Krynica Zdrój - sanatorium LWIGÓD

Re: Krynica Zdrój - sanatorium LWIGÓD

Postprzez Pianka » 18 lut 2019, o 01:15

Ja wysyłałam pocztą na adres swojego wojewódzkiego oddziału NFZ. Adres że strony internetowej 😀
Pianka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 27 lut 2017, o 20:02
Wiek: 43
Data operacji: 10 stycznia 2017
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniak macicy
Zakres operacji: usunięcie trzonu macicy i jajowodów
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: ok

Re: Krynica Zdrój - sanatorium LWIGÓD

Postprzez mysza_wisza » 19 lut 2019, o 15:13

Pianka napisał(a):Ja wysyłałam pocztą na adres swojego wojewódzkiego oddziału NFZ. Adres że strony internetowej 😀


Ja do delegatury NFZ miałam bliżej niż na pocztę, więc u nich oddałam. Natomiast Anita ma wniosek na ZUSowski pobyt, to według mnie musi oddać do ZUS-u.
Elżbieta
mysza_wisza
 
Posty: 73
Dołączył(a): 1 wrz 2018, o 02:38
Wiek: 0
Data operacji: 1 stycznia 1919
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: r
Zakres operacji: .r
Wynik HP: r
Terapia hormonalna: .r

Re: Krynica Zdrój - sanatorium LWIGÓD

Postprzez kasiakrk » 7 mar 2019, o 22:11

Witam Syrenki😊 w końcu i ja doczekałam teminu do sanatorium. (nic to, że w dniu wyjazdu bedę półtora roku po operacji😡)25.04.2019-15.05.2019, Krynica, Lwigrod. I lek nie opanowal.... przed nieznanym. Nie wybiera się może któraś z Was w tym.czasie do Krynicy? Pozdrawiam :)
kasiakrk
 
Posty: 248
Dołączył(a): 27 sie 2017, o 17:57
Wiek: 46
Data operacji: 12 października 2017
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Miesniaki krwotoczne miesiaczki bol podbrzusza
Zakres operacji: Usuniecie macicy z jajowodami
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Brak

Re: Krynica Zdrój - sanatorium LWIGÓD

Postprzez mysza_wisza » 8 mar 2019, o 09:58

kasiakrk napisał(a):Witam Syrenki😊 w końcu i ja doczekałam teminu do sanatorium. (nic to, że w dniu wyjazdu bedę półtora roku po operacji😡)25.04.2019-15.05.2019, Krynica, Lwigrod. I lek nie opanowal.... przed nieznanym. Nie wybiera się może któraś z Was w tym.czasie do Krynicy? Pozdrawiam :)


Kasiu, jak chcesz uniknąć nieznanego, to pytaj, chętnie odpowiem na pytania :). Na fb wstawiłam kilka zdjęć jak wygląda Lwigród. Ja jestem zadowolona bardzo. Sama Krynica bardzo ładna, a Ty będziesz o takiej porze, że już będzie zielono. Baza zabiegowa jest nowa, wszystko świeże, czyste, fajny basen, można dokupić dodatkowe wejścia.
Elżbieta
mysza_wisza
 
Posty: 73
Dołączył(a): 1 wrz 2018, o 02:38
Wiek: 0
Data operacji: 1 stycznia 1919
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: r
Zakres operacji: .r
Wynik HP: r
Terapia hormonalna: .r

Re: Krynica Zdrój - sanatorium LWIGÓD

Postprzez basia65 » 14 mar 2019, o 23:50

Kasiu najważniejsze, że się doczekałaś, teraz tylko pakowanie, udanego leczenia, pobytu i wypoczynku, pozdrawiam :-bd :x :ymhug:
basia65 Obrazek
Avatar użytkownika
basia65
 
Posty: 4138
Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 14:52
Lokalizacja: Pomorskie
Wiek: 57
Data operacji: 12 sierpnia 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: usunięcie macicy i przydatków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50

Re: Krynica Zdrój - sanatorium LWIGÓD

Postprzez olikkk » 1 mar 2020, o 20:28

terezza napisał(a):Syrenki witajcie :)
(...........)
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w sanatorium. Był to mój pierwszy wyjazd sanatoryjny i pierwszy tak długi pobyt poza domem i chociaż na początku miałam mieszane uczucia ,to teraz bardzo mile wspominam i mam zamiar skorzystać jeszcze raz.
Oprócz bardzo skutecznych zabiegów zwłaszcza tych ginekologicznych (tampony i aerozol ginekologiczny ) ,jest to taki czas dla siebie, takie oderwanie się od codzienności ,czas na książkę ,spacer..
kino , nowe towarzystwo czy pobycie samej ze sobą.. Tego zwolnionego tempa w domu nie mamy , bo ciągle coś ..
Jeśli więc któraś z Pań zastanawia się nad takim wyjazdem , ja bardzo polecam.Ten czas to wspaniały odpoczynek i inwestycja w swoje zdrowie.
Ja byłam w Krynicy w sanatorium Lwigród, wszystko było super ,nowa baza zabiegowa ,basen, duży pokój co prawda trzyosobowy na piątym piętrze ,ale współlokatorki fajne .Oprócz tych naszych zabiegów miałam jeszcze :gimnastykę w basenie ,kąpiel borowinową ,krio na łokieć i aquavibron na kręgosłup. Wszystko mi się bardzo podobało. Krynica też.. Nie będę szczegółowo opisywać wszystkiego, bo moje poprzedniczki już to zrobiły, ale jeśli ktoś ma jakieś pytania ,chętnie odpowiem :)
Z ciekawostek mogę powiedzieć ,że jedna moja współlokatorka była po operacji raka jajnika (operacja w lipcu, sanatorium w listopadzie, NFZ podkarpacki , nie wiem jak to zrobiła ) i jeszcze to ,że oddział ginekologiczny miał być do końca roku ,a od stycznia 2020 przeniesiony do Nowych Łazienek.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie :-* =((
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Krynica Zdrój - sanatorium LWIGÓD

Postprzez olikkk » 1 mar 2020, o 20:35

Kasiakrk a jak Ty wspominasz pobyt w sanatorium ? :)
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Krynica Zdrój - sanatorium LWIGÓD

Postprzez kasiakrk » 1 mar 2020, o 22:15

Witam Syrenki po dłuższej przerwie 😊
Byłam w Lwigrodzie w ubiegłym roku i dobrze wspominam pobyt. Pokój również na V p., trzyosobowy (ciut ciasno i troszkę z łazienką rano był problem). Wspołlokatorki bardzo fajne. Baza zabiegowa i basen rewelacyjne. Szkoda, że na problemy ginekologiczne już tam nie uda mi się wyjechać.😟 Jedzonko i wszystko poza pogodą było super! Chciałbym w maju ( minie rok od powrotu) złożyć wniosek o sanatorium. (W wypisie jest takie wskazanie, a niestety pojawiło się wiele problemów, ktorym nieco zaradziłyby zabiegi uzdrowiskowe). Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze wyjechać. Pozdrawiam wszystkie Syrenki i życzę dużo zdrowia 🍀🍀🍀
kasiakrk
 
Posty: 248
Dołączył(a): 27 sie 2017, o 17:57
Wiek: 46
Data operacji: 12 października 2017
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Miesniaki krwotoczne miesiaczki bol podbrzusza
Zakres operacji: Usuniecie macicy z jajowodami
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Brak

Poprzednia strona

Powrót do Sanatoria w których były Syrenki



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości