok_girl_haha:To śmiesznie i głupio brzmi, ale dla mnie było, to bardzo ważne( zresztą wiesz co mi się w tym łepetynie kębiło ; -dziękuję pięknie :kolobok_curtsey:
,Madziu,Bejatko,Wiewióreczko,Dorit,Elzo,Mioduszko, Ismenko, , bardzo się cieszę ,że mogłam Was poznać osobiście ,że czułam się... jakbyśmy się znały od dawna ,że mogłam nabrać energii ,że tak szczerze mogłam się śmiać ,do łez i ....posikania ha ha dosłownie :kolobok_girl_wacko: ( forum weneryczne ) dobrze ,że nie geriatryczne :kolobok_girl_hide: Takich akcji troszkę miałyśmy co ? :D Opisać się nie da ,trzeba to po prostu przeżyć ;)
Wszystkie razem i każdą z osobna ściskam i dziękuję ,że jesteście i dajecie mi wiarę ,że są jeszcze takie wspaniałe kobietki na tym świecie :kolobok_girl_in_love:
ObrazekBulbinka
Avatar użytkownika
bulbinka536
 
Posty: 2529
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 23:30
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 43
Data operacji: 2 czerwca 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki.
Operacja IV -02.06.2014
NIEZŁOŚLIWY NOWOTWÓR JAJNIKA
TORBIEL JAJNIKA LEWEGO
Zakres operacji: III OPERACJA 17.10.2011 r.usunięcie macicy bez przydatków ,usunięcie zrostów
po ciąży ektopowej .Znieczulenie dolędźwiowe
IV OPERACJA; USUNIĘCIE OBUSTRONNE JAJNIKÓW I JAJOWODÓW.
UWOLNIENIE ZROSTÓW JELIT W MIEDNICY.
Znieczulenie ogólne .
CIĘCIE POPRZECZNE
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: systen 50

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez olikkk » 17 maja 2018, o 17:54

Bardzo się cieszę, że jesteście zadowolone z naszego syrenkowego spotkania :x
Jak zwykle czułyśmy się jak stare dobre znajome choć wiele z nas widziało się pierwszy raz z życiu ;)
Tak bywa za każdym razem jak spotykają się Syrenki :D
Cudnie, że mogłyśmy doładować znowu akumulatorki :x
Bulbinko cieszę się bardzo, że przejęłaś zaproszenie, choć był to bardzo trudny czas dla Ciebie ...
Cudnie się złożyło, że mogłaś na chwikę oderwać się od wszystkiego i cieszyć się życiem, pośmiać się, pożartować i zapomnieć o smutkach, które na szczęście wreszcie się skończyły i to zaraz po naszym spotkaniu :-bd
Oby już więcej ich nie było :ympray:

Mam nadzieję, że już niebawem Syrenki spotkają się ponownie :kolobok_wink2:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19209
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez ismena » 18 maja 2018, o 20:28

pffff a ja od razu od poniedziałku wpadłam w wir pracy, ba! to źle powiedziane, w jakis armagedon.

Nie bede nic pisać, przepieknie opisała to Magda, i Bulbinka - kochane kobietki jesteście cudowne, wszystkie od początku do końca :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug:

W Życiu nie przypuszczałam - tyle nowych, nie znanych sobie wcześniej kobiet - stworzyło tak wspaniały klimat. To chyba pierwsze takie spotkanie gdzie jednoicześnie po raz pierwszy tyle osób sie spotkało.

Bulbinko, gdyby nie Ty, to rozważałam inny scenariusz na ten weekend :x Magda - nie mam pojęcia kto u mnie nacisnął klawisz machania łapką na fb - dzieki temu zgrałysmy się :D
Mioduszko- jak Cię zobaczyłam od razu wiedziałam że Ty to Ty - chociaz mówiłaś o jakiejs starszej , siwej babci - a zobaczyłam elegancka pełną energii i usmiechu, bardzo miłą kobitkę (na pewno nie starszą panią ;) ).
Elza jestes wspaniała, podziwiam Cię za twoja energię i pasje, którymi umiesz się dzielic. Wiewióreczka to taki nasz promyczek słońca, wspaniała młodziutka istotka, pełna usmiechu i nadziei a jednoczesnie twarda sztuka, która wie czego chce. Bejata - przesympatyczna kobietka której z przyjemnoscia się słucha. No i Dorit - po prostu niesamowita :D wielkie uznanie dla Ciebie za wiedzę o warszawie, jej historii, o ciekawych miejscach - chwilami czułam sie jak na wycieczce oprowadzana przez przewodnika... a może jestes przewodnikiem??

a miałam nic nie pisać :ymhug: :D :D :x :x dziekuję za spotkanie było cu-dow-ne

Oliczku Ty jestes spoiwem, które nas łączy - dziękuję za wszystko.
ismenka
Avatar użytkownika
ismena
 
Posty: 5505
Dołączył(a): 13 cze 2013, o 13:43
Lokalizacja: pd. Mazowsze
Wiek: 54
Data operacji: 14 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: obfite miesiączki, niedokrwistość z niedoboru żelaza i kwasu foliowego, mięśniaki
Zakres operacji: amputacja trzonu macicy z jajowodami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Najpierw Orgametril potem Activelle w celu całkowitego wyeliminowania miesiączek - po 4 mies.brak zadowalających efektow. po operacji nic nie biore

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez olikkk » 19 maja 2018, o 07:16

Ismenko i ja dziękuję , że po raz kolejny roztoczyłaś nad nami opiekę i za to piękne podsumowanie naszych kochanych Syrenek :kolobok_give_heart:
Chciałam jeszcze dodać, że mam ogromną nadzieję, że nasza śliczna młodziutka i pogodna Wiewióreczka zaczerpnęła od nas odpowiednią dawkę dobrej energii , która będzie pomocna w dalszej drodze powrotu do zdrowia, którego to z całego serca Ci życzę :ympray: :kolobok_give_heart: :-*
Fakt, większość Syrenek dopiero poznała się w Warszawie , co wcale nie przeszkodziło nam czuć się ze sobą rewelacyjnie :D
Kiedy patrzylam na Was i na to jak dobrze Wam razem, byłam bardzo szczęśliwa, że miałam swój udział w tym, że mogłyśmy się poznać :ympray:
Dziękuję że jesteście :kolobok_give_rose:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19209
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez Wiewiórka » 19 maja 2018, o 08:27

Kochane Syrenki,

Ostatnia jestem ja 😍 odzywam się z dużym opóźnieniem, ale wiele się u mnie ostatnio dzieje, wiec mam nadzieję, ze mi wybaczycie 😘 dziękuje Wam bardzo serdecznie za spotkanie. Jestem niesamowicie szczęśliwa, ze dane mi było Was poznać „na żywo” i chłonąc Waszą niesamowitą energię i wsparcie 😁 każde ciepłe słowo, uśmiech daje mi siłę i wywołuje szeroki uśmiech na twarzy!

Zobaczyliśmy się po raz pierwszy, a jak mam wrażenia jakbym była częścią syrenkiwej rodziny od zawsze! 😄
To daje takiegoooooo kopa do działania i już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania 😘😘😘
Wiewiórka
 
Posty: 157
Dołączył(a): 29 lip 2017, o 07:11
Wiek: 33
Data operacji: 10 sierpnia 2017
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Diagnoza taka szyjki 2b1
Zakres operacji: Wycięcie macicy wraz z jednym jajnikiem
Wynik HP: Nowotwór szyjki macicy G3, przerzuty do 9 węzłów
Terapia hormonalna: Nie

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez olikkk » 19 maja 2018, o 16:26

Wiewióreczko cieszę się bardzo, że tak pozytywnie odebrałaś nasze syrenkowe spotkanie :kolobok_give_rose:
I ja z radością spotkam się z Tobą i innymi Syrenkami z nadzieją, że wtedy już nie będzie niepokoju, a tylko radość z Twojego zdrówka, czego Ci życzę najlepiej i najpiękniej jak tylko mogę :ympray: :x :kolobok_air_kiss:
Czekam na dobre wieści od Ciebie już w Twoim wątku :ympray:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19209
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez Elza13 » 19 maja 2018, o 17:32

Lepiej późno, niż wcale, powiedziała babcia spóźniając się na pociąg ;)

Chyba to ja jestem ostatna, ale nie będę się tłumaczyć ;) . Jak mówi mój młodszy syn - tylko winni się tłumaczą :D. Powiem krótko: praca!
Cały tydzień żyłam jeszcze spotkaniem z Wami. Dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję. To był dla mnie wspaniały czas pełen dobrej energii, ciepła, radości. Nie wiem, jak to działa, ale już po raz drugi doświadczyłam takiej bliskości z Wami. Widziałyśmy się po raz pierwszy (no, z niektórymi drugi) , a jakbyśmy znały się od dawna. To jest niesamowite! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś to powtórzymy. Tymczasem wracam do pracy.
Ściskam Was moje kochane i pozdrawiam serdecznie @};- @};- @};-
Elza13
___________________________________________________
Nasze życie jest takie, jakim uczyniły je nasze myśli.
(Marek Aureliusz
)
Elza13
 
Posty: 278
Dołączył(a): 2 lis 2017, o 02:21
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 66
Data operacji: 13 czerwca 2017
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G2
Zakres operacji: usunięta macica z przydatkami i 21 węzłów chłonnych
Wynik HP: zmiany nie przekroczyły 1/2 grubości ściany macicy, przydatki i węzły chłonne OK
Terapia hormonalna: nie

Re: Spotkanie Syrenek w Warszawie 12-13 maj 2018r.

Postprzez olikkk » 20 maja 2018, o 06:17

Pozdrawiam zapracowaną pasjonatkę fotografii :kolobok_girl_in_love:
Do miłego zobaczenia niebawem :kolobok_give_heart2:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19209
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania w realu



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości