Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez rybka_30 » 23 lis 2015, o 09:20

Witam jestem tu nowa mam 32 lata jestem miesiac po identycznej operacjii u (...........).(...........) co Neralosa rok temu...bardzo chciala bym sie od niej dowiedziec jak sie czuje rok po? Moze macie z nia jakis kontakt? A moze Naralosa zagladasz tu jeszcze?;) jesli mozesz odezwij sie;) Amoze jest nas tu wiecej i macie ochote podzielic sie swoimi odczuciami i doswiadczeniami dla innych forumowiczek napisze ze jestem po operacji typu manchester-amputacji szyjki maci podwieszeniu jej do wiazadla kolcowo krzyzowego i plastyce pochwy i krocza...pol roku wczesniej mialam plastyke tylko przedniej sciany ktora i tak wyleciala a do tego zle bylam zdiagnozowana przez swojego lekarza ktory nie raczyl mnie poinformowac ze jeszcze leci miw mawcica w do tego praktycznie nie mam tylnej sciany pochwy i stad rectocele ktore wlasciwie sama sobie zdiagnozowalam po tej jego nieudolnej operacji i poszlwm juz do innego lekarza ktory stwierdzil ze mam tam sran 60-70 latki;( i najlepiej jakbym udala sie do Lodzi do pana (...........) i tak tez zrobilam..3 godz od domu od dzieci myslalam ze nie dam rady psychicznie ale dalam;) ot to moja historia...
rybka_30
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 01:14
Wiek: 32
Data operacji: 26 października 2015
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Wypadanie pochwy i macicy
Zakres operacji: Plastyka wszystkiego podniesienie macicy
Wynik HP: Nie
Terapia hormonalna: nie

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez olikkk » 23 lis 2015, o 10:56

Witam Cię Rybko u nas :ymhug:
Przykro mi, że masz tyle problemów zdrowotnych w tak młodym wieku =((
Miejmy nadzieję, że ta ostatnia operacja będzie skuteczna :-)
Z ostatnich wpisów Nelarosy wynika, że u niej skończyło się dobrze, przynajmniej mam taką nadzieję :ympray:
Poczyniłam pewne kroki, żeby ją odnaleźć ;) może się odezwie :-)
Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę dużo zdrówka :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19209
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez rybka_30 » 23 lis 2015, o 11:44

Dziekuje Ci bardzo;) bo ja juz swiruje ze cos znow jest nie tak;( moj stan wynika z urodzenia dzieci z duza masa urodzeniowa corka prawie 4,5 kg syn ponad 5 kg porody naturalne...
rybka_30
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 01:14
Wiek: 32
Data operacji: 26 października 2015
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Wypadanie pochwy i macicy
Zakres operacji: Plastyka wszystkiego podniesienie macicy
Wynik HP: Nie
Terapia hormonalna: nie

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez olikkk » 23 lis 2015, o 11:58

Rybko najważniejsze teraz, to żeby bardzo na siebie uważać L-)
Pewnie poczytałaś w wątku Nelarosy jakie ma po operacji zakazy, ale na wszelki wypadek podam Ci jeszcze link do tego postu
http://syrenki.net/viewtopic.php?f=29&t=396&p=43044#p43044
Przestrzegaj wszystkiego na wszelki wypadek :ympray:
U Nelarosy było podobnie z porodami :-(
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19209
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez rybka_30 » 23 lis 2015, o 12:33

Tak tak znam ten jej watek dlatego poszukuje z nia kontaktu;) no dzwigac to nie dzwigam moje dzieciaki sa naszczescie starsze bo kojarze ze Neralosy synek chyba dwa latka..a moj ma trzy a cora 6 wiec oni rozumieja ze nie moge dzwigac...
rybka_30
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 01:14
Wiek: 32
Data operacji: 26 października 2015
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Wypadanie pochwy i macicy
Zakres operacji: Plastyka wszystkiego podniesienie macicy
Wynik HP: Nie
Terapia hormonalna: nie

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez rybka_30 » 23 lis 2015, o 12:42

Ja sie martwie bo jak aplikuje glabulke to normalnie palcem czuje ta macice ze szwami na koncu;( wiec juz jest chyba za nisko...zaluje ze mi jej nie usuneli...ale twierdza ze za mloda jestem...uslyszalam tez ze przy przekwitaniu mi wyleci na pewno to po co mi ona;( ach...my kobiety mamy przerabane...nieraz jak tak sie nad soba uzalam i mam mysli ze kurcze niektore urodza 4 dzieci i nic im nie jest a ja po 2 w takim stanie i to w tym wieku;( to zaraz sie stukam w glowe ze sa kobiety ktore maja gorzej ze walcza z nowotworami to jest dopiero tragedia;( i sa silniejsze ode mnie bo ja to juz psychicznie nie radze sobie z ta sytuacja;(
rybka_30
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 01:14
Wiek: 32
Data operacji: 26 października 2015
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Wypadanie pochwy i macicy
Zakres operacji: Plastyka wszystkiego podniesienie macicy
Wynik HP: Nie
Terapia hormonalna: nie

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez Alicja » 23 lis 2015, o 23:08

Witaj Rybko :ymhug:
Młodziutka jeszcze jestes bardzi i przykro, że to wszystko Cie spotkało i to tak wcześnie.
NIe mam podobnych doświadczeń, więc wiele Ci nie pomogę. Pół roku po operacji usuniecia macicey , maiłam plastykę tylnej sciany pochwy. Ale wiedziałąm już przed pierwsza operacją, że bedę ją miała. Jest dużo lepiej i póki co nie narzekam.
Mam nadzieje, że odezwą się dziewczyny z podobnymi do Ciebie problemami.
A póki co mozesz sie przewd nami wygadac ile dusza zapragnie. Będzie Ci lzej.
Ściskam Cię mocno :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug:
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 14 sty 2014, o 00:40
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 49
Data operacji: 11 marca 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: mięśniak
Zakres operacji: Laparotomia. Exstripatio uteri cum andexis m Richardson.
Wynik HP: Ok
Terapia hormonalna: Systen 50

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez basia1974 » 24 lis 2015, o 09:55

Witaj rybko. :ymhug:
Pozdrawiam Cie serdecznie i trzymam kciuki :-bd
basia1974
 
Posty: 92
Dołączył(a): 8 sie 2015, o 11:42
Wiek: 41
Data operacji: 24 lipca 2015
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Miesniaki, endometrioza
Zakres operacji: Usuniecie macicy z jajowodami , szyjka i kawalkiem otrzewnej
Wynik HP: Nie ma jeszcze wyniku
Terapia hormonalna: Qlaria, visane i zastrzyki

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez ismena » 24 lis 2015, o 10:41

Rybko ja też pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. Niewiele mogę Ci powiedzieć w drążącym Cię problemie, ale mogę przesłać Ci uściski i buziole :ymhug: :ymhug: :-* :-* głowa do góry. Mam córkę dwa lata młodszą od Ciebie, tydzień temu urodziła takiego brzdąca ponad 4 kg i 60cm-jej się udało-po 12 godzinach zrobili cesarkę, więc na dole cięta nie była i dziecko na szczęście też bez szwanku wyszło z tego.

zaglądaj jak najczęściej tutaj, a w wolnym czasie przeszukuj forum, myślę że wiele cennych informacji tu znajdziesz :x :x :x
ismenka
Avatar użytkownika
ismena
 
Posty: 5505
Dołączył(a): 13 cze 2013, o 13:43
Lokalizacja: pd. Mazowsze
Wiek: 54
Data operacji: 14 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: obfite miesiączki, niedokrwistość z niedoboru żelaza i kwasu foliowego, mięśniaki
Zakres operacji: amputacja trzonu macicy z jajowodami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Najpierw Orgametril potem Activelle w celu całkowitego wyeliminowania miesiączek - po 4 mies.brak zadowalających efektow. po operacji nic nie biore

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez eli-50 » 24 lis 2015, o 12:12

Rybko witaj wśród nas :ymhug:
Miejmy nadzieję, że (...........) zaradzi problemowi %%- . A Twój młody organizm poradzi sobie i za jakiś czas wszystko się unormuje %%- . Czego Ci bardzo życzę :x
Pozdrawiam cieplutko :-*
eli
Avatar użytkownika
eli-50
 
Posty: 5721
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 17:15
Wiek: 0
Data operacji: 11 marca 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy, polipy i cysty na jajnikach
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami i szyjką, pełna narkoza
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: wprowadzona w 5 dobie po operacji (kolejno Climara, Fem 7, Systen 50 ), po 6 latach htz stopniowo odstawiona

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez rybka_30 » 24 lis 2015, o 15:08

Alicja napisał(a):Witaj Rybko :ymhug:
Młodziutka jeszcze jestes bardzi i przykro, że to wszystko Cie spotkało i to tak wcześnie.
NIe mam podobnych doświadczeń, więc wiele Ci nie pomogę. Pół roku po operacji usuniecia macicey , maiłam plastykę tylnej sciany pochwy. Ale wiedziałąm już przed pierwsza operacją, że bedę ją miała. Jest dużo lepiej i póki co nie narzekam.
Mam nadzieje, że odezwą się dziewczyny z podobnymi do Ciebie problemami.
A póki co mozesz sie przewd nami wygadac ile dusza zapragnie. Będzie Ci lzej.
Ściskam Cię mocno :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug:



A mam takie pytanie odnosnie tej tylniej sciany..czy wspolzyla Pani po tej operacji..ja sie bardzo boje wlasnie czy wspolzyc sie da...ja mialam ta tylna sciane calkowicie rekonstruowana..bo po porodzie synka chyba pekla o czym przez dwa lata nie raczyl poinformowac mnie moj ginekolog...dopiero po tej jego plastyce ( nieudolnej) przedniej sciany i po zwezeniu mi krocza sama zdiagnozowalam sobie wlasnie rectocele...ktore byc moze wczesniej mialam ale nigdy nie czulam bolu przy wyproznianiu ani sie nie dotykalam tam podczas...ale po tyn jego zwezeniu tam.. Jak wylazlo mi to z pochwy myslalam ze umre z bolu na tej toalecie...poprostu jakis koszmar...za kilka dni jade do (...........) do Lodzi na pierwsza kontrole...zyje jeszcze nadzieja ze powoe ze jest wszystko ok a to ze ka cos czuje nie tsk? Byc moze po tym co przeszlam juz trzezwo jie mysle i sobie wkrecam...sama nie wiem...bo wlasnie to jest najbardziej dolujace ze mam dopiero 32 lata...dziekuje Wam wszystkim za slowa otuchy :x
rybka_30
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 01:14
Wiek: 32
Data operacji: 26 października 2015
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Wypadanie pochwy i macicy
Zakres operacji: Plastyka wszystkiego podniesienie macicy
Wynik HP: Nie
Terapia hormonalna: nie

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez Alicja » 24 lis 2015, o 17:57

Rybko tylko błagam nie mów do mnie "Pani", bo poczuję się jeszcze starzej starzej =))

Ja zaczęłam współżyć 8 tygodni po operacji. lekarze mówili o 4 tygodniach, położne po 8. Zawsze w takich przypadkach słucham sie położnych. Bałam się, ale wszystko było ok i nic nie bolało.
Rybko, co do wieku... Czesto jest tak, że to nie wiek, a doświadczenie determinuje kim jestesmy. Popatrz na to pozytywnie. Sporo przeszłaś i wiesz co cenne i ważne. Ciesz się więc zyciem, bo jest piękne. Z macicą czy bez, nie ma to znaczenia tak naprawdę :x
Przytulam Cię :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: Będzie dobrze %%- %%- %%- %%- %%-
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 1113
Dołączył(a): 14 sty 2014, o 00:40
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 49
Data operacji: 11 marca 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: mięśniak
Zakres operacji: Laparotomia. Exstripatio uteri cum andexis m Richardson.
Wynik HP: Ok
Terapia hormonalna: Systen 50

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez rybka_30 » 24 lis 2015, o 19:10

Alicja napisał(a):Rybko tylko błagam nie mów do mnie "Pani", bo poczuję się jeszcze starzej starzej =))

Ja zaczęłam współżyć 8 tygodni po operacji. lekarze mówili o 4 tygodniach, położne po 8. Zawsze w takich przypadkach słucham sie położnych. Bałam się, ale wszystko było ok i nic nie bolało.
Rybko, co do wieku... Czesto jest tak, że to nie wiek, a doświadczenie determinuje kim jestesmy. Popatrz na to pozytywnie. Sporo przeszłaś i wiesz co cenne i ważne. Ciesz się więc zyciem, bo jest piękne. Z macicą czy bez, nie ma to znaczenia tak naprawdę :x
Przytulam Cię :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: Będzie dobrze %%- %%- %%- %%- %%-


Oj przepraszam za Ta Pania ja tak z grzecznosci;) tak wiem wiem zycie jest piekne mam dwoje wspanialycj zdrowych dzieci i to jest najwazniejsze...a co do macicy wolala bym juz jej nie miec a nie znow sie stresowac czy ona znow mimo operacjii nie leci..i tu wiek byl moja przeszkoda na jej usuniecie... :kolobok_ireful2:
rybka_30
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 01:14
Wiek: 32
Data operacji: 26 października 2015
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Wypadanie pochwy i macicy
Zakres operacji: Plastyka wszystkiego podniesienie macicy
Wynik HP: Nie
Terapia hormonalna: nie

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez rybka_30 » 24 lis 2015, o 19:18

rybka_30 napisał(a):
Alicja napisał(a):Rybko tylko błagam nie mów do mnie "Pani", bo poczuję się jeszcze starzej starzej =))

Ja zaczęłam współżyć 8 tygodni po operacji. lekarze mówili o 4 tygodniach, położne po 8. Zawsze w takich przypadkach słucham sie położnych. Bałam się, ale wszystko było ok i nic nie bolało.
Rybko, co do wieku... Czesto jest tak, że to nie wiek, a doświadczenie determinuje kim jestesmy. Popatrz na to pozytywnie. Sporo przeszłaś i wiesz co cenne i ważne. Ciesz się więc zyciem, bo jest piękne. Z macicą czy bez, nie ma to znaczenia tak naprawdę :x
Przytulam Cię :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: Będzie dobrze %%- %%- %%- %%- %%-


Oj przepraszam za Ta Pania ja tak z grzecznosci;) tak wiem wiem zycie jest piekne mam dwoje wspanialycj zdrowych dzieci i to jest najwazniejsze...a co do macicy wolala bym juz jej nie miec a nie znow sie stresowac czy ona znow mimo operacjii nie leci..i tu wiek byl moja przeszkoda na jej usuniecie... :kolobok_ireful2:

I dziekuje za slowa otuchy :x .ja jestem dopiero 4 tyg po i mi mowili ze wspolzyc mozna 6 tyg po...zobacze co powie teraz (...........)..kurcze tak bardzo bym chciala zeby powiedzial ze wszystko jest w najlepszym porzadku...
rybka_30
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 01:14
Wiek: 32
Data operacji: 26 października 2015
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Wypadanie pochwy i macicy
Zakres operacji: Plastyka wszystkiego podniesienie macicy
Wynik HP: Nie
Terapia hormonalna: nie

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez Marzenka » 24 lis 2015, o 22:09

Rybko,możesz od nas czerpać siły ,żeby to wszystko przetrwać :) Zaglądaj tu częściej,a sama nie będziesz :-*
Avatar użytkownika
Marzenka
 
Posty: 692
Dołączył(a): 1 kwi 2015, o 12:39
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiek: 49
Data operacji: 13 kwietnia 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: adenocarcinoma endometrioides
nowotwór złośliwy błony śluzowej macicy
Zakres operacji: radykalna:macica,jajniki,jajowody,węzły i wyrostek
Wynik HP: Adenocarcinoma endometrioides bene differentiatum G 1
Terapia hormonalna: Nie ma i nie będzie

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez rybka_30 » 25 lis 2015, o 00:00

Marzenka napisał(a):Rybko,możesz od nas czerpać siły ,żeby to wszystko przetrwać :) Zaglądaj tu częściej,a sama nie będziesz :-*

Zagladalam jeszcze nie bedac zalogowana;) i niektore historie tu poprostu mnie powalily..jak i oczywiscie moja...ile my kobiety musimy przechodzic to jest szok...rok temu nawet nie zdawalam sobie sprawy ze pochwa kobiecie moze wypadac, ze moze wystapic jak u mnie przepuklina pochwowo odbytnicza ( rectocele) i cystocele ze jest cos takiego jak enterocele ze macica wypaada, ze sie moczu nie trzyma, kalu po porodzie ( mam kolezanke mlodsza ode mnie z takim problemem;( po 2 godz porodzie z dzieckiem 3kg) powiem szczerze ze fo dzis jestem w szoku i mam zal do lekarzy..ale nie tylko do tych co kazali rodzic mi dziecko 5 kg naturalnie bo sam porod w sobie nie byl zly trwal 3 godz i mam mile wspomnienia z porodowki;) ale mam zal o to do lekarzy ze nie informuja nas.. kobiet czym grozi porod naturalny mowia ze to najlepsze dla dziecka a zapominaja o nas...ja jak mowie nie zdawalam sobie z tego wszystkiego sprawy....a to bardzo wplywa na relacje damsko meskie jesli malzenstwo nie jest dosc silne nie przetrwa w takich okolicznosciach...nie wiem jak inne panie z moim problemem ja sieczaczelam czuc malo kobieco wlasciwie nie czulam sie kobiera czulam do siebie wstret teraz msm cicha nadzieje ze bedzie dobrze aczkolwiek patrzac co tam mam;( i czytajac inne historie kobiet trace ta nadzieje..zyje tylko mysla wizyty u (...........)...wiele kobiet mowi ze boja sie usuniecia macicy ze nie beda sie czuly kobieco...majac 60 pare lat operuja sie podwieszajac na tasmy...a ja? Ja mialam nadzieje ze po operacjii uslysze zdanie przykro mi byly komplikacje musielismy usunac macice...no ale niestety komplikacjii nie bylo...a zaden lekarz nie usunie zdrowego organu czy jak nazwac to znienawidzone przeze mnie ustrojstwo..w tak mlodym wieku...
rybka_30
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 01:14
Wiek: 32
Data operacji: 26 października 2015
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Wypadanie pochwy i macicy
Zakres operacji: Plastyka wszystkiego podniesienie macicy
Wynik HP: Nie
Terapia hormonalna: nie

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez rybka_30 » 25 lis 2015, o 00:29

Zapomnialam wam jeszcze dodac moje drogie ze dwa dni po wyjsciu ze szpitala w Lodzi trafilam na kilka dni do szpitala u mnie w miescie i tam cewnik ( ktorego nie znosze;( )badanie wziernikiem i wewnetrzne usg dwa razy i dlatego tak sie boje ze cos moze byc nie tak;( bo nawet nie byl to tydzien po operacji wiec wszystko swieze we wnatrz szwy, w kroczu szwy a oni mi tam to wszystko pchali..wiem ze musieli..a co sie okazalo mialam zastoj moczu..litra ze mnie upuscili..gdzie 3 minuty wczesniej robilam siusiu..ja sie tu tak rozpisuje a nie wiem czy tu tak wolno czy to nie jest nie smaczne i nikogo nie uraze?
rybka_30
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 01:14
Wiek: 32
Data operacji: 26 października 2015
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Wypadanie pochwy i macicy
Zakres operacji: Plastyka wszystkiego podniesienie macicy
Wynik HP: Nie
Terapia hormonalna: nie

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez rybka_30 » 25 lis 2015, o 00:30

Przepraszam za bledy ortograficzne :kolobok_russian_ru:
rybka_30
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 01:14
Wiek: 32
Data operacji: 26 października 2015
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Wypadanie pochwy i macicy
Zakres operacji: Plastyka wszystkiego podniesienie macicy
Wynik HP: Nie
Terapia hormonalna: nie

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez basia1974 » 25 lis 2015, o 00:36

Rybko kochana wszystko sie musi dobrze zakonczyc.
Czego nam zycze.
Trzymam za Ciebie kciuki, a pisac sobie mozesz zawsze to lzej dla twojego ducha.
Buziaczki :x
basia1974
 
Posty: 92
Dołączył(a): 8 sie 2015, o 11:42
Wiek: 41
Data operacji: 24 lipca 2015
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Miesniaki, endometrioza
Zakres operacji: Usuniecie macicy z jajowodami , szyjka i kawalkiem otrzewnej
Wynik HP: Nie ma jeszcze wyniku
Terapia hormonalna: Qlaria, visane i zastrzyki

Re: Nelarosa zaglada tu jeszcze??

Postprzez rybka_30 » 25 lis 2015, o 01:35

Dziekuje :) Tobie rowniez zycze duzo zdrowka
rybka_30
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 01:14
Wiek: 32
Data operacji: 26 października 2015
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Wypadanie pochwy i macicy
Zakres operacji: Plastyka wszystkiego podniesienie macicy
Wynik HP: Nie
Terapia hormonalna: nie

Następna strona

Powrót do Plastyka pochwy i krocza



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość