obniżenie dna miednicy i konsekwencje

Plastyka pochwy, krocza, pęcherza, operacje łączone z usunięciem macicy

Re: obniżenie dna miednicy i konsekwencje

Postprzez hugnonot » 6 mar 2020, o 21:11

Beata.Woj1234 napisał(a):Ojej,nie wiedziałam,że w razie problemów taśm nie można już usunąć-straszne.Ale może ważne,aby wykonywał operacje ktoś,kto się zna na tych problemach i często wykonuje takie operacje, a nie jak ktoś rzadko - nie wiem,ja tylko tak przemyśluję. Ja byłam w Krak. z polecenia innych kobiet na forach,Wiem,że dr też łączy za jednym razem przy operacji problemy z obniżeniami ,jakie narządy,ale to trzeba wcześniej ustalić dokładnie przed operacją . No są to bardzo wielkie problemy,choroby,dlatego się już b.pilnuję,nie biegam,nie wolno przeć, a szczególnie nie dzwgać więcej niż 3-5 kg,co i tego unikam.Bo wiem,że dzwiganiem zepsuję operacje.Miałam dawniej ciężką ,fizyczną prace,teraz jestem na KRUS,mam na to 3 gr.niepełnosprawności stałą, po operacji miałam przez rok drugą.

Dzięki Beato :) Ta taśma po prostu wrasta w tkanki i to nie tylko tego podwieszonego organu.
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Poprzednia strona

Powrót do Inne operacje kobiece



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość