Czekam wrzesień operacja w Łodzi - plastyka pochwy i krocza

Re: Czekam wrzesień operacja w Łodzi - plastyka pochwy i kr

Postprzez DrAsia » 21 mar 2018, o 00:09

Nina,
dziękuję za odpowiedzi. Mam już termin operacji - 22 maja.
Napisz proszę - jeśli oczywiście możesz - co miałaś dokładnie robione i jaką metodą? Ja oprócz plastyki mam tez stwierdzone cystocele. Jednak zupełnie nie wiem jaką metoda się to robi w CZMP?
Na wizycie u (..........) tak wszystko szybko poszło, że nie zapytałam :(
Czy idąc do szpitala musiałaś zrobić jakieś badania? bo mnie sekretarka umówiła na operację i żadnych wytycznych nie dostałam. Znowu nie dopytałam :(
Będę wdzięczna za wszelkie info i szczegóły.
Pozdrawiam serdecznie
Asia
DrAsia
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 maja 2016, o 18:58
Wiek: 31
Data operacji: 1 stycznia 2017
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: A
Zakres operacji: A
Wynik HP: A
Terapia hormonalna: A

Re: Czekam wrzesień operacja w Łodzi - plastyka pochwy i kr

Postprzez Beata.Woj1234 » 20 kwi 2018, o 21:46

Jestem tu nowa i nie bardzo umiem tutaj ,,funkcjonować ,, .Ja miałam 2,5 miesiąca temu operację cystocele i rektocele laparaskopowo ,małoinwazyjnie w Krakoie szpitalu Św.Rafała i jest super ,,wszystko na sowim miejscu ,,. Wcześniej przez polecenia innych kobiet pojechałam na wizyte go ( ..............) całe szczęście ,bo wcześniej w innym szpitalu mieli mi zakładać siatkę / że wypada mi macica / zwlekałam rok zanim trafiłam do (.........) i tam okazało się ,że to pęcherz moczowy wypada . Po operacji nic nie bolało ,na drugi dzien przy wstawaniu tylko troszkę ,a na trzeci dzień do domu . Do tego p.dr z całej Polski przyjeżdżają kobiety , często też naprawiać po żle zrobionych operacjach w innych szpitalach . Najażniejsze - zbadać się u UROGINEKOLOGA .Pozdrawiam.
Beata.Woj1234
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 mar 2018, o 23:20
Wiek: 54
Data operacji: 31 stycznia 2018
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: wysiłkowe nietrzymanie moczu , wypadanie pęcherza moczowego , obniżenie macicy
Zakres operacji: przyszycie pęcherza moczowego / cystocele i rektocele / - podwieszenie macicy na taśmie
Wynik HP: ok.
Terapia hormonalna: nie miałam

Poprzednia strona

Powrót do Plastyka pochwy i krocza



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość