sanatoria

Jak prawidłowo złożyć wniosek, sanatoria w których byłyśmy

sanatoria

Postprzez cebulka » 1 wrz 2017, o 20:39

Witam wszystkie syrenki.Gosiula pisze że można jeszcze raz korzystać z sanatorium ,ja byłam w Dusznikach w maju .Może po raz kolejny wypełnić wniosek o skierowanie do NFZ? Gosiula jak załatwiałaś świadczenie za pobyt sanatoryjny ,czy wystarczył wypis ?U jakiego ubezpieczyciela ponoć w PZU -nie. :-s .POZDRAWIAM
cebulka
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 20:54
Wiek: 51
Data operacji: 14 września 2016
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: anemia,mięśniaki macicy,obniżenie narządu rodnego
Zakres operacji: Przezpochwowe wycięcie macicy z jajowodami.Plastyka pochwy i krocza.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE

Re: sanatoria

Postprzez gosiula74 » 3 wrz 2017, o 18:37

cebulka -ja mam zamiar jeszcze we wrześniu złożyć ponownie dokumenty. Z tym ,że z tego co wiem ,to dopiero w przyszłym roku mogę dostać. ale to dalej będzie jako poszpitalne czyli za free i na L4. W wypisie z sanatorium mam wpisana konieczność dalszej, systematycznej rehabilitacji więc postawa jest.
Jeśli chodzi o ubezpieczyciela , to właśnie PZu. Byłam zdziwiona ,ale dostałam za całe 21 dni. Wystarczył tylko wypis z sanatorium. Zadzwoniła tylko do mnie agentka i zapytała czy pobyt był stacjonarny i czy nie korzystam z przepustek i już.
gosiula74
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 maja 2017, o 08:09
Wiek: 43
Data operacji: 27 stycznia 2017
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: CIN 3
Zakres operacji: wyciecie szyjki ,a pozniej macicy z jajowodami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: nie


Powrót do Prawo do sanatorium - szpitala uzdrowiskowego, po operacji usunięcia macicy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości