Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

My wygrałyśmy, Ty też wygrasz :)

Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez Fiollka » 1 mar 2015, o 12:57

Witam Was Kochane Syrenki :) Poczytywałam Was przed operacją a dzisiaj postanowiłam zagościć na legalu ;) Operację miałam 20 stycznia 2015 powoli dochodzę do zdrowia choć początki były koszmarne ,po tygodniu w domu straciłam przytomność siedząc..karetka zabrała mnie do szpitala po 6 godzinach wypuscili mnie do domu.To nie moja pierwsza poważna operacja bo minął rok jak operowana bylam na kręgosłup szyjny(dwa implanty)też nie było łatwo długo dochodziłam do siebie i znowu..Chodziłam na kontrole raz w roku do ginekologa i było ok.Po operacji w ubiegłym roku w lutym poszłam na wizytę stwierdził że są polipy i trzeba je usunąć ale to nie takie az bardzo pilne więc odłożyłam bo wyjezdzałam do sanatorium,po przyjezdzie okazało się że moja mama ma wznowe choroby nowotworowej więc zajęłam się mamą...17 lat temu miała nowotwór piersi a teraz zrobił przerzut na jajniki i jelito..operacja,chemia,szpital dom i tak w kółko..I w końcu 16 grudnia miałam czyszczenie byłam spokojna bo 9 miesięcy wczesniej była kontrol, cytologia 2 do 7stycznia kiedy dostałam telefon do domu...a resztę juz znacie..Nie jest mi lekko jak każdej z Was muszę jeszcze wspierać mamę bo też walczy...W piątek miałam pierwszą wizytę u onkologa mam zrobić usg jamy brzusznej,mamografię,przeswietlenie płuc i mam się zgłosić na odczyt wyników a następnie co 3 miesiące...leczenia nie mam bo rak był w początkowej fazie G1 tak że tyle choć miałam szczęścia...Pozdrawiam Was Wszystkie Kochane Syrenki :) :) :)
Avatar użytkownika
Fiollka
 
Posty: 121
Dołączył(a): 28 lut 2015, o 09:14
Lokalizacja: Rzeszów
Wiek: 46
Data operacji: 20 stycznia 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Rak trzonu macicy G2
Zakres operacji: Znieczulenie ogólne.Całkowite usunięcie macicy z przydatkami obustronnie.Usunięcie węzłów chłonnych okolicy naczyń biodrowych str.prawa i lewa
Wynik HP: Rak endometrium nienaciekający G1 z różnicowaniem płaskonabłonkowym pT1aNx.C54.1
Terapia hormonalna: Brak

Re: rak szyjki macicy 2A/G2

Postprzez Lena » 1 mar 2015, o 16:06

Witaj Fiolka!! :ymhug: :ymhug: :ymhug:
Właśnie przeczytałam Twoją historię.... Najważniejsze ,że zostałaś zdiagnozowana wcześnie i zoperowana w dobrym momencie.Dużo na Ciebie spadło....opieka nad Mamą, to też wyzwanie.
Dobrze,że chcesz być z nami, rozmawiać, dzielić się problemami.Dziewczyny zawsze odpowiadają,więc nie będziesz sama.... ;)
A propos kręgosłupa szyjnego to na pewno dużo będzie wiedziała Viki, też miała taką operację. Raka szyjki macicy 2A/G2 też kilka Syrenek przeszło, na pewno napiszą %%- @};-
Ściskam Ciebie Kochana serdecznie, buziaczki :ymhug: :D :ymhug: %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%-
(na szczęście i na powitanie)
Lenka
Lena
 
Posty: 2468
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 18:59
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 0
Data operacji: 16 sierpnia 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki, obfite krwawienia
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami i szyjką
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Climara 50

Re: rak szyjki macicy 2A/G2

Postprzez Margo » 1 mar 2015, o 16:07

Witaj Fiolko w naszym Syrenkowie przytulam Cię ogromnie :ymhug: nie masz łatwo :(
Życzę Ci dużo sił i żeby wszystko się dobrze Tobie ułożyło. Jesteśmy tutaj z Tobą :-*

%%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- @};- @};- @};- @};- @};- :x :x :x :x :x :x :x
Avatar użytkownika
Margo
 
Posty: 870
Dołączył(a): 22 gru 2014, o 20:19
Lokalizacja: Pomorskie
Wiek: 49
Data operacji: 2 grudnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: 1 operacja -mięśniaki macicy
2 operacja -rak jasnokomórkowy nerki NG2(CCRCCpT1a)
3 pooperacyjna plastyka powłok brzusznych
Zakres operacji: Usunięcie trzonu macicy i jajowodu, pozostawione jajniki; wyłuskanie guza
Wynik HP: Carcinoma clarocellulare renis NG2(CCRCC pT1a)
Terapia hormonalna: Brak

Re: rak szyjki macicy 2A/G2

Postprzez Diara » 1 mar 2015, o 19:14

Witaj Fiolka :ymhug: rozgość się i bądź z nami, jak widzisz nie jesteś sama, chociaż to słabe pocieszeniem ale jeśli będziemy mogły to pomożemy, przytulimy, pocieszymy ... chociaż tyle ... pozdrawiam i życzę zdrówka dla Ciebie i mamy. :ymhug:
Obrazek
Avatar użytkownika
Diara
 
Posty: 2568
Dołączył(a): 18 kwi 2013, o 19:59
Lokalizacja: woj.warmińsko-mazurskie
Wiek: 54
Data operacji: 10 kwietnia 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki
Zakres operacji: trzon macicy i jajowody
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Estrofem - tabl. przez 6 m-cy, od lutego NIC i jest o.k.

Re: rak szyjki macicy 2A/G2

Postprzez maria53 » 1 mar 2015, o 20:29

WItaj fiolko witajcie wszystkie kobietki ..ja też jestem z okolic Rzeszowa i miałąm coś takiego jak TY ..w sierpniu jak dozyję bedzie 2 lata od operacji..narazie bez leczenia bo wczesne stadium ..jezdze do rzeszowa do onkologa i narazie żyje..pozdrawiam wszystkie kobietki i dużo zdrówka życzę:
maria53
 
Posty: 476
Dołączył(a): 21 lip 2013, o 16:35
Wiek: 57
Data operacji: 27 sierpnia 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicyg2
Zakres operacji: usunieta macica z przydatkami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: nic nie biore .....nic nie bralam ..tylko operacja.

Re: rak szyjki macicy 2A/G2

Postprzez ismena » 1 mar 2015, o 21:46

Witaj kochana Fiolko, cóż mogę ci powiedzieć-dobrze że do nas trafiłaś, bo nie będziesz (właściwie to nie jesteś już) sama ze swoimi problemami.
Na miarę naszych możliwości pomożemy, doradzimy, wesprzemy.
Są tu syrenki onkologiczne, jedne lepiej inne trochę gorzej ale radzą sobie z chorobą. A wspólnie łatwiej iść, gdy jest ktoś kto czuje podobnie, kto wie, o czym mówimy.
Bądź z nami jak najczęściej a my będziemy z Tobą :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug:
ismenka
Avatar użytkownika
ismena
 
Posty: 5505
Dołączył(a): 13 cze 2013, o 13:43
Lokalizacja: pd. Mazowsze
Wiek: 54
Data operacji: 14 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: obfite miesiączki, niedokrwistość z niedoboru żelaza i kwasu foliowego, mięśniaki
Zakres operacji: amputacja trzonu macicy z jajowodami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Najpierw Orgametril potem Activelle w celu całkowitego wyeliminowania miesiączek - po 4 mies.brak zadowalających efektow. po operacji nic nie biore

Re: Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez olikkk » 1 mar 2015, o 22:30

Fiollko witam Cię bardzo serdecznie i ja na naszym forum :ymhug:
Widzę, że jesteś bardzo dzielną Kobietką :kolobok_give_rose:
Znalazłaś się w bardzo trudnej sytuacji ..... dwa bardzo poważne poroblemy, z którymi musiałaś i nadal musisz sobie radzić, a tymczasem nie odezwałaś się do nas w najtrudniejszym momencie, tylko dopiero teraz, jak już najgorsze masz za soba .... Ukłony dla Ciebie za odwagę :kolobok_curtsey:
Mówią, ze nieszczęścia chodzą parami , o czym niejednokrotnie już miałyśmy okazję sie tutaj przekonać :-(
Ale jak pewnie zauważyłaś, jesteśmy stale w pogotowiu, żeby przytulić, pocieszyć, wesprzeć i pomóc, na ile jesteśmy w stanie, na różne sposoby :x
Mam nadzieję, że i Ty dzięki naszej pomocy będziesz mocniejsza i dasz sobie radę ze wszystkim :-)
Tego Ci bardzo życzę i zapraszam do nas z każdym smuteczkiem i nie tylko :-) Radości Twoje będą też radościami naszymi, więc wpadaj i opowiadaj jak najczęściej :-) Razem jak wiesz zawsze łatwiej :-)
Mocno Cię przytulam :ymhug: i życzę szybkiego powrotu do zdrowia Tobie i Twoje mamie, którą również cieplutko pozdrawiam :kolobok_girl_in_love:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19222
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez hopeless » 1 mar 2015, o 23:44

Fiollko!
Witam Cię serdecznie. Dla Syrenek , a przede wszystkim dla Ciebie, to dobra wiadomość, że choroba w początkowym stadium jest możliwa do wyleczenia.
Jak przeczytałam o Twojej mamie to aż mnie zmroziło. Jak to możliwe, że po tylu latach jest wznowa? Myślałam, że to rak jelita daje przerzuty do jajnika, ale piszesz że mama miała operację piersi 17 lat temu...
:x
Wasz Hopiś
hopeless
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 1 sty 2015, o 19:46
Wiek: 44
Data operacji: 10 grudnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki i silne krwawienia
Zakres operacji: usunięty trzon macicy i jajowody, szyjka i jajniki zostały
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: brak

Re: Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez olikkk » 1 mar 2015, o 23:57

Mario widzę, że i Ty wpadłaś dziś do tego wątku, po dłuższej przerwie, jak się domyślam w dobrej formie, co mnie bardzo cieszy, więc przy okazji pozdrawiam bardzo cieplutko i Ciebie, życząc dużo, dużo zdrówka :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19222
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez Grażyna57 » 2 mar 2015, o 10:21

FIOLLKO witam Ciebie serdecznie :kolobok_air_kiss: podpisuję się do wpisów kobietek :kolobok_gamer2:
Życzę dużo sił i wiary, że musi być dobrze z Tobą i z twoją mamusią :ympray: Bardzo mocno Ciebie przytulam :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :x :x :x :x :-* :-* przesyłam dużo dobrej energii :-* :-* :-* :-*
To na szczęście %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- :kolobok_give_heart2: :kolobok_give_rose:
Obrazek
Avatar użytkownika
Grażyna57
 
Posty: 893
Dołączył(a): 9 kwi 2014, o 09:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiek: 61
Data operacji: 13 maja 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: 3x łyżeczkowanie, plamienia jak były, tak są nadal, ból podbrzusza.
(ostatnia miesiączka 48 lat )
Zakres operacji: wycięcie macicy i przydatków
Wynik HP: ok.
Terapia hormonalna: nie

Re: Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez Fiollka » 2 mar 2015, o 13:20

Witajcie Kochane :) Nie wiem jak Wam dziękować za to wspaniałe powitanie za słowa wsparcia płynące od serca...czytając wasze wpisy bardzo się wzruszyłam i popłynęły łzy...Ściskam Was wszystkie i życzę dużo zdrówka.Nie mieszkam razem z mamą dzieli nas 40km ale jeżdzę na ile jest to możliwe...Mama dzisiaj dostała kolejną chemię już lepiej znosi początki były straszne...Pytacie jak to możliwe że po 17 latach nastąpiła wznowa...po usunięciu piersi i węzłów dostała chemię w tabletkach chodziła do kontroli do onkologa i ginekologa który nie widział guzów mówił że widzi jakiś cień i tak to się skończyło,jak inny lekarz mamę zbadał powiedział że jest tylko cień nadziei bo guzy sięgają do pępka.Na tomografii wyszło że jelito cienkie też jest zajęte..Nie wiem czy mam tyle siły żeby to wszystko udzwignąć bo bardzo wiele w swoim życiu przeszłam nie tylko choroby ale też w życiu osobistym jakoś los się nie uśmiechał.Dobrze że jesteście dziewczyny i zawsze można na Wasze wsparcie liczyć.Byłam dzisiaj u neurologa bo co 3 miesiące go odwiedzam, powiedział że mimo to że ta szyja nie jest zbytnio ruchoma nie dostanę żadnych zabiegów ze względu na tego skorupiaka muszę sobie jakoś dawać radę.Dzisiaj u nas pada więc kręgosłup dokucza ale jakoś trzeba życiem się cieszyć :) Mam do Was Syreni pytanie...jak długo ta oponka wielka na brzuchu się utrzyma bo schudłam po operacji 4kg i nadal jestem na diecie a raczej zdrowo się odżywiam a oponka jak była tak jest???Miłego dnia Kochane :-* :-* :-*
Avatar użytkownika
Fiollka
 
Posty: 121
Dołączył(a): 28 lut 2015, o 09:14
Lokalizacja: Rzeszów
Wiek: 46
Data operacji: 20 stycznia 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Rak trzonu macicy G2
Zakres operacji: Znieczulenie ogólne.Całkowite usunięcie macicy z przydatkami obustronnie.Usunięcie węzłów chłonnych okolicy naczyń biodrowych str.prawa i lewa
Wynik HP: Rak endometrium nienaciekający G1 z różnicowaniem płaskonabłonkowym pT1aNx.C54.1
Terapia hormonalna: Brak

Re: Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez eli-50 » 2 mar 2015, o 13:33

Witaj Filollka z całym swoim bagażem doświadczeń w Naszej Gromadce :ymhug: . Dużo wytrwałości i zdrowia życzę Tobie i Twojej mamie %%- %%- %%- :x .
Oponka utrzymuje się dość długo. Nie pamiętam już ile. Ale tym się nie martw . Stopniowo z czasem będzie się zmniejszać ;) . Pozdrawiam cieplutko :-*
eli
Avatar użytkownika
eli-50
 
Posty: 5736
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 17:15
Wiek: 0
Data operacji: 11 marca 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy, polipy i cysty na jajnikach
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami i szyjką, pełna narkoza
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: wprowadzona w 5 dobie po operacji (kolejno Climara, Fem 7, Systen 50 ), po 6 latach htz stopniowo odstawiona

Re: Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez maria53 » 2 mar 2015, o 13:45

Witajcie miło Fiollko j tez miałąm problem z kregosłupem okropny ból usztywnijacy cała lewa strone głowe ucho nos az plecy bolały ale byłam u neurologa i Pani doktor dałą mi masazre rekami bo innych nie moge ze wzg. na tego Dziada..pozdrawiam serdecznie
maria53
 
Posty: 476
Dołączył(a): 21 lip 2013, o 16:35
Wiek: 57
Data operacji: 27 sierpnia 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicyg2
Zakres operacji: usunieta macica z przydatkami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: nic nie biore .....nic nie bralam ..tylko operacja.

Re: Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez Fiollka » 2 mar 2015, o 14:03

Eli :) zbytnio się tym nie martwię mam nadzieję że z czasem to zniknie :) w końcu każda z Nas to miała :) :) :) ale miło że mnie uspokajasz..Maria53 ja masaży nie mogłam mieć jeszcze po operacji każdy się bał mnie masować żeby coś się nie wydarzyło z implantami tak że masaże odpadają pewnie tylko ćwiczenia izometryczne mi zostają ale ja nie tylko z szyjnym mam problemy piersiowy też mam zwyrodniony ale na tą chwilę nie operacyjny...każda zmiana pogody i deszcze wiatry to jest dla mnie najgorsze...Damy rade kto jak nie my :) :) :)
Avatar użytkownika
Fiollka
 
Posty: 121
Dołączył(a): 28 lut 2015, o 09:14
Lokalizacja: Rzeszów
Wiek: 46
Data operacji: 20 stycznia 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Rak trzonu macicy G2
Zakres operacji: Znieczulenie ogólne.Całkowite usunięcie macicy z przydatkami obustronnie.Usunięcie węzłów chłonnych okolicy naczyń biodrowych str.prawa i lewa
Wynik HP: Rak endometrium nienaciekający G1 z różnicowaniem płaskonabłonkowym pT1aNx.C54.1
Terapia hormonalna: Brak

Re: Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez Fiollka » 2 mar 2015, o 14:06

Mam jeszcze pytanie...jak można dodać obrazek w profilu bo nie mogę sobie poradzić ... ;)Buziaki dla Was
Avatar użytkownika
Fiollka
 
Posty: 121
Dołączył(a): 28 lut 2015, o 09:14
Lokalizacja: Rzeszów
Wiek: 46
Data operacji: 20 stycznia 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Rak trzonu macicy G2
Zakres operacji: Znieczulenie ogólne.Całkowite usunięcie macicy z przydatkami obustronnie.Usunięcie węzłów chłonnych okolicy naczyń biodrowych str.prawa i lewa
Wynik HP: Rak endometrium nienaciekający G1 z różnicowaniem płaskonabłonkowym pT1aNx.C54.1
Terapia hormonalna: Brak

Re: Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez maria53 » 2 mar 2015, o 14:17

Fiollciu musimy dać radę :)
maria53
 
Posty: 476
Dołączył(a): 21 lip 2013, o 16:35
Wiek: 57
Data operacji: 27 sierpnia 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicyg2
Zakres operacji: usunieta macica z przydatkami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: nic nie biore .....nic nie bralam ..tylko operacja.

Re: Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez hopeless » 2 mar 2015, o 15:41

Fiollko!
Życie pisze różne scenariusze, nie zawsze takie jak chcemy. W obliczu trudności właściwie zdajemy sobie sprawę, że właśnie to jest prawdziwe życie. Czytając różne wątki zobaczysz, że sporo Syrenek jest doświadczonych przez choroby bliskich i swoje. Nigdy nie ma tej właściwej chwili żeby zmierzyć się chorobą rodziców. Wiem jak to jest, kiedy choruje mama i ojciec, przeszłam przez to. Właściwie nadal w tym jestem, każde badanie mamy to lęk i stres, ze coś znajdą. Tato odszedł 4 lata temu. Staram się nie wybiegać za bardzo w przyszłość, bo wtedy ogarnia mnie panika, a to mi rujnuje samopoczucie. Wiem, że jest Ci bardzo ciężko. Ale jakby tak rozejrzeć się, nie jesteśmy tylko my dotknięte takim losem. Czy to marna pociecha? Może i tak, ale nic nie poradzimy na to. Cieszmy się małymi sukcesami i każdym dniem.
Wasz Hopiś
hopeless
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 1 sty 2015, o 19:46
Wiek: 44
Data operacji: 10 grudnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki i silne krwawienia
Zakres operacji: usunięty trzon macicy i jajowody, szyjka i jajniki zostały
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: brak

Re: Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez vika45 » 2 mar 2015, o 18:19

Fiolko wchodzisz w panel użytkownika, potem w profil-rozwijasz go i tam jest awatar tam wstawiasz obrazek o wymiarach 90x90 pikseli.
Witaj w klubie szyjkowym: cztery operacje szyjnego, trzy implanty na trzech poziomach +płyta przednia, przepukliny już na piersiowym, czyli szrocik :D
VikaObrazek
Avatar użytkownika
vika45
 
Posty: 7121
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 22:28
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 61
Data operacji: 20 lutego 2012
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: przerost endometrium,guz jajnika
Zakres operacji: usunięta macica i przydatki, metodą Richardsona
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50-terapia ukończona

Re: Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez Fiollka » 2 mar 2015, o 18:33

vika45 napisał(a):Fiolko wchodzisz w panel użytkownika, potem w profil-rozwijasz go i tam jest awatar tam wstawiasz obrazek o wymiarach 90x90 pikseli.
Witaj w klubie szyjkowym: cztery operacje szyjnego, trzy implanty na trzech poziomach +płyta przednia, przepukliny już na piersiowym, czyli szrocik :D

Witam Cię gorąco Vika45 dzięki za podpowiedz ale udało mi się wstawić avatar...ooo to przeszłaś 4 operacje?dlaczego tak dużo?Pozdrawiam Cię cieplutko i całe nasze grono :-* :-* :-*
Avatar użytkownika
Fiollka
 
Posty: 121
Dołączył(a): 28 lut 2015, o 09:14
Lokalizacja: Rzeszów
Wiek: 46
Data operacji: 20 stycznia 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Rak trzonu macicy G2
Zakres operacji: Znieczulenie ogólne.Całkowite usunięcie macicy z przydatkami obustronnie.Usunięcie węzłów chłonnych okolicy naczyń biodrowych str.prawa i lewa
Wynik HP: Rak endometrium nienaciekający G1 z różnicowaniem płaskonabłonkowym pT1aNx.C54.1
Terapia hormonalna: Brak

Re: Rak trzonu macicy G2 - Fiollka

Postprzez vika45 » 2 mar 2015, o 18:37

W moim szpitalu każdy poziom się robi osobno, a że z ostatnim implantem się nie polubiłam to skręcili mnie płytą. W domu mówią na mnie robokop :)) :)) a masaże klasyczne mam na ramionka, obręcz barkową tylko szyjki nie dotykają :)
VikaObrazek
Avatar użytkownika
vika45
 
Posty: 7121
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 22:28
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 61
Data operacji: 20 lutego 2012
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: przerost endometrium,guz jajnika
Zakres operacji: usunięta macica i przydatki, metodą Richardsona
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50-terapia ukończona

Następna strona

Powrót do Wygrywamy z rakiem



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości