Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

My wygrałyśmy, Ty też wygrasz :)

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez Danuban » 1 cze 2015, o 18:16

Położna która zdejmowała mi szwy zapytała się mnie jak się czuje i ja pokazałam jej jak mam okropnie obrzękniete wargi , widać było ,ze bardzo zmartwiła się tym widokiem i zaczęła się zastanawiać co robić i w tym momencie do gabinetu zabiegowego wszedł pan doktor ten najwazniejszy na oddziale , został zawołany i poproszony o pomoc , obejrzał i stwierdził "e tam to grawitacja i tak musi być" ,żadnego słowa pociechy czy czegokolwiek ,gdy powiedzialam ,że mam bardzo spuchnięte nogi usłyszałam gdzie ,no i tłumaczenie połoznej przecież pani jest bardzo szczupła ale i tak nic nie usłyszałam po za stwierdzeniem przejdzie nie widać . Empatia dawno wygasła niestety u pana doktora :(
Teraz staram się leżeć opierając nogi jak najwyżej , córka pojechała do apteki po gazy i sodę , no i co ja bym zrobiła bez WAS :kolobok_cray2:
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Danuban
 
Posty: 103
Dołączył(a): 30 maja 2015, o 20:40
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 59
Data operacji: 22 maja 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: adenocarcinoma endometrroides G1
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami i węzłami chłonnymi biodrowymi i zasłonowymi
Wynik HP: wszystko OK nic więcej nie potrzeba
Terapia hormonalna: nie biorę

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez olikkk » 2 cze 2015, o 00:16

No co to jest za podejscie do pacjentki :((
Zrobić co zrobić i martw się sam :kolobok_dash1:
Jak czytam, to masz niemal identyczny problem jaki miała Rudasiak :-(
Wyzej podawałam link do jej wątku, więc dokładnie doczytaj jak to było z nią i jak Syrenki jej pomagały :-)


rudasiak napisał(a):Witam wszystkie syrenki. Jestem tu nowa i proszę o pomoc.

Najpierw krótko o mnie. Mam 40 lat. Zdiagnozowano u mnie raka szyjki macicy IB. 08.11.13 miałam operację usunięcia wszystkiego, łącznie z węzłami chłonnymi (operacja Wertheima-Meigsa) Pomijając ból mam problem... otóż cholernie puchnie mi wzgórek łonowy, wargi większe, pachwiny i górna część ud. Miejsca te mam tak jakby bardziej gorące od reszty ciała i na dodatek odczuwam taki tępy ból w prawej nodze...czasami mnie nie słucha-nie umiem jej dźwignąć :( . Nie wiem zupełnie co z tym fantem zrobić? Czy któraś z was miała podobne objawy? Jak mam sobie z tym poradzić? Wyć mi się chce :(( Czy to mi już tak zostanie? Pomóżcie proszę :(
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez Danuban » 2 cze 2015, o 18:35

Oliczku kochany bardzo Ci dziękuje :kolobok_heart:
Mam nadzieję ,ze jutrzejsza wizyta u mojego operatora coś mi pomoże , mam blisko do Onkolmedu gdzie są dwie panie od leczenia obrzęku limfatycznego tylko bez doktora nie chce o niczym decydować ale dolegliwości mam makabryczne .Takie tam jak bol brzucha , jelit itp zeszły na bardzo odległy plan.

Chyba faktycznie lepiej przed operacją nic nie wiedzieć bo przeież gdybym wiedziała bałabym się i odkladałabym jak najdalej :(
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Danuban
 
Posty: 103
Dołączył(a): 30 maja 2015, o 20:40
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 59
Data operacji: 22 maja 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: adenocarcinoma endometrroides G1
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami i węzłami chłonnymi biodrowymi i zasłonowymi
Wynik HP: wszystko OK nic więcej nie potrzeba
Terapia hormonalna: nie biorę

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez Marzenka » 3 cze 2015, o 08:51

Takich panów doktorków jest wielu...ale na szczęście więcej ludzi życzliwych się pojawia na horyzoncie.Nie zamartwiaj się :)
Napisz jak przebiegła wizyta
Avatar użytkownika
Marzenka
 
Posty: 692
Dołączył(a): 1 kwi 2015, o 12:39
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiek: 49
Data operacji: 13 kwietnia 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: adenocarcinoma endometrioides
nowotwór złośliwy błony śluzowej macicy
Zakres operacji: radykalna:macica,jajniki,jajowody,węzły i wyrostek
Wynik HP: Adenocarcinoma endometrioides bene differentiatum G 1
Terapia hormonalna: Nie ma i nie będzie

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez olikkk » 6 cze 2015, o 11:45

Danuban czy pan doktor wniosł coś nowego do Twojego leczenia , czy raczej pozbycia się opuchlizny ?
Mialas być u niego w srodę ?
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez Danuban » 6 cze 2015, o 12:18

Oliczku kochany ciężki nasz los na początku bycia syrenką :(

Pan doktor jak dla mnie jest bardzo super powiedział mi ,że w piątek 12 jak będę mieć HP wszystko dokładnie poustalamy , posprawdzamy ,a teraz zbadał mi brzuch powiedział ,ze jak dla niego jest bardzo dobrze .
Natomiast co do obrzęków i nieustajacych migren muszę uzbroić się w mega cierpliwość bo niestety po operacji mam straszną burzę hormonalną ,zaburzenia na całej linii ( stąd migreny i bóle głowy) ,hormony też wpływają na obrzęki ,wiec warto się troche poodwadniać i poczekac niestety aż do ładu dojdą moje węzły chłonne i inne przejmą role wycietych.
Pytałam się o drenaż czy masaż limfatyczny - za wczesnie wrecz powiedział ,że " takie szczypanie teraz nic nie da"
Na zaparcia w chwilach kompletniej niemocy doktor pozwolił łykać ziołowe preparaty tylko !

Wczoraj wieczorem jak dopadła mnie migrena tryptan- sumigra nie pomógł niestety , całą noc miałam okazję się modlić :( rano wzięłam inny tryptan- maxalt no ciut złagodził teraz dobiłam ibuprofenem i jakoś zaczynam istnieć ,gorzej ,że te migreny mam na okragło makabra.
Muszę jakoś przetrwać do piątku ale tak ciężko jeszcze mi nie było nigdy mimo 4 operacji które mam za sobą tamte to pestka :)
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Danuban
 
Posty: 103
Dołączył(a): 30 maja 2015, o 20:40
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 59
Data operacji: 22 maja 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: adenocarcinoma endometrroides G1
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami i węzłami chłonnymi biodrowymi i zasłonowymi
Wynik HP: wszystko OK nic więcej nie potrzeba
Terapia hormonalna: nie biorę

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez Marzenka » 6 cze 2015, o 18:50

:ymhug: :-*
Avatar użytkownika
Marzenka
 
Posty: 692
Dołączył(a): 1 kwi 2015, o 12:39
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiek: 49
Data operacji: 13 kwietnia 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: adenocarcinoma endometrioides
nowotwór złośliwy błony śluzowej macicy
Zakres operacji: radykalna:macica,jajniki,jajowody,węzły i wyrostek
Wynik HP: Adenocarcinoma endometrioides bene differentiatum G 1
Terapia hormonalna: Nie ma i nie będzie

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez olikkk » 6 cze 2015, o 23:23

Danuban tak mi przykro, że przyszło Ci tak cierpieć po tej operacji =((
No zrobiono Ci sporą rewolucję, tyle usunięto, że organizm mocno się pogubił w tym wszystkim :-(
Musialaś miec jeszcze bardzo sprawne jajniki, skoro tak mocno daje Ci sie we znaki brak hormonow :-(
Z doswiadczen Rudasiak która jest mlodsza od Ciebie, wiem, że trochę trwało zanim pozbyła się opuchlizny , ale juz jest dobrze i mam nadzieję, ze Ty też jakoś przetrwasz ten trudny czas, bo to cena za uratowanie Ci życia w pore, więc tak musisz do tego podejsc i dasz radę :x
Zresztą jak czytam Twoje wypowiedzi, to widzę, że jesteś silna Kobietka i dasz sobie radę ;)
Mocna trzymam za to kciuki :-bd :ympray: :ympray: :ympray:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez Danuban » 7 cze 2015, o 07:56

Oliczku kochany Obrazek



nawet nie wiesz jak takie słowa stawiają do pionu :ymhug: :ymhug: :x :x dobijają mnie migreny głowa boli mnie na okragło dosłownie czuje się pół przytomna ale ..................... staram się regularnie jeść żeby mieć siłę , oddycham ;) masuje ,śpię z nogami na poduchach i staram się miec nogi cały czas wysoko jak sie da , najgorzej z wargami no i siusianiem gdy to wszystko jak u słonia ale musi to kiedyś przejść i sie poukładać MUSI tylko ta cudza obolała głowa , mam nowe leki od neurologa na migreny ale wszystko teraz zależy od HP i piątkowej wizyty u mojego lekarza :ympray: :ympray:
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Danuban
 
Posty: 103
Dołączył(a): 30 maja 2015, o 20:40
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 59
Data operacji: 22 maja 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: adenocarcinoma endometrroides G1
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami i węzłami chłonnymi biodrowymi i zasłonowymi
Wynik HP: wszystko OK nic więcej nie potrzeba
Terapia hormonalna: nie biorę

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez Diara » 7 cze 2015, o 08:28

Danuban :ymhug: %%- trzymaj się dzielna kobieto, jesteś silna i musisz być silna :ymhug: Za prawidłowe wyniki i szybki powrót do równowagi bardzo mocno trzymam kciuki. :ymhug:
Obrazek
Avatar użytkownika
Diara
 
Posty: 2568
Dołączył(a): 18 kwi 2013, o 19:59
Lokalizacja: woj.warmińsko-mazurskie
Wiek: 54
Data operacji: 10 kwietnia 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki
Zakres operacji: trzon macicy i jajowody
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Estrofem - tabl. przez 6 m-cy, od lutego NIC i jest o.k.

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez ismena » 7 cze 2015, o 11:35

ja też trzymam kciuki :-bd :-bd :-bd na więcej mnie nie stać, gorąco, a ja w książkach, skryptach i ustawach :-o
ismenka
Avatar użytkownika
ismena
 
Posty: 5505
Dołączył(a): 13 cze 2013, o 13:43
Lokalizacja: pd. Mazowsze
Wiek: 54
Data operacji: 14 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: obfite miesiączki, niedokrwistość z niedoboru żelaza i kwasu foliowego, mięśniaki
Zakres operacji: amputacja trzonu macicy z jajowodami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Najpierw Orgametril potem Activelle w celu całkowitego wyeliminowania miesiączek - po 4 mies.brak zadowalających efektow. po operacji nic nie biore

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez Marzenka » 7 cze 2015, o 13:01

Kochana ( Danusiu? ) bardzo Tobie współczuję ,ja miałam ból głowy 3 dniowy taki tępy i już świrowałam z niemocy ,a co dopiero migreny ciężkie :D Jesteś dzielna kobietka :-*
Daj znać jak będą wyniki hp
Avatar użytkownika
Marzenka
 
Posty: 692
Dołączył(a): 1 kwi 2015, o 12:39
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiek: 49
Data operacji: 13 kwietnia 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: adenocarcinoma endometrioides
nowotwór złośliwy błony śluzowej macicy
Zakres operacji: radykalna:macica,jajniki,jajowody,węzły i wyrostek
Wynik HP: Adenocarcinoma endometrioides bene differentiatum G 1
Terapia hormonalna: Nie ma i nie będzie

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez olikkk » 7 cze 2015, o 13:31

Danuban nie dość, że opuchlizna, to jeszcze okrute migreny =((
Ja jestem nie do życia przy zwykłym bólu glowy, ktory miewam sporadycznie, a Ty musisz tak cierpieć :kolobok_cray2:
Najgorsza jest ta bezsilność i czekanie kiedy wreszcie przejdzie :kolobok_facepalm:
Z całego serca Ci życzę, żeby i jedna i druga dolegliwość opuściła Cię jak najszybciej :kolobok_give_heart2:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez hopeless » 7 cze 2015, o 18:44

Witaj Danuban!
Z tabletkami przeciwbólowymi podobno jest tak, że zatruwają jakoś organizm, po kilku dniach brania głowa boli od tabletek. Też miewam silne bóle głowy, wiem co to znaczy. Wtedy muszę wziąć lek bo nie jestem w stanie nic robić, chce mi się wymiotować. Nie znam leków, które bierzesz, ale chyba nie są z tych ogólnie dostępnych. Zyczę Ci, żebyś wytrwała w tych trudnych chwilach. :ymhug:
Wasz Hopiś
hopeless
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 1 sty 2015, o 19:46
Wiek: 44
Data operacji: 10 grudnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki i silne krwawienia
Zakres operacji: usunięty trzon macicy i jajowody, szyjka i jajniki zostały
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: brak

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez Danuban » 7 cze 2015, o 18:45

Kochane bardzo WAM dziękuje :D :D Obrazek






hopeless ja biorę tryptany specjalne leki blokujace migrenę tylko ile ich można połknąć po za tym organizm się przyzwyczaja i trzeba je zmieniać pomijam oczywiście fakt ,ze są pieruńsko drogie , 2 tabletki np. Maxaltu to ponad 40 zł ale jak człek nie daje rady to wszystko połknie ech.. :(
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Danuban
 
Posty: 103
Dołączył(a): 30 maja 2015, o 20:40
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 59
Data operacji: 22 maja 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: adenocarcinoma endometrroides G1
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami i węzłami chłonnymi biodrowymi i zasłonowymi
Wynik HP: wszystko OK nic więcej nie potrzeba
Terapia hormonalna: nie biorę

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez rudasiak » 7 cze 2015, o 23:19

Witaj Danuban :ymhug:
Melduje się Rudasiak :) Na wstępie chcę cię mocno,mocno uściskać i powiedzieć BĘDZIE DOBRZE! :)
Kochany Olik dał mi znać, że potrzebujesz pomocy....więc....jestem :)
Zapewne poczytałaś już moją historię więc wiesz, że miałam te same objawy pooperacyjne co ty. Nic to przyjemnego a i przerazić też to ogromnie może. To, że człowiek widząc "taką" siebie ryczy i czuje się bezradny - to też zupełnie normalne. Powiem ci jak ja sobie radziłam z tymi opuchnięciami.... Kilka razy dziennie,leżąc, (zazwyczaj przy oglądaniu tv) masowałam uda i wzgórek łonowy. To były takie ruchy w jednym kierunku... do góry w stronę pachwin....a potem jeszcze ciut wyżej, żeby "przepchnąć" chłonkę w kierunku innych węzłów. Co do okładów...próbowałam je sobie robić....ale nic mi nie pomagały. Potem znalazłam jedną panią która specjalizowała się w drenażu limfatycznym i byłam u niej na kilku zabiegach. Oprócz masażu, pani ta zastosowała u mnie oklejanie plastrami, co też dawało dobre rezultaty. Jedyne czego NIE WOLNO ci zrobić to iść na mechaniczny drenaż (wkłada się nogi do takich nogawek, pani włącza aparaturę i maszyna "przeciska" chłonkę wyżej) Tego nie wolno z prostego powodu.... chłonka jest wtedy wypychana w miejsce usuniętych węzłów....tam się nagromadza, a dalej niestety sama "nie przejdzie" Zazwyczaj robią się tam wtedy złogi z którymi potem już nic nie da się zrobić. Tak więc kochana czeka cię "ręczna robota" :) Na pocieszenie powiem ci, że to mija :) Jestem już jakieś 1,5 roku po operacji i owszem...zdarza mi się jeszcze trochę spuchnąć, ale to przy naprawdę dużym wysiłku (np; Jak z mężem 7 godz łazimy po górach :) )
Danuban...jesteś tak krótko po operacji....musisz dać czas swojemu ciału, żeby znowu zaczęło sprawnie funkcjonować :) Wiem, wiem, że to tak łatwo się mówi.... :) ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz, choćbyś nie wiem jak się starała :) Czas, czas, i jeszcze raz czas ... :) Podejdź do tego wszystkiego z innej perspektywy.... oddaj się słodkiemu nicnierobieniu, czytaj książki (jak lubisz) albo wyszywaj, szyj, dziergaj czy co tam ci sprawia przyjemność :) (ja czytałam jak wściekła i szyłam podusie :) ) I koniecznie przestań myśleć o szpitalu,operacji i tym "co będzie" Wiem, że to trudne ale można! Ja odcięłam się od tego wszystkiego.... powiedziałam sobie: "wycięli mi gnoja i już jestem zdrowa! " Momentami było ciężko ale już jest bardzo ok :) Nawet do tego stopnia, że czasami autentycznie jestem zdziwiona że miałam raka. JA ??? :) Dobrze kobietko, że trafiłaś tu na te forum. Tu cudowne babeczki są! BAAAAAAArdzo bardzo pomogły mi w pierwszych tygodniach po operacji, za co jestem im ogromnie wdzięczna :x :ymhug:
Gdybyś jeszcze miała jakieś pytania.... pisz śmiało, w miarę możliwości odpowiem :)
Pozdrawiam cię cieplutko i pamiętaj..... przede wszystkim trzeba sobie dobrze poustawiać "w głowie" Potem jest coraz lepiej :)
Buuuziaczki :-*
Avatar użytkownika
rudasiak
 
Posty: 95
Dołączył(a): 18 lis 2013, o 10:22
Lokalizacja: śląsk - wodzisław śl.
Wiek: 41
Data operacji: 8 listopada 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak szyjki macicy 1B
Zakres operacji: operacja sposobem Wertheima-Meigsa
Wynik HP: Rak szyjki macicy G2
Terapia hormonalna: nie zalecona

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez Danuban » 8 cze 2015, o 06:42

No słów mi brak :x :x :x :x :x :x najpierw przeczytalam w telefonie ,a potem biegiem do laptopa DZIEWCZYNY najukochańsze na świecie no.......jesteście po prostu nieocenione :kolobok_heart:
Każde takie słowa to najpiekniejszy balsam dla ucierpiałej duszy :D .
Rudasiaczku BARDZO BARDZO CI dziękuje Obrazek

Oliczku Ty jesteś po prostu takim wspaniałym "aniołem stróżem Syrenkowa" i bezcenną pomocą dla podłamanych świeżych syrenkowatych Obrazek

Nie wiem jak mam Wam dziękować całym sercem jestem kochane z WAMI i dla WAS niech moj ulubiony anioł opiekuje się Syrenkowem :kolobok_heart:

Obrazek
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Danuban
 
Posty: 103
Dołączył(a): 30 maja 2015, o 20:40
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 59
Data operacji: 22 maja 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: adenocarcinoma endometrroides G1
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami i węzłami chłonnymi biodrowymi i zasłonowymi
Wynik HP: wszystko OK nic więcej nie potrzeba
Terapia hormonalna: nie biorę

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez olikkk » 8 cze 2015, o 08:04

:kolobok_girl_in_love:

Rudasiaczku a to dla Ciebie :kolobok_give_rose:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez Marzenka » 8 cze 2015, o 08:32

Jak to fajnie przeczytać ,że ktoś miał te okropne objawy ,ale ustąpiły co Danuban? :D ;)
Avatar użytkownika
Marzenka
 
Posty: 692
Dołączył(a): 1 kwi 2015, o 12:39
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiek: 49
Data operacji: 13 kwietnia 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: adenocarcinoma endometrioides
nowotwór złośliwy błony śluzowej macicy
Zakres operacji: radykalna:macica,jajniki,jajowody,węzły i wyrostek
Wynik HP: Adenocarcinoma endometrioides bene differentiatum G 1
Terapia hormonalna: Nie ma i nie będzie

Re: Adenocarcinoma endometrroides G1 - Danuban

Postprzez Danuban » 8 cze 2015, o 09:06

Marzenka napisał(a):Jak to fajnie przeczytać ,że ktoś miał te okropne objawy ,ale ustąpiły co Danuban? :D ;)


Nie ma lepszego pocieszenia ani lepszego lekarstwa od razu jest łatwiej :)

Taka pomoc jest bezcenna pod każdym wzgledem :kolobok_heart: Oliczku i Rudasiaczku ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^

Obrazek
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Danuban
 
Posty: 103
Dołączył(a): 30 maja 2015, o 20:40
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 59
Data operacji: 22 maja 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: adenocarcinoma endometrroides G1
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami i węzłami chłonnymi biodrowymi i zasłonowymi
Wynik HP: wszystko OK nic więcej nie potrzeba
Terapia hormonalna: nie biorę

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wygrywamy z rakiem



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości