obniżenie dna miednicy i konsekwencje

Plastyka pochwy, krocza, pęcherza, operacje łączone z usunięciem macicy

Re: obniżenie dna miednicy i konsekwencje

Postprzez hugnonot » 6 mar 2020, o 21:11

Beata.Woj1234 napisał(a):Ojej,nie wiedziałam,że w razie problemów taśm nie można już usunąć-straszne.Ale może ważne,aby wykonywał operacje ktoś,kto się zna na tych problemach i często wykonuje takie operacje, a nie jak ktoś rzadko - nie wiem,ja tylko tak przemyśluję. Ja byłam w Krak. z polecenia innych kobiet na forach,Wiem,że dr też łączy za jednym razem przy operacji problemy z obniżeniami ,jakie narządy,ale to trzeba wcześniej ustalić dokładnie przed operacją . No są to bardzo wielkie problemy,choroby,dlatego się już b.pilnuję,nie biegam,nie wolno przeć, a szczególnie nie dzwgać więcej niż 3-5 kg,co i tego unikam.Bo wiem,że dzwiganiem zepsuję operacje.Miałam dawniej ciężką ,fizyczną prace,teraz jestem na KRUS,mam na to 3 gr.niepełnosprawności stałą, po operacji miałam przez rok drugą.

Dzięki Beato :) Ta taśma po prostu wrasta w tkanki i to nie tylko tego podwieszonego organu.
Hug vel Huguś
Obrazek
"Tym, co pozwoli zachować człowieczeństwo, jest świadomość, że nigdy nie wyrządziłeś takiego zła jak to, które tobie uczyniono." JC
hugnonot

Data operacji: 19 sierpnia 2016
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Poprzednia strona

Powrót do Inne operacje kobiece