Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Tu zapraszamy nowe kobietki przygotowujące się do operacji - razem z nami będzie Wam łatwiej

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez hugnonot » 20 lip 2022, o 15:05

olikkk napisał(a):W moim przypadku plastry bardzo ułatwiały życie :kolobok_yes3:

Tylko spróbuj je teraz kupić, miesiącami nie ma.
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez Wisienka » 22 lip 2022, o 15:54

Matkapolka1976 napisał(a):I po wizycie. Sama nie wiem co mam myśleć. Operować ma pan (...........), zamierzają mi dać krew już przed zabiegiem, na moje pytania co do cięcia, zostawienia szyjki i jajników odpowiedź była jedną:dowiemy się w trakcie operacji... Wspomniał coś o plastrach to, że to to samo co praca jajników...
Wcale nie jestem spokojniejsza ale będzie co ma być. Mam czekać na telefon z terminem

Byłam w bardzo podobnej sytuacji jeszcze 2tyg temu ,z tą różnicą że u mnie wynik ferrytyny to 1,2 😶 i co najlepsze wcale nie miałam obfitych miesiączek czy krwawień między miesiączkowych.W macicy był guz ? Mięśniak ? Tak naprawdę nie do końca wiem co bo nikt mi jasno tego nie powiedział wielkości 4x5cm, ginekolog stwierdził że jest duże prawdopodobieństwo iż on jest powodem mojej silnej anemii i zapadła decyzja o usunięciu macicy i jajowodów.Dzis jestem 2tyg po operacji a w przyszłym tyg będę robić kontrolne wyniki i mieć wynik histopatologiczny.Przed operacją miałam przetoczona krew ela wynik wciąż bez szału.Strach ma tylko wielkie oczy ale my kobiety jesteśmy naprawdę silne 💪i możemy więcej niż nam się wydaję.
Wisienka
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 lip 2022, o 12:09
Wiek: 40
Data operacji: 8 lipca 2022
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Anemia
Zakres operacji: Usunięcie macicy i jajowodów
Wynik HP: Czekam na wynik
Terapia hormonalna: Brak

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez hugnonot » 22 lip 2022, o 16:24

Wisienka napisał(a):
Matkapolka1976 napisał(a):I po wizycie. Sama nie wiem co mam myśleć. Operować ma pan (...........), zamierzają mi dać krew już przed zabiegiem, na moje pytania co do cięcia, zostawienia szyjki i jajników odpowiedź była jedną:dowiemy się w trakcie operacji... Wspomniał coś o plastrach to, że to to samo co praca jajników...
Wcale nie jestem spokojniejsza ale będzie co ma być. Mam czekać na telefon z terminem

Byłam w bardzo podobnej sytuacji jeszcze 2tyg temu ,z tą różnicą że u mnie wynik ferrytyny to 1,2 😶 i co najlepsze wcale nie miałam obfitych miesiączek czy krwawień między miesiączkowych.W macicy był guz ? Mięśniak ? Tak naprawdę nie do końca wiem co bo nikt mi jasno tego nie powiedział wielkości 4x5cm, ginekolog stwierdził że jest duże prawdopodobieństwo iż on jest powodem mojej silnej anemii i zapadła decyzja o usunięciu macicy i jajowodów.Dzis jestem 2tyg po operacji a w przyszłym tyg będę robić kontrolne wyniki i mieć wynik histopatologiczny.Przed operacją miałam przetoczona krew ela wynik wciąż bez szału.Strach ma tylko wielkie oczy ale my kobiety jesteśmy naprawdę silne 💪i możemy więcej niż nam się wydaję.


możesz mieć zapalenie jelit, zespół złego wchłaniania lub chorobę genetyczną (mają osoby z wybranym genotypem, rzadkie) i jest anemia
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez Wisienka » 22 lip 2022, o 16:33

hugnonot napisał(a):
możesz mieć zapalenie jelit, zespół złego wchłaniania lub chorobę genetyczną (mają osoby z wybranym genotypem, rzadkie) i jest anemia


Hm...czyli istnieje prawdopodobieństwo ,że to usuniecie macicy było niekonieczne? Miałam robioną gastro i kolonoskopię wszytsko w idealnym porządku a wyniki sugerowały iż jest krwawienie wewnętrzne którego nie mogli znależć. Jakie polecasz mi badania wykonać? może uda mi się chociaż naprowadzić lekarzy bo widzę że póki co to strzelają ślepakami
Wisienka
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 lip 2022, o 12:09
Wiek: 40
Data operacji: 8 lipca 2022
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Anemia
Zakres operacji: Usunięcie macicy i jajowodów
Wynik HP: Czekam na wynik
Terapia hormonalna: Brak

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez hugnonot » 22 lip 2022, o 19:40

Wisienka napisał(a):
hugnonot napisał(a):
możesz mieć zapalenie jelit, zespół złego wchłaniania lub chorobę genetyczną (mają osoby z wybranym genotypem, rzadkie) i jest anemia


Hm...czyli istnieje prawdopodobieństwo ,że to usuniecie macicy było niekonieczne? Miałam robioną gastro i kolonoskopię wszytsko w idealnym porządku a wyniki sugerowały iż jest krwawienie wewnętrzne którego nie mogli znależć. Jakie polecasz mi badania wykonać? może uda mi się chociaż naprowadzić lekarzy bo widzę że póki co to strzelają ślepakami

Ja bym zrobiła: witamina B9, B12, FBC, poziom żelaza we krwi (ferrytyna), a jeśli za niski to transferyna. Morfologia krwi z tzw. rozmazem i obejrzałabym wyniki.
Jeśli całe życie masz anemię albo od naprawdę dłuższego czasu gdy jeszcze nie było mięśniaka to wtedy może być genetyczne.
A zażywałaś może codamol (codeine + paracetamol)? To jest jedna z przyczyn anemii. Przyjrzyj się lekom jakie brałaś - przeciwbólowe lubią wywołać zapalenie jelit.
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez Wisienka » 22 lip 2022, o 20:03

Nie nigdy nie brałam takiego leku lecz pod koniec zeszłego roku paskudnie przechorowałam covid :-\ moze to dodatkowo mnie załatwiło.W poniedziałek mam wizytę u lekarza spróbuje porozmawiać z nim nt.badań. Dziękuje za cenne informacje
Wisienka
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 lip 2022, o 12:09
Wiek: 40
Data operacji: 8 lipca 2022
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Anemia
Zakres operacji: Usunięcie macicy i jajowodów
Wynik HP: Czekam na wynik
Terapia hormonalna: Brak

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez hugnonot » 22 lip 2022, o 20:30

Wisienka napisał(a):Nie nigdy nie brałam takiego leku lecz pod koniec zeszłego roku paskudnie przechorowałam covid :-\ moze to dodatkowo mnie załatwiło.W poniedziałek mam wizytę u lekarza spróbuje porozmawiać z nim nt.badań. Dziękuje za cenne informacje

Możesz mieć dobry poziom żelaza (a nawet za wysoki) ale niski hemoglobiny albo niskie i żelazo i hemoglobinę w obu przypadkach będzie anemia.
Koniecznie to trzeba rozróżnić.
A covid mógł jak najbardziej wpłynąć na anemię - ten wirus powoduje masywny stan zapalny a on w konsekwencji generuje anemię jeśli jesteś zainteresowana to tu jest opis powiązania https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7790728/).
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez Wisienka » 24 lip 2022, o 10:10

hugnonot napisał(a):Możesz mieć dobry poziom żelaza (a nawet za wysoki) ale niski hemoglobiny albo niskie i żelazo i hemoglobinę w obu przypadkach będzie anemia.
Koniecznie to trzeba rozróżnić.
A covid mógł jak najbardziej wpłynąć na anemię - ten wirus powoduje masywny stan zapalny a on w konsekwencji generuje anemię jeśli jesteś zainteresowana to tu jest opis powiązania https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7790728/" rel="nofollow).


Jestem pod wielkim wrażeniem Twojej wiedzy 😍 Mam niski poziom żelaza i ferrytyny hemoglobina również poniżej normy.Od 2tyg biorę żelazo i witaminy,sama jestem ciekawa czy coś się zmieni w wynikach jeśli nie to może faktycznie coś jest na rzeczy z nieprzyswajaniem. 3 sierpnia mam wizytę u dietetyka klinicznego bo od kilku lat mam spory przyrost wagi pomimo że wcale dużo nie jem i żyje na wysokich obrotach może jakaś alergia pokarmowa? Postanowiłam zmienić swoje życie i faktycznie zadbać o zdrowie bo chyba już pora 😐 czlowiek myśli że będzie wiecznie młody i niezłomny
Wisienka
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 lip 2022, o 12:09
Wiek: 40
Data operacji: 8 lipca 2022
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Anemia
Zakres operacji: Usunięcie macicy i jajowodów
Wynik HP: Czekam na wynik
Terapia hormonalna: Brak

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez hugnonot » 24 lip 2022, o 10:29

Wisienka napisał(a):
hugnonot napisał(a):Możesz mieć dobry poziom żelaza (a nawet za wysoki) ale niski hemoglobiny albo niskie i żelazo i hemoglobinę w obu przypadkach będzie anemia.
Koniecznie to trzeba rozróżnić.
A covid mógł jak najbardziej wpłynąć na anemię - ten wirus powoduje masywny stan zapalny a on w konsekwencji generuje anemię jeśli jesteś zainteresowana to tu jest opis powiązania https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7790728/" rel="nofollow" rel="nofollow).


Jestem pod wielkim wrażeniem Twojej wiedzy 😍 Mam niski poziom żelaza i ferrytyny hemoglobina również poniżej normy.Od 2tyg biorę żelazo i witaminy,sama jestem ciekawa czy coś się zmieni w wynikach jeśli nie to może faktycznie coś jest na rzeczy z nieprzyswajaniem. 3 sierpnia mam wizytę u dietetyka klinicznego bo od kilku lat mam spory przyrost wagi pomimo że wcale dużo nie jem i żyje na wysokich obrotach może jakaś alergia pokarmowa? Postanowiłam zmienić swoje życie i faktycznie zadbać o zdrowie bo chyba już pora 😐 czlowiek myśli że będzie wiecznie młody i niezłomny

Jeśli z morfologii masz też niskie MVC (popatrz do wyników) to oznacza, że poziom żelaza jest za niski. Zobaczysz po suplementacji żelaza czy coś się poprawi. Może w jedzeniu dostarczasz go za mało. Polub buraki, sok z buraków sam z jabłkiem, z jabłkiem i marchwią lub po prostu wyciąg z buraka w tabletkach.Burak ma łatwo przyswajalne żelazo a i działa dobrze bo takie soki to element terapii Gersona. Możesz też mieć duże niedobory vit B9 i B12 wtedy żelazo też się nie przyswaja dlatego sok może zadziałać lepiej od preparatu aptecznego. Co do wagi - mierzyłaś może poziom cukru i insuliny oraz hormony tarczycowe (TSH, ft3, ft4, ewentualnie też anty-TPO)? Zwykle cukrzyca lub problem z tarczycą są rozwiązaniem zagadki przyrostu wagi. Najczęściej tarczyca szaleje. Może też być nierównowaga estrogen-progesteron (estrogen sprzyja gromadzeniu zapasów tłuszczu w którym jest magazynowany).
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez Sylwia » 28 lip 2022, o 11:07

Witam , mam pytanie dotyczące łyżeczkowania macicy mam mięśniaki macicy i torbiela endomentrialnego , bede miec usuwane jajniki, macice i trzon , wyniki markera ca 125 - 108
I HE4 - 49 , wiem ze przy endomentrozie wynik ca125 jest podwyższony ale co jest powodem że lekarz chce wykonać lyzeczkowanie
I po jakim czasie od tego zabiegu mozna wynoć operacje ?
Pozdrawiam
Sylwia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 cze 2022, o 00:35
Wiek: 45
Data operacji: 13 lipca 2022
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy i trzonu plus guz jajnika , pare torbieli endometrialnych
Zakres operacji: Przed operacją
Wynik HP: Ok
Terapia hormonalna: Nie ma

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez hugnonot » 28 lip 2022, o 14:36

Sylwia napisał(a):Witam , mam pytanie dotyczące łyżeczkowania macicy mam mięśniaki macicy i torbiela endomentrialnego , bede miec usuwane jajniki, macice i trzon , wyniki markera ca 125 - 108
I HE4 - 49 , wiem ze przy endomentrozie wynik ca125 jest podwyższony ale co jest powodem że lekarz chce wykonać lyzeczkowanie
I po jakim czasie od tego zabiegu mozna wynoć operacje ?
Pozdrawiam

Może chce sprawdzić czy nie ma nowotworu.Podwyższone Ca125 wskazuje nie tylko na endometriozę, może wskazywać na stan zapalny,.
Jeśli jesteś przed menopauzą to ROMA wyszła 8% (jest OK), jeśli po menopauzie to 19% (też jest OK).
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez Matkapolka1976 » 31 lip 2022, o 19:41

Mam termin operacji na 4 sierpnia. Tak bardzo się boję. Chyba tam po prostu nie pójdę. Cały czas chodzi za mną myśl że tam umrę, że to już koniec i dzieci zostaną same.
Matkapolka1976
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 mar 2022, o 17:21
Wiek: 45
Data operacji: 12 kwietnia 2022
Metoda operacji, zabiegu: czekam na operację
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki
Zakres operacji: -
Wynik HP: -
Terapia hormonalna: -

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez eli-50 » 31 lip 2022, o 20:09

Matkapolka skoro konieczna jest operacja to po to, żebyś mogła dalej żyć. Jeśli nie pójdziesz to siebie i dzieci postawisz w niepewnej sytuacji.
Pamiętaj, że będąc w naszym Syrenkowie nie jesteś sama. Wiele z nas jest po i doskonale wiemy o czym piszesz . Trzymaj się mocno. Walcz o zdrowie dla siebie i dzieci.
Pozdrawiam i życzę powodzenia %%- :ymhug:
eli
Avatar użytkownika
eli-50
 
Posty: 5736
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 17:15
Wiek: 0
Data operacji: 11 marca 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy, polipy i cysty na jajnikach
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami i szyjką, pełna narkoza
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: wprowadzona w 5 dobie po operacji (kolejno Climara, Fem 7, Systen 50 ), po 6 latach htz stopniowo odstawiona

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez monte » 2 sie 2022, o 05:36

Jak szlam na operacje moj maly nie mial 4 latek,caly czas czarne mysli ze go juz nie zobaczy a w tym roku konczy 9 takze glowka do gory.
Operuj sie masz dla kogo zyc 😗
monte
 
Posty: 1893
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 08:11
Wiek: 39
Data operacji: 11 października 2017
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Dysplazja (H-Sil), CIN II/CIN III,PAP IV
Zakres operacji: Usuniecie resztek szyjki,macicy i jajowodów
Wcześniej (2016 i 2017 rok) 2 nieskuteczne Leep-y
Wynik HP: Ok
Terapia hormonalna: Nie

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez Gonia » 2 sie 2022, o 21:18

Matkapolka operacje ratują życie. Masz być zdrowa a bez operacji nie będziesz. To nie jest operacja na otwartym sercu. Dasz radę %%- %%- %%-
Avatar użytkownika
Gonia
 
Posty: 432
Dołączył(a): 11 sty 2022, o 12:17
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiek: 54
Data operacji: 22 grudnia 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Nowotwór złośliwy trzonu macicy
Zakres operacji: Zmodyfikowane radykalne wycięcie macicy z przydatkami. Limfadenektomia miedniczna.
Wynik HP: rak gruczołowy endometrialny G3, nacieka >50% grubości mięśniówki, podścielisko szyjki macicy z naciekiem raka, , LVSI+, surowicówka, przymacicza, jajniki, jajowody bez nacieków raka, węzły chłonne bez zmian nowotworowych, brak widocznych cech naciekania pni nerwowych, linie cięcia chirurgicznego bez zmian nowotworowych. minimalny margines resekcji chirurgicznej na przymacicach 0,1cm
Terapia hormonalna: Nie będzie

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez Matkapolka1976 » 3 sie 2022, o 12:11

To już jutro. W szpitalu mam być na 7:30, najpierw będą toczyć krew. Cięcie pionowe, znieczulenie ogólne. Już nie mam siły się martwić tylko taki wszechogarniającyy smutek czuję.
Matkapolka1976
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 mar 2022, o 17:21
Wiek: 45
Data operacji: 12 kwietnia 2022
Metoda operacji, zabiegu: czekam na operację
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki
Zakres operacji: -
Wynik HP: -
Terapia hormonalna: -

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez Gonia » 3 sie 2022, o 21:54

Powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia :ymhug: :ymhug: :ymhug:
Avatar użytkownika
Gonia
 
Posty: 432
Dołączył(a): 11 sty 2022, o 12:17
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiek: 54
Data operacji: 22 grudnia 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Nowotwór złośliwy trzonu macicy
Zakres operacji: Zmodyfikowane radykalne wycięcie macicy z przydatkami. Limfadenektomia miedniczna.
Wynik HP: rak gruczołowy endometrialny G3, nacieka >50% grubości mięśniówki, podścielisko szyjki macicy z naciekiem raka, , LVSI+, surowicówka, przymacicza, jajniki, jajowody bez nacieków raka, węzły chłonne bez zmian nowotworowych, brak widocznych cech naciekania pni nerwowych, linie cięcia chirurgicznego bez zmian nowotworowych. minimalny margines resekcji chirurgicznej na przymacicach 0,1cm
Terapia hormonalna: Nie będzie

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez olikkk » 9 sie 2022, o 19:18

Matkapolka czy już po operacji ?
Wszystko poszło wg planu ?
Mam taką nadzieję i życzę szybkiego powrotu do do zdrowia i pełni sił :ympray: :kolobok_give_heart:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez Matkapolka1976 » 10 sie 2022, o 10:58

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Operacja się udała. Jestem rekordzistką, mięśniak był wielkości mojej głowy. Dzisiaj zdjęli mi szwy. W zasadzie już nie boli, chodzę i wstaję bez większego problemu. Odzyskałam energię i radość życia. Pozdrawiam wszystkie syrenki.
Matkapolka1976
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 mar 2022, o 17:21
Wiek: 45
Data operacji: 12 kwietnia 2022
Metoda operacji, zabiegu: czekam na operację
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki
Zakres operacji: -
Wynik HP: -
Terapia hormonalna: -

Re: Operacja 12.04 - mięśniaki - Matkapolka1976

Postprzez Magdasz » 10 sie 2022, o 13:39

Matkapolka super, że już jesteś po i wszystko jest dobrze :D :-bd :x
Magdasz
 
Posty: 160
Dołączył(a): 24 lis 2017, o 20:21
Wiek: 47
Data operacji: 21 lutego 2022
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: Amputacja trzonu i szyjki macicy z jajowodami.
2009, 2017 - operacje usunięcia mięśniaków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: brak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czekam na operację



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości