Mięśniakowatość macicy -przed operacją-wątpliwości-Betif

Tu zapraszamy nowe kobietki przygotowujące się do operacji - razem z nami będzie Wam łatwiej

Re: Mięśniakowatość macicy -przed operacją-wątpliwości-Betif

Postprzez hugnonot » 8 wrz 2021, o 21:39

Betif napisał(a):Witajcie Syrenki, no i znowu Was zamęczę pytaniami, minęły już 4 m-ce od operacji a od ok 3 tygodni mam obustronnie tkliwe i bolesne piersi, do tego tydzień temu prze 1,5 dnia miałam taki ból jedynego-pozostawionego jajnika ,że faszerowałam się przeciwbólowymi, nospą ,termoforem i przeszło, ale spokoju mi to nie dawało i umówiłam wizytę u doktorka, okazało się, że mam dużą torbiel na jajniku a piersi też mają torbielki ale tym się nie przejął. Przez 2 m-ce mam brać hormony doustne a jak się dziadostwo nie wchłonie to zaś operacje ,tyle ,że laparoskopowo, czy miałyście też tak?Myślałam, że już koniec problemów chociaż tych babskich a tu końca nie widać, jak myślicie tabletki pomogą?

Jajnik niedomaga, jest zaburzenie gospodarki hormonalnej a to powoduje torbiele. Może torbiel się wchłonie i nie będzie problemu, często tak się dzieje. Czasem się zmniejszy a po kolejnym cyklu tabletek wchłonie. Małe torbiele w piersi są częste - efekt wahań hormonów.
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Mięśniakowatość macicy -przed operacją-wątpliwości-Betif

Postprzez monte » 9 wrz 2021, o 05:52

Betif ja 2 lata po operacji mialam wykryta torbiel 5 cm i sama sie wchlonela.Zeby bylo smieszniej na jeszcze koejnej wizycie lrkarka nie mogla znalezc tego jajnika na usg 😉
Glowka do góry 👍👍👍
monte
 
Posty: 1893
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 08:11
Wiek: 39
Data operacji: 11 października 2017
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Dysplazja (H-Sil), CIN II/CIN III,PAP IV
Zakres operacji: Usuniecie resztek szyjki,macicy i jajowodów
Wcześniej (2016 i 2017 rok) 2 nieskuteczne Leep-y
Wynik HP: Ok
Terapia hormonalna: Nie

Re: Mięśniakowatość macicy -przed operacją-wątpliwości-Betif

Postprzez hugnonot » 9 wrz 2021, o 16:36

monte napisał(a):Betif ja 2 lata po operacji mialam wykryta torbiel 5 cm i sama sie wchlonela.Zeby bylo smieszniej na jeszcze koejnej wizycie lrkarka nie mogla znalezc tego jajnika na usg 😉
Glowka do góry 👍👍👍


Nieumiejętność znalezienia jajnika to typowa przypadłość lekarzy.
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Mięśniakowatość macicy -przed operacją-wątpliwości-Betif

Postprzez Betif » 24 gru 2021, o 11:07

Życzę wszystkim tutaj kobietkom na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia zdrowia przede wszystkim, miłości, spokoju, ciepła rodzinnego i oby szczęście dopisywało.
Betif
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 kwi 2021, o 12:42
Wiek: 49
Data operacji: 28 maja 2021
Metoda operacji, zabiegu: czekam na operację
Powód operacji, zabiegu: mięsniakowatość macicy, bardzo obfite miesiączki ze skrzepami, anemia, polipy,
Zakres operacji: -planowane usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: -brak
Terapia hormonalna: założona spirala hormonalna

Re: Mięśniakowatość macicy -przed operacją-wątpliwości-Betif

Postprzez Anita71 » 25 gru 2021, o 22:21

:ymhug:
Anita71
 
Posty: 8655
Dołączył(a): 27 sty 2019, o 21:51
Wiek: 0
Data operacji: 17 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: ogniska rozrostu gruczołowego z atypią w obrębie polipa endometrialnego, mięśniaki
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: wynik jak po wyłyżeczkowaniu
Terapia hormonalna: nie miałam

Poprzednia strona

Powrót do Czekam na operację



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości