Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

My wygrałyśmy, Ty też wygrasz :)

Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez Sonia » 16 wrz 2019, o 20:09

Witam. Ponad dwa tygodnie temu miałam operację. Była dla mnie zupełnym zaskoczeniem. Wcześniej miałam laparoskopie i miało być wszystko dobrze i szczęśliwie. Ale wynik histopatologiczny był jednoznaczny. Zupełnie nie ogarniam sytuacji, w której się znalazłam.
Sonia
 
Posty: 14
Dołączył(a): 16 wrz 2019, o 19:30
Wiek: 42
Data operacji: 29 sierpnia 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Nowotwór złośliwy
Zakres operacji: Histerektomia
Wynik HP: Czekam
Terapia hormonalna: Czekam

Re: Nowa

Postprzez Anita71 » 16 wrz 2019, o 20:44

Soniu serdecznie witam Ciebie w naszym Syrenkowym gronie. Większość z nas była zaskoczona, kiedy lekarz oznajmiał że to co nam dolega wymaga usunięcia macicy. Chodzimy, badamy się i mimo wszystko jest jak jest, czyli kończymy na stole operacyjnym. Jeżeli tylko chcesz, czujesz potrzebę pisz nam o swoich obawach, będziemy razem z Tobą, będziemy Ciebie wspierać. Ja tu uzyskałam ogromne wsparcie od Dziewczyn, dlatego wiem o czym piszę. Trzeba poczekać na wynik hispat i dalsze propozycje ewentualnego leczenia. Zobaczysz zaraz dołącza inne Syrenki i może chociaż troszkę będzie Ci lżej i łatwiej :ymhug: :x
Anita71
 
Posty: 8654
Dołączył(a): 27 sty 2019, o 21:51
Wiek: 0
Data operacji: 17 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: ogniska rozrostu gruczołowego z atypią w obrębie polipa endometrialnego, mięśniaki
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: wynik jak po wyłyżeczkowaniu
Terapia hormonalna: nie miałam

Re: Nowa

Postprzez Marzena17 » 16 wrz 2019, o 21:07

Witaj Soniu @};- Przeżywasz teraz ciężkie chwile, dobrze, że do nas napisałaś. Będziemy Cię wspierać i odpowiadać na Twoje pytania. Ja dostałam tutaj tyle wsparcia i nadal je dostaję, chociaż jestem już prawie 4 miesiące po operacji i żyję tak jak przed. Przytulam Cię mocno i życzę duuuuużo zdrówka. :ymhug: :-bd :kolobok_heart:
Marzena17
 
Posty: 2597
Dołączył(a): 11 maja 2019, o 20:32
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiek: 49
Data operacji: 24 maja 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki, krwotoczne miesiączki.
Zakres operacji: Macica i jajniki.
Wynik HP: Ok
Terapia hormonalna: Od lipca '21 System 50. Oekolp forte, Gynoflor 2 miesięce po operacji. Qlaira rok i 4 miesiące przed operacją.

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez olikkk » 16 wrz 2019, o 21:39

Soniu kochana witaj w naszym gronie :ymhug:
Wiem, teraz przeżywasz bardzo trudny czas i to zrozumiałe :kolobok_yes3: Świat Ci się zatrzymał, i w tej chwili najbardziej potrzebujesz wsparcia kogoś, kto Ci powie, że Cię rozumie i że masz prawo sobie płakać, ale zaraz potem Ci powie, że to minie i jak tylko podejdziesz do sprawy zadaniowo, zobaczysz przed sobą światełko, które rozpalą przed Tobą Syrenki onkologiczne :x Znajdziesz ich tu sporo, a one też same znajdą Ciebie i nauczą pozytywnie patrzeć w przyszłość :-bd
Pomożemy Ci, dasz radę :kolobok_girl_in_love:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19208
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez belli812 » 16 wrz 2019, o 23:36

Soniu ja też cieplutko Cię przytulam :ymhug: życząc pozytywnego rozwiązania kłopotów. Jakkolwiek zabrzmi diagnoza, dasz radę sprostać zadaniu, musisz w to wierzyć bo to już połowa sukcesu. Wśród nas zawsze znajdziesz wsparcie, rady i zrozumienie. Czekamy na Ciebie :kolobok_girl_in_love:
belli812
 
Posty: 1051
Dołączył(a): 29 cze 2018, o 17:57
Wiek: 54
Data operacji: 22 lutego 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki olbrzymie, anemia, bardzo obfite miesiączki.
Zakres operacji: usunięcie macicy, szyjki i jajników
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: systen50

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez Elza13 » 16 wrz 2019, o 23:44

Witaj Soniu,
mnie ponad dwa lata temu grunt usunął się pod nogami, kiedy usłyszałam w diagnozie: złośliwy!!! Nie wiedziałam, co robić, gdzie uciekać i natychmiast zdałam sobie sprawę, że nie ma ucieczki, że będę zmuszona stawić czoła temu, co mi się przytrafiło, tylko nie bardzo wiedziałam, jak. Przeszłam radykalną operację, po której dość szybko doszłam do formy. Fizycznie. Ale w głowie kłębiły mi się rożne myśli, a nastroje zmieniały często. Musiało upłynąć trochę czasu zanim sobie wszystko jakoś poukładałam. Bardzo pomogły mi Syrenki. Ilekroć pisałam, tyle razy odzywały się i dzieliły się swoimi doświadczeniami. Każda z nas miała swoje lęki i obawy, ale też każda miała jakieś doświadczenia z radzeniem sobie z własnymi demonami. Dobrze, że napisałaś na forum, bo to jest to miejsce, w którym możesz uzyskać wsparcie. Tu nikt nikogo nie ocenia, tylko wspiera i dodaje sił. Syrenkowo odbieram jako bezpieczne miejsce pełne kobiet, które mając mniej czy bardziej podobne doświadczenia podchodzą do innych z ogromnym zrozumieniem i empatią. Mam nadzieję, Soniu, że znajdziesz tu wsparcie, które da Ci siłę i optymizm.
Pozdrawiam Cię serdecznie :ymhug:
Elza13
%%- %%- %%- %%- %%- - wysyłam Ci koniczynki na szczęście
Elza13
___________________________________________________
Nasze życie jest takie, jakim uczyniły je nasze myśli.
(Marek Aureliusz
)
Elza13
 
Posty: 278
Dołączył(a): 2 lis 2017, o 02:21
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 66
Data operacji: 13 czerwca 2017
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G2
Zakres operacji: usunięta macica z przydatkami i 21 węzłów chłonnych
Wynik HP: zmiany nie przekroczyły 1/2 grubości ściany macicy, przydatki i węzły chłonne OK
Terapia hormonalna: nie

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez KaSta » 17 wrz 2019, o 07:34

I ja Cię witam Soniu :). Ja też jestem syrenką onkologiczną. Właśnie minie 7 m-cy od operacji. Po łyżeczkowaniu (przerost endometrium i krwawienia) po tygodniu zadzwonili do mnie, żebym odebrała wynik hp i że już jestem umówiona do gin onko. Wszystko potem potoczyło się b.szybko badania różne, konsultacje, ogarnięcie w pracy, operacja (laparo). Byłam tak oszołomiona, zaskoczona itd że nie zdążyłam się przyzwyczaić do myśli, że mam raka. Szczególnie, że to pierwszy nowotwór złosliwy w najbliższej rodzinie.wycięli wszystko, węzły, sieć. W miarę szybko dochodziłam do siebie, chociaż operacja trwała ponad 6 godzin. Złapałam też infekcję wirusową. Po 5 tygodniach wróciłam do pracy. Czułam się ok. Potem była radioterapia - 28 sesji. Wychodziłam z pracy na 1-1,5 godz. Bezposrednio potem zaczęły się problemy zdrowotne w rodzinie i za bardzo się sobą nie zajmowałam. Źyje w zasadzie jak przed operacją, ale pamiętam (i bliscy też),żeby nie dźwigać i ogólnie dawać sobie luz w róźnych sprawach. Oczywiście różnie mi to wychodzi. Co jakis czas przychodzą czarne myśli i strach, ale nigdy sie nad sobą nie rozczulałam,wiec otrzepuję się i idę dalej. ;).
W tym tygodniu mam kolejną konsultacje u gin onko. Troche sie denerwuje, ale jestem dobrej myśli. Do tej pory nie przyzwycziłam sie do myśli, że miałam/mam raka.
Pozdrawiam Cię serdecznie, przytulam i zdrowia życzę. :-bd %%- :ymhug:
Avatar użytkownika
KaSta
 
Posty: 810
Dołączył(a): 5 mar 2019, o 17:16
Lokalizacja: na zachód od Warszawy
Wiek: 50
Data operacji: 19 lutego 2019
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak trzonu macicy g2/g3 (częściowo surowiczy)
Zakres operacji: Wycięta macica z przydatkami, węzły chłonne, wycięcie sieci
Wynik HP: Rak trzonu macicy g2/g3 (endometrialny - to lepiej, niż surowiczy- tak powiedział gin-onko)
Terapia hormonalna: Nie

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez Szklanka » 17 wrz 2019, o 08:37

Witaj Soniu wśród Syrenek :) Ja też jestem syrenką onkologiczną, co było dla mnie tym większym zaskoczeniem, bo markery nowotworowe jajnika były w normie. Zostałam dooperowana o węzły chłonne i sieć większą, ale tu było czysto. Jestem po profilaktycznej chemioterapii. Trzeba ufać że będzie dobrze, choć pewnie przed Tobą wizyty u onkologów, wyniki, TK, MR, RTG i inne. Też to przeszłam, miałam chwileczkę doła. Ale wzięłam się w garść bo mam 13letnią córeczkę i męża i mam dla kogo żyć. Jeśli uważasz, że nie dasz rady sama psychicznie, a nie masz się komu wyżalić, skorzystaj z poradni psychologicznej. Psycholog to lekarz jak każdy inny :) Tutaj też możesz spokojnie pytać, prosić o radę, wylewać swój ból czy żal. A my postaramy się pocieszyc, przytulic, poradzić, podzielić własnymi doświadczeniami. Sporo to Syrenek onkologicznych, możesz poczytać nasze historie....
A tymczasem zdrowiej, rany pooperacyjne niech się goją, nie dźwigaj, nie przemęczaj się. %%- %%- %%- %%- :-bd :-bd :-bd
Szklanka
Kochać i tracić, pragnąć i żałować,
Padać boleśnie i znów się podnosić,
Krzyczeć tęsknocie "precz!" i błagać "prowadź!"
Oto jest ŻYCIE: nic, a jakże dosyć...

/Leopold Staff/
Avatar użytkownika
Szklanka
 
Posty: 1380
Dołączył(a): 16 gru 2018, o 00:04
Lokalizacja: Zagłębie Miedziowe
Wiek: 46
Data operacji: 19 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Pierwsza operacja 19.12.2018: mięśniaki na macicy, guz na lewym jajniku
Druga operacja 14.03.2019: zły wynik HP z pierwszej operacji
Zakres operacji: Pierwsza operacja: macica z szyjką i przydatkami, cięcie poziome
Druga operacja: sieć większa, węzły chłonne biodrowe, ściana otrzewnej, cięcie pionowe
Wynik HP: Pierwsza operacja: rak endometrioidalny jajnika lewego G2, Figo IA
Druga operacja: OK
Terapia hormonalna: Nie mam takiej jeszcze

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez Danka » 17 wrz 2019, o 08:45

Witaj Soniu.Trafiłaś w bardzo dobre miejsce.Tu moźesz pytać o wszystko,nie zostaniesz sama ze swoimi lękami i problemami.Teź jestem syrenką onkologiczną.Nigdy nie chorowałam,nawet zwykłe przeziębienie mnie nie ruszyło.To ja zajmowałam się wszystkimi,byłam niezniszczalna.Miało się skończyć na łyźeczkowaniu,telefon wynik zły"stan przedrakowy".Konieczna operacja.Wynik po operacji jeszcze gorszy nowotwór złośliwy.,potem leczenie .Teraz minęło 3 miesiące źyje ,cieszę się z małych rzeczy których wcześniej nawet nie zauważyłam.Dni złych mam coraz mniej,na czarne myśli pozwalam sobie bardzo rzadko.Jesteś bardzo krótko po operacji ,małymi kroczkami nauczysz się źyć z tym co zgotował nam los.Chociaż na początku jest bardzo trudno.Są tutaj Syrenki które przeszły bardzo długą drogę do wyzdrowienia,inne jeszcze walczą.Wszystkie się wspieramy.Pisz kochana o wszystkim co Ci leźy na duszy,tu zawsze zostaniesz wysłuchana i zrozumiana. :ymhug:
Danka
 
Posty: 656
Dołączył(a): 9 lip 2019, o 07:17
Lokalizacja: Małpolska
Wiek: 48
Data operacji: 11 czerwca 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Nowotwór
Zakres operacji: Macica przydatki węzły chłonne
Wynik HP: Nie do końca ok
Terapia hormonalna: Nie

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez eli-50 » 17 wrz 2019, o 11:37

Witaj Soniu :ymhug: . Bardzo przykro, że i Ciebie to dotknęło. Pozostaje walczyć z chorobą i nie poddawać się złym myślom. Łatwe to nie jest, ale możliwe. Przykładem mogą być nasze Syrenki onkologiczne, które dzielnie stawiają czoło wszelkim przeciwnościom losu. Walczą nie tylko o swoje zdrowie, ale i zdrowie najbliższych. Wzajemne wsparcie, wymiana doświadczeń i właściwe nastawienie bardzo wiele może zdziałać ;;) .
Trzymaj się mocno kochana %%- %%- %%- i zaglądaj do Syrenkowa kiedy tylko będziesz tego potrzebowała :kolobok_heart:
eli
Avatar użytkownika
eli-50
 
Posty: 5721
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 17:15
Wiek: 0
Data operacji: 11 marca 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy, polipy i cysty na jajnikach
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami i szyjką, pełna narkoza
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: wprowadzona w 5 dobie po operacji (kolejno Climara, Fem 7, Systen 50 ), po 6 latach htz stopniowo odstawiona

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez Stynka » 17 wrz 2019, o 12:46

Soniu :ymhug:
Mogę napisać, że znam Twój strach i lęk i niepewność :( Chociaż pewnie każdy trochę inaczej przeżywa "taką" diagnozę :(
Jestem 10 miesięcy po operacji, potem była brachyterapia, chemioterapia, a za tydzień mam zakończyć profilaktyczną radioterapię :x
Czuję się "różnie" - raz na wozie, raz pod wozem ;) Ogólnie daję radę :kolobok_heart:
Życzę Ci akceptacji swego stanu, cierpliwości i pokory, życzliwego i profesjonalnego personelu medycznego i moc miłości wokół siebie.
Stynka
 
Posty: 4323
Dołączył(a): 25 gru 2018, o 21:42
Wiek: 57
Data operacji: 3 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G3
Zakres operacji: rozszerzone usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: potwierdzony G3; naciek ogniskowo zajmuje 3/4 mięśnia
Terapia hormonalna: aktualnie brak

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez monte » 17 wrz 2019, o 17:10

Witaj wśród nas.
I pisz ile wlezie bo dziewczyny tu są niesamowite...
Ja straciłam macice szyjke i jajowody w wieku 36 lat.Nie miałam nikogo wokół siebie no poza mama ale ona miała operację z powodu niezloslieych miesniakow a nie stanu przednoeotworego i 3 zabiegów wcześniejszych które miały mnie pozbawić niektórych komórek.W pracy same 60tki z macicami miałam wrażenie że nikt mnie nie rozumie oprócz dziewczyn stąd 😍
monte
 
Posty: 1893
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 08:11
Wiek: 39
Data operacji: 11 października 2017
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Dysplazja (H-Sil), CIN II/CIN III,PAP IV
Zakres operacji: Usuniecie resztek szyjki,macicy i jajowodów
Wcześniej (2016 i 2017 rok) 2 nieskuteczne Leep-y
Wynik HP: Ok
Terapia hormonalna: Nie

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez Sonia » 17 wrz 2019, o 21:48

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za tak miłe przyjęcie do swego grona. Póki co, zupełnie nie wiem, co mnie czeka. W poniedziałek mam kontrolną wizytę u ginekologa. Nawet nie wierzę w to, że tu się zalogowalam. Dziękuję
Sonia
 
Posty: 14
Dołączył(a): 16 wrz 2019, o 19:30
Wiek: 42
Data operacji: 29 sierpnia 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Nowotwór złośliwy
Zakres operacji: Histerektomia
Wynik HP: Czekam
Terapia hormonalna: Czekam

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez Stynka » 17 wrz 2019, o 22:13

Soniu,
do poniedziałku daleko... wykorzystaj ten czas na odpoczynek, odpowiednie żywienie, medytację i/lub modlitwę @};- :ympray:
Nie spiesz się z niczym... Nie czytaj za dużo googla... nie dołuj się statystyką...
Optymizmu i powodzenia życzę :) :x %%-
Stynka
 
Posty: 4323
Dołączył(a): 25 gru 2018, o 21:42
Wiek: 57
Data operacji: 3 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G3
Zakres operacji: rozszerzone usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: potwierdzony G3; naciek ogniskowo zajmuje 3/4 mięśnia
Terapia hormonalna: aktualnie brak

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez Marzena17 » 18 wrz 2019, o 14:01

Trzymam kciuki :ymhug: U większiści moich znajomych ze szpitala hp wyszło g1 lub g2. Miały tylko 3 naświetlenia lub brachy profilaktycznie i kontrole... Będzie dobrze :x
Marzena17
 
Posty: 2597
Dołączył(a): 11 maja 2019, o 20:32
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiek: 49
Data operacji: 24 maja 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki, krwotoczne miesiączki.
Zakres operacji: Macica i jajniki.
Wynik HP: Ok
Terapia hormonalna: Od lipca '21 System 50. Oekolp forte, Gynoflor 2 miesięce po operacji. Qlaira rok i 4 miesiące przed operacją.

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez eli-50 » 19 wrz 2019, o 16:31

Sonia pomyślnych wieści od gina %%- :x . Kciuki zaciskam %%- . Daj znać po wizycie. Pozdrawiam cieplutko :kolobok_heart:
eli
Avatar użytkownika
eli-50
 
Posty: 5721
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 17:15
Wiek: 0
Data operacji: 11 marca 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy, polipy i cysty na jajnikach
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami i szyjką, pełna narkoza
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: wprowadzona w 5 dobie po operacji (kolejno Climara, Fem 7, Systen 50 ), po 6 latach htz stopniowo odstawiona

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez basia65 » 19 wrz 2019, o 20:11

Soniu witam Ciebie bardzo serdecznie :ymhug: Bardzo mi przykro, że usłyszałaś taką diagnozę :( ale najważniejsze, że już jesteś po operacji. Teraz tylko zaczekać co powie lekarz i jakie będzie dalsze leczenie. Zaglądaj tutaj i bądź dobrej myśli, trzymam :-bd i %%- :ymhug:
basia65 Obrazek
Avatar użytkownika
basia65
 
Posty: 4138
Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 14:52
Lokalizacja: Pomorskie
Wiek: 57
Data operacji: 12 sierpnia 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: usunięcie macicy i przydatków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez Kalliope » 21 wrz 2019, o 09:38

Hej Soniu, witma się i ja :ymhug: Dziewczny już wszystko pwiedziały, więc tylko dorzucę, że jakby co, wszystkie tu jesteśmy. Pisz jakby co, żal się, opowiadaj, bo wiemy, że z taką diagnozą i z histerektomią życie wywraca nam się do góry nogami. Uściski kochana :x
Avatar użytkownika
Kalliope
 
Posty: 207
Dołączył(a): 13 sie 2018, o 12:58
Wiek: 38
Data operacji: 30 lipca 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak gruczołowy endometroidny szyjki macicy Ib1 G1
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami sposobem Wertheima-Meigsa, obustronna limphadenectomia, węzły do 1 cm
Wynik HP: nie zaskoczył :)
Terapia hormonalna: Gynodian depot

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez Danka » 23 wrz 2019, o 07:09

Soniu pomyślnych wieści.Trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie. :-bd %%-
Danka
 
Posty: 656
Dołączył(a): 9 lip 2019, o 07:17
Lokalizacja: Małpolska
Wiek: 48
Data operacji: 11 czerwca 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Nowotwór
Zakres operacji: Macica przydatki węzły chłonne
Wynik HP: Nie do końca ok
Terapia hormonalna: Nie

Re: Nowa - Sonia - nowotwór złośliwy

Postprzez Marzena17 » 23 wrz 2019, o 13:31

Soniu @};- Jestem z Tobą. Odezwij się po badaniu. :kolobok_heart: %%-
Marzena17
 
Posty: 2597
Dołączył(a): 11 maja 2019, o 20:32
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiek: 49
Data operacji: 24 maja 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki, krwotoczne miesiączki.
Zakres operacji: Macica i jajniki.
Wynik HP: Ok
Terapia hormonalna: Od lipca '21 System 50. Oekolp forte, Gynoflor 2 miesięce po operacji. Qlaira rok i 4 miesiące przed operacją.

Następna strona

Powrót do Wygrywamy z rakiem



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości