Bardzo się boję operacji

Tu zapraszamy nowe kobietki przygotowujące się do operacji - razem z nami będzie Wam łatwiej

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez basia65 » 5 sty 2014, o 21:01

Dorciu życzę Tobie dużo zdrówka w nowym roku, kuruj te nerki, bo rzeczywiście to jest ważne, ale może warto rozważyć konsultację w innym szpitalu, trzymam kciuki, aby się wszystko udało skutecznie pozałatwiać :-bd :ymhug:
basia65 Obrazek
Avatar użytkownika
basia65
 
Posty: 4138
Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 14:52
Lokalizacja: Pomorskie
Wiek: 57
Data operacji: 12 sierpnia 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: usunięcie macicy i przydatków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez olikkk » 5 sty 2014, o 21:12

Dorciu dziękuję za życzenia i Tobie też życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku, głównie zdrówka, bo w tej chwili to u Ciebie sprawa najważniejsza :x
Dobrze, że odważnie z Nowym Rokiem wzięłaś się za sprawy zdrowotne i tak trzymać :-bd
Pan doktor mało przyjazny się okazał :( Szkoda, że coś takiego jak empatia jest mu obce :(
Co zaś do zapalenia nerek, to jednak musisz się tego pozbyć przed operacją, bo powinnaś być zdrowa kładąc się na stół.
Troszkę obciążenia Cię czeka podczas operacji i znieczulenia. Organizm musi być w miarę silny, żeby powalczyć z kolejnymi wyzwaniami.
Poczekaj więc cierpliwie, ale termin operacji jednak warto ustali w jakiejś sensownej perspektywie czasowej, żeby nie zwlekać jeszcze dodatkowo,
bo i tak już miesiąc jesteś do tyłu :-?
Trzymam kciuki, żeby wszystko sensownie udało się poukładać :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19232
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez Dorcia » 6 sty 2014, o 16:05

Bardzo Wam dziękuję za wsparcie ,jednak obawiam się że na urologa poczekam troszkę i tak będę dreptać w miejscu,powinnam być myślę przeleczona i zdiagnozowana w warunkach szpitalnych bo to się robi jakaś paranoja ,Tak mnie to zniechęca że pomimo że od dwóch dni boli mnie w klatce piersiowej ,pali szczypie i jestem osłabiona wręcz z obrzydzeniem myślę o tym żeby jechać na SOR po prostu system mamy do bani niestety ....... .Pozdrawiam i bardzo DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE :-* @};-
Dorcia
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 lis 2013, o 14:12
Wiek: 47
Data operacji: 17 grudnia 2013
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki,endometrium,polip ,zły morfologicznie jajnik
Terapia hormonalna: Nie stosuję

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez cios » 6 sty 2014, o 16:10

System jest mniej ważny niz twoje pieczenie w klatce. Jesli cos odczuwasz to koniecznie skonsultuj to z lekarzem obojetne czy na Sorze czy u rodzinnego. Ważne jest chyba wiedzieć co sie dzieje. Nie bagatelizuje tych objawów choc myslę, że to mogą byc nerwy, bo róznych "rewelacji" Ci ostatnio nie brakuje. Zdrowia Dorciu życzę
Obrazek
Avatar użytkownika
cios
 
Posty: 2197
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 20:00
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiek: 53
Data operacji: 16 sierpnia 2012
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: przerost endometrium
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami, znieczulenie ogólne
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: climara 50 przez 1,5 roku w styczniu lekarz zdecydował się na femoston, a potem na estrofem... a teraz sobie sama odstawiłam hormony i...

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez basia65 » 6 sty 2014, o 18:02

Dorciu to prawda, że nasza służba zdrowia ma wiele do życzenia, wiem że nie jest łatwo się dostać do dobrego specjalisty, ale z nerkami nie ma żartów, jak nie ma innej możliwości, to trzeba pojechać na ten SOR. Najważniejsze, aby się znalazł jakiś konkretny lekarz, który wreszcie Cię dobrze zdiagnozuje i zastosuje konkretne leczenie, żebyś mogła poddać się i tej kobiecej operacji. Życzę powodzenia i trzymam kciuki :-bd
basia65 Obrazek
Avatar użytkownika
basia65
 
Posty: 4138
Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 14:52
Lokalizacja: Pomorskie
Wiek: 57
Data operacji: 12 sierpnia 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: usunięcie macicy i przydatków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez olikkk » 16 sty 2014, o 00:07

Dorciu co u Ciebie słychać ? Sporo czasu minęło od Twojej ostatniej wizyty u nas :-?
Czy są jakieś dobre wieści ? Jak Twoje nerki i dolegliwości w klatce piersiowej ?
Pozdrawiam Cię cieplutko :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19232
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez Dorcia » 17 sty 2014, o 08:15

Witaj .Nie odzywałam się bo nie jest za ciekawie każdego dnia odwiedzam jakiegoś specjalistę i nic nie pomaga ,ciągle mnie prześwietlają mam zaplanowany rezonans magnetyczny kolejny raz ,dzisiaj kolejny raz płuca a poprawy nie ma lekarze teraz wymyślili że mam tocznia sama nie wiem chyba szybciej umrę jak oni się dowiedzą .Co prawda kierowali mnie do szpitala na chirurgię ale nie mogłam bo córcia moja też chorowała i choruję boje się ją zostawiać samą bo często ma skoki ciśnienia i omdlenia nie była bym w szpitalu spokojna .Nie pisałam tutaj bo tak pomyślałam że odezwę się jak będę już na prostej ale to chyba nie osiągalne .Pozdrawiam ciepło i życzę wszystkim DUŻO ZDROWIA. P.s Dziękuję OLIKK za pamięć :-* @};-
Dorcia
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 lis 2013, o 14:12
Wiek: 47
Data operacji: 17 grudnia 2013
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki,endometrium,polip ,zły morfologicznie jajnik
Terapia hormonalna: Nie stosuję

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez Lori_41 » 17 sty 2014, o 11:00

Dorciu , Witaj Kochana!
Ja jak zwykle z doskoku... poczytałam troche - może ze 3 str. Twojego wątku - widzę , że się nie dajesz gburowatym i oschłym lekarzom . tak trzymaj. Tacy ludzie znajdą sie w każdym zawodzie . Nie potrafią , bądź też nie zadają sobie trudu , żeby ukryć jakieś swoje negatywne emocje .
Musisz uwierzyć , że Twoje zdrowie jest tu najważniejsze . masz córkę i dla niej jesteś również bardzo ważna. Na pewno wśród tylu specjalistów znajdziesz kogoś kto Ci pomoże . Ostatnio oglądałam taki film Pt "Jabłka Adama" - myślę , ze zaciekawi Cię i wesprze na duchu - bądź też "jedynie " zwiększy Twoja wiarę , jeśli nie w ludzi , to pomoże Ci samej utrzymać się na powierzchni , byś nie wpadła jakąś czarną otchłań. Nie warto- trzeba tak jak Ty iść do przodu.
Piszesz o swojej sytuacji sprzed zabiegu- miałam chyba jeszcze gorzej... ale się zdecydowałam. Również napotkałam takiego "gbura" - to mało powiedziane ... również się biłam z myślami , czy nie odejść z torbami tuż przed zabiegiem... Trzymaj sie kochana . Mam nadzieję , że diagnoza okaże się łagodna i leczenie niezbyt uciążliwe. Głowa do góry !
Link do obiecanego filmu.

http://www.cda.pl/video/261381b/Jablka- ... CALY-FILM-
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Lori_41
 
Posty: 902
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 20:01
Wiek: 41
Data operacji: 29 października 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Nawracające polipy endometrium, mięśniaki, torbiele jajników, endometrioza. Adenodysplazja.
Zakres operacji: Usunięcie macicyi jajowodów.
Wynik HP: OK

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez olikkk » 17 sty 2014, o 11:25

Dorciu cieszę się, że nie odpuszczasz i pomimo różnych przeciwności jednak nieustannie walczysz o zdrowie i robisz co trzeba, żeby poznać przyczynę Twoich problemów
zdrowotnych, ale niepokoi mnie to co napisałaś i chyba już nie pierwszy raz
Dorcia napisał(a):Co prawda kierowali mnie do szpitala na chirurgię ale nie mogłam bo córcia moja też chorowała i choruję boje się ją zostawiać samą bo często ma skoki ciśnienia i omdlenia nie była bym w szpitalu spokojna .

Dorciu jeśli z powodu choroby córki będziesz odkładała pobyt w szpitalu, to w końcu nikt więcej Ci skierowania nie wystawi do szpitala, a Ty będziesz się kręcić w kółko
i nie będzie końca :(
Dorciu przecież masz rodzinę i jak poprosisz, to ktoś na ten czas zaopiekuje się córką, a Ty wreszcie ruszysz z miejsca :x
Uwierz mi, że nie raz na tym forum czytałam jak dziewczyny odkładały operację, bo dziecko, bo dzieci, bo jak to będzie jak ja będę w szpitalu i co ? i nic się złego nie stało [-x
Znalazła się opieka dla dziecka, świat się nie zawalił, a mama wreszcie jest zdrowa i spokojnie nadal opiekuje się dzieckiem :)
Proszę, zrób to właśnie dla córki, która bardzo Cię potrzebuje w domu, a nie na licznych wyjazdach od specjalisty do specjalisty i nic :(
Najlepsze rozwiązanie zawsze to położyć się na pełną diagnozę w szpitalu, raz a dobrze Cię przebadają i zaczną coś robić.
Życzę Ci odwagi w podjęciu tej decyzji, a z pewnością znajdą się dobrzy ludzie, którzy pomogą Tobie i Twojej córce :)
Lori ma rację i zobacz ten film, ja już go widziałam ....Uwierz, że choćby się wszystko beznadziejnie waliło, to kiedyś przyjdzie kres tej męczarni, wiara czyni cuda :ympray:
Mocno Cię przytulam :ymhug: i życzę, żebyś wreszcie trafiła do szpitala i zaczęła się skutecznie leczyć :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19232
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez basia65 » 17 sty 2014, o 20:55

Dorciu podpisuję się w 100% pod słowami Olika i czekam na info o Twojej decyzji :ymhug: :) i trzymam :-bd musisz uwerzyć, że wszystko bedzie dobrze podczas Twojego pobytu w szpitalu, mam nadzieje, że znajdziesz kogoś do opieki nad córką.
basia65 Obrazek
Avatar użytkownika
basia65
 
Posty: 4138
Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 14:52
Lokalizacja: Pomorskie
Wiek: 57
Data operacji: 12 sierpnia 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: usunięcie macicy i przydatków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez eli-50 » 17 sty 2014, o 23:46

Dorciu pojawi się szansa wyjścia na prostą jeśli znajdziesz tymczasową opiekę córce i przebadasz się gruntownie w szpitalu. Bardzo Ci tego życzę i serdecznie pozdrawiam %%- :kolobok_heart:
eli
Avatar użytkownika
eli-50
 
Posty: 5745
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 17:15
Wiek: 0
Data operacji: 11 marca 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy, polipy i cysty na jajnikach
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami i szyjką, pełna narkoza
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: wprowadzona w 5 dobie po operacji (kolejno Climara, Fem 7, Systen 50 ), po 6 latach htz stopniowo odstawiona

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez Diara » 18 sty 2014, o 00:04

Dorotko :ymhug: Podpisuję się pod wszystkim co napisały Syrenki,
przy takiej ilości różnych dolegliwości, ktoś powinien na Ciebie spojrzeć całościowo, może właśnie w szpitalu to zrobią, przecież tam konsultują lekarze wszystkie wyniki i stawiają diagnozę i podejmują decyzję co do dalszego leczenia. Takie chodzenie od lekarza do lekarza niewiele daje, bo wiadomo jak to jest - jesteś numerkiem, który tylko czegoś chce od lekarza. Pomyśl o tym, opiekę dla córki na pewno znajdziesz na ten czas. Zdrowa i szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko. Trzymaj się kobietko. :ymhug:
Obrazek
Avatar użytkownika
Diara
 
Posty: 2568
Dołączył(a): 18 kwi 2013, o 19:59
Lokalizacja: woj.warmińsko-mazurskie
Wiek: 54
Data operacji: 10 kwietnia 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki
Zakres operacji: trzon macicy i jajowody
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Estrofem - tabl. przez 6 m-cy, od lutego NIC i jest o.k.

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez Dorcia » 1 lut 2014, o 23:12

Witam serdecznie.Jak Wasze zdrowie? mam nadzieję że się jakoś trzymacie .Ja jestem na okrągło chora .Mam już trzeci miesiąc potworne mdłości z którymi sobie nie radzę ,nie wiem co mam już łykać by ulżyło ,ciągle mi się odbija brzuch odęty nie pomaga espumisan i żaden lek z tej grupy ,robi mi się słabo .Raz zimno(śpię ubrana po zęby) raz gorąco(robię się czerwona jak burak ) .Pękają naczynka w oczach .Staram się nie nakręcać ale jak mdli to jest okropne .Piecze kuje w żołądku ? Do tego jak siusiam boli mnie chyba jajnik.Już sama nie wiem czy mnie w takim stanie zoperują .Powiedziałam sobie że w Nowym Roku 2014 zoperuję się ,podleczę a ja już sama nie wiem jak mam postąpić w którą stronę iść.Nie wiem czy ja mam wszystkie choroby świata?Znowu jestem na antybiotykach.Endokrynolog zwiększył mi dawkę hormonu na tarczycę . 14-mam kardiologa a 15-rezonans magnetyczny (lekarz napisał na pilne-ortopeda z adnotacją wywiad nowotworowy). W ubiegłym tygodniu byłam na pogrzebie sąsiadki 52 lata ,przez 2 lata walczyła z nowotworem kobiecym .Podziwiałam ją bo była naprawdę dzielna miała wolę życia widziałam jak nieraz podtrzymywana przez córcię bo była słaba o 6 rano wracała z spaceru i niestety przegrała .Patrzę przez okno i ...... . Szkoda pisać co czuję nawet.Trzymajcie się ciepło chociaż mróz i zima szaleje.Pozdrawiam :ymhug: :x %%-
Dorcia
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 lis 2013, o 14:12
Wiek: 47
Data operacji: 17 grudnia 2013
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki,endometrium,polip ,zły morfologicznie jajnik
Terapia hormonalna: Nie stosuję

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez laguna » 2 lut 2014, o 08:49

Dorciu,przykro mi,że tak cierpisz. A nie kierują Cię może do szpitala?
Avatar użytkownika
laguna
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 07:32
Wiek: 45
Data operacji: 20 października 2011
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: guz jajnika
Zakres operacji: Usunięcie jajnika
Wynik HP: endometrialny guz jajnika granicznej złośliwości
Terapia hormonalna: Nie

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez bulbinka536 » 2 lut 2014, o 09:35

Dorciu współczuję Ci kochana :( :ymhug:
może jak przejdziesz te wszystkie badania ,dojdą przyczyny Twoich dolegliwości ?
Dużo zdrówka Ci życzę :ymhug: %%-
ObrazekBulbinka
Avatar użytkownika
bulbinka536
 
Posty: 2529
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 23:30
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 43
Data operacji: 2 czerwca 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki.
Operacja IV -02.06.2014
NIEZŁOŚLIWY NOWOTWÓR JAJNIKA
TORBIEL JAJNIKA LEWEGO
Zakres operacji: III OPERACJA 17.10.2011 r.usunięcie macicy bez przydatków ,usunięcie zrostów
po ciąży ektopowej .Znieczulenie dolędźwiowe
IV OPERACJA; USUNIĘCIE OBUSTRONNE JAJNIKÓW I JAJOWODÓW.
UWOLNIENIE ZROSTÓW JELIT W MIEDNICY.
Znieczulenie ogólne .
CIĘCIE POPRZECZNE
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: systen 50

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez aguha » 2 lut 2014, o 09:42

Dorciu walcz o siebie, nie wygladaj przez okno, nie zastanawiaj sie tylko walcz, kobieto przeciez Ty w tej chwili masz ogromna depresje, nie mozesz czekac i zastanawiac sie co bedzie. Zycie kladzie nam pod nogi bardzo duze klody, nie potykaj sie tylko podnos wysoko nogi i zyj. Twojancorka czeka na Ciebie, Twoja rodzinanwierzy, ze dasz rade a Ty co? Zastanawiasz sie czy warto? Zawsze warto zawsze, warto zyc, bierz sie za siebie, nawet jak nie masz sily, nawet jak wydaje Ci sie, ze swiat juz nic dla Ciebie nie ma ciekawego, tak nie jest. Jestes twarda tylko musisz uwierzyc w to. Nie jestes sama.
szłam ulicą wieczorem, niosłam bułki i pasztet,
przed wystawą stanęłam, a on z boku tak nadszedł,
długo to nawet mi się nie przyglądał,
tylko z miejsca powiedział GIOCONDA
Czy wyglądam jak Gioconda?
nie wyglądam?
ale on tak do mnie mówił cały czas.
Avatar użytkownika
aguha
 
Posty: 251
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 13:44
Lokalizacja: Braniewo
Wiek: 43
Data operacji: 14 stycznia 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: torbiele jajnika
Zakres operacji: usunięcie macicy bez przydatków
Wynik HP: wszystko OK
Terapia hormonalna: nie potrzebuję

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez laguna » 2 lut 2014, o 09:51

Dorciu, zapytam jeszcze raz, bo ciemna jestem i nie rozumiem. Dlaczego Ty czekasz do połowy miesiąca na badania,jeśli od tak długiego czasu masz dolegliwości uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Czy lekarz nie powinien na cito wystawić Ci skierowania do szpitala, a tam zrobią badania od ręki i podejmą leczenie.
A co do depresji, to może i Aguha ma rację, konsultowałaś się może w tej kwestii?
Ściskam Cię bardzo mocno :ympeace:
Avatar użytkownika
laguna
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 07:32
Wiek: 45
Data operacji: 20 października 2011
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: guz jajnika
Zakres operacji: Usunięcie jajnika
Wynik HP: endometrialny guz jajnika granicznej złośliwości
Terapia hormonalna: Nie

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez Dorcia » 2 lut 2014, o 10:22

Witajcie.Kierują mnie ale do specjalistów różnej maści a oni na badania ,koło się zamyka i dopada mnie rezygnacja .Wstałam dzisiaj rano bo chociaż chciało się spać to ból brzucha nie dawał .Strasznie się to knoci jakoś.Do psychiatry chodzę (przyznam szczerze) dostaje leki na uspokojenie i dostałam coś od depresji (nie brałam bo boje się że jeszcze głowa wysiądzie )chociaż powiedział że by wolał żebym była po operacji i zdiagnozowana .Mówił że tarczyca też powoduje takie stany.Sama już nie wiem .Jakoś ból czy inne dolegliwości wytrzymuję ale ta mdłości to koszmar aż się robi słabo .Może to od tych zmian w narządach kobiecych? sama nie wiem czytam w poradnikach na necie ale i tak nic nie wiem .W domu to ja prawie nie siedzę każdego dnia to ja mam albo lekarza albo wyniki .Bardzo bym chciała inaczej żyć ale czy to w ogóle możliwe ?.Miłej Niedzieli Wam Życzę ZDROWIA :-* @};-
Dorcia
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 lis 2013, o 14:12
Wiek: 47
Data operacji: 17 grudnia 2013
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki,endometrium,polip ,zły morfologicznie jajnik
Terapia hormonalna: Nie stosuję

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez cios » 2 lut 2014, o 10:23

Dorciu mocno Cie przytulam :ymhug: :ymhug: :ymhug:
Obrazek
Avatar użytkownika
cios
 
Posty: 2197
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 20:00
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiek: 53
Data operacji: 16 sierpnia 2012
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: przerost endometrium
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami, znieczulenie ogólne
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: climara 50 przez 1,5 roku w styczniu lekarz zdecydował się na femoston, a potem na estrofem... a teraz sobie sama odstawiłam hormony i...

Re: Bardzo się boję operacji

Postprzez aguha » 2 lut 2014, o 10:29

Dorciu co do mdlosci najprawdopodobniej sa wynikiem stanu zapalnego j jamie brzusznej badz plynu ktorego obecnosc podraznia narzady wewnetrzne a jak z nimi walczyc? Bardzo dobrenefekty przynosi imbir.
Jestes cierpliwa dziewczyna, bardzo dobrze, ze chodzisz do psychiatry to lakarz jak kazdy inny. Ja osobiscie uwazam , ze Ty musisz byc w szpitalu nie diagnostyka ambulatoeyjna tylko pobyt na oddziale, te mdlosci to moze byc nic ale rownie dobrze moze bhc to skutek uboczny czegos duzo gorszego, dziewczyno Ty musisz byc w szpitalu
szłam ulicą wieczorem, niosłam bułki i pasztet,
przed wystawą stanęłam, a on z boku tak nadszedł,
długo to nawet mi się nie przyglądał,
tylko z miejsca powiedział GIOCONDA
Czy wyglądam jak Gioconda?
nie wyglądam?
ale on tak do mnie mówił cały czas.
Avatar użytkownika
aguha
 
Posty: 251
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 13:44
Lokalizacja: Braniewo
Wiek: 43
Data operacji: 14 stycznia 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: torbiele jajnika
Zakres operacji: usunięcie macicy bez przydatków
Wynik HP: wszystko OK
Terapia hormonalna: nie potrzebuję

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czekam na operację



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości