Leczenie po operacjii

Czego się spodziewać i jak sobie radzić

Leczenie po operacjii

Postprzez Iwo65 » 26 kwi 2022, o 17:29

Cześć dziewczyny dzisiaj byłam na badaniu po wynikach histo. Skierowali mnie na radio i chemię tę lekką. Ale Pani doktor mówiła mi, że to będzie długo trwało i mogę spać w hotelu a jestem z tego samego miasta. Z początku myślałam, że będę dojeżdżać bo slyszalam że naświetlania nie trwają długo. Trochę jestem skołowana bardzo mi zależy na tym żeby być w domu. Czy u Was jeżeli miałyście to trwało to tak długo, że trzeba było nocować? Pozdrawiam Was :ymhug:
Iwo65
 
Posty: 117
Dołączył(a): 30 mar 2022, o 17:46
Wiek: 57
Data operacji: 22 marca 2022
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Rak płaskonabłonkowy szyjki macicy G2
Zakres operacji: Operacja radykalna
Wynik HP: czekam
Terapia hormonalna: nie

Re: Leczenie po operacjii

Postprzez Stynka » 26 kwi 2022, o 22:04

Cześć Iwo :ymhug:
Jednak złapali Cię w sidła leczenia onkologicznego :( Nic miłego, ale oby było skuteczne %%- %%- %%-
U mnie było tak: miałam mieć radioterapię, ale po badaniu PET TK zadecydowano o chemioterapii, a radioterapię przeniesiono "na później". Mieszkam w sąsiednim mieście i byłam hospitalizowana tylko "na jedną noc" po podaniu pierwszej chemii, tak dla bezpieczeństwa. Na następne dojeżdżałam, a chemię miałam podawaną raz w miesiącu (??) A wiesz, że zapomniałam, jak to dokładnie było? A to "tylko" 2 lata minęły ;) Na radioterapię też dojeżdżałam, czasem nawet sama sobie byłam kierowcą.
Jeśli możesz, to jedz teraz to, na co masz ochotę :kolobok_yes: Po chemii bywa różnie ze smakami, zapachami i tolerancją pokarmu ;)
Trzymam kciuki za łagodne wejście i przetrwanie leczenia :x Ściskam serdecznie :ymhug:
Stynka
 
Posty: 4349
Dołączył(a): 25 gru 2018, o 21:42
Wiek: 57
Data operacji: 3 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G3
Zakres operacji: rozszerzone usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: potwierdzony G3; naciek ogniskowo zajmuje 3/4 mięśnia
Terapia hormonalna: aktualnie brak

Re: Leczenie po operacjii

Postprzez Iwo65 » 27 kwi 2022, o 05:37

Dziękuję bardzo za odpisanie, martwiłam się bo Pani doktor powiedziała że to będzie trwało długo i można skorzystać z hotelu, a przecież mieszkam w tym samym mieście. Tak myślałam, że większość syrenek dojeżdża ale zwatpilam jak Pani doktor mi tak powiedziała, pozdrawiam🥰
Iwo65
 
Posty: 117
Dołączył(a): 30 mar 2022, o 17:46
Wiek: 57
Data operacji: 22 marca 2022
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Rak płaskonabłonkowy szyjki macicy G2
Zakres operacji: Operacja radykalna
Wynik HP: czekam
Terapia hormonalna: nie


Powrót do Po operacji usunięcia macicy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości