Dziękuję za wsparcie.

Re: Dziękuję za wsparcie.

Postprzez Mi11 » 13 cze 2021, o 23:18

Jeszcze się nie zagoiłaś tam w środku. Ja bym poszła do lekarza jeśli ten ból pojawił się po dźwiganiu.
Mi11
 
Posty: 56
Dołączył(a): 22 kwi 2021, o 13:18
Lokalizacja: Norwegia
Wiek: 46
Data operacji: 31 maja 1921
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: usunięcie macicy i jajowodów
Wynik HP: przerost endometrium bez atypii
Terapia hormonalna: nie

Re: Dziękuję za wsparcie.

Postprzez BZAJ » 29 gru 2021, o 21:49

Również bardzo dziękuję za duchową siłę, którą mi dałyście. Miałam pierwszą operację w kwietniu 2020 i drugą w Sierpniu 2020. Długo nie mogłam siedzieć, przez ból kości ogonowej. Nikt nie wiedział co sie dzieje , aż trafiłam do fizjoterapeutki uroginekologicznej. Okazało się, że zrosty po operacji bo miała również naciekającą endometriozę spowodowały unieruchomienie kości ogonowej, która nie podwijała się w momencie siadania. Fizjoterapia uwolniła mnie od kilkumiesięcznego bólu. Co prawda nabawiłam sie syndromu stresu pourazowego ale nic to w porównaniu z ulgą jaką odczułam,
chciałam Wam z całego serca podziękować za każde słowo wsparcia, pomocy, wiary i wszystko co dla mnie zrobiłyście. To nieocenione w takich chwlach. Sciskam Was z noga w gipsie po ostatnich mrozach :)
:kolobok_bye:
BZAJ
 
Posty: 21
Dołączył(a): 14 kwi 2020, o 22:54
Wiek: 50
Data operacji: 29 kwietnia 2020
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: torbiel jajnika, endometrioza, wypadanie macicy
Zakres operacji: usunięcie jajników i macicy, plastyka pochwy, usunięcie laparoskopowe endometriozy naciekającej 4 stopnia, naprawa rectocele
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE

Re: Dziękuję za wsparcie.

Postprzez hugnonot » 29 gru 2021, o 22:02

BZAJ napisał(a):Również bardzo dziękuję za duchową siłę, którą mi dałyście. Miałam pierwszą operację w kwietniu 2020 i drugą w Sierpniu 2020. Długo nie mogłam siedzieć, przez ból kości ogonowej. Nikt nie wiedział co sie dzieje , aż trafiłam do fizjoterapeutki uroginekologicznej. Okazało się, że zrosty po operacji bo miała również naciekającą endometriozę spowodowały unieruchomienie kości ogonowej, która nie podwijała się w momencie siadania. Fizjoterapia uwolniła mnie od kilkumiesięcznego bólu. Co prawda nabawiłam sie syndromu stresu pourazowego ale nic to w porównaniu z ulgą jaką odczułam,
chciałam Wam z całego serca podziękować za każde słowo wsparcia, pomocy, wiary i wszystko co dla mnie zrobiłyście. To nieocenione w takich chwlach. Sciskam Was z noga w gipsie po ostatnich mrozach :)
:kolobok_bye:

Hej Bzaj,
na złamaną nogę polecam okłady z serwatki w okolice tam gdzie można przyłożyć, serwatka przyspiesza zrastanie, jedz też serki białe najlepiej twarogowe dobrej jakości i nie pij kawy.
Serdeczności
Huguś
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Dziękuję za wsparcie.

Postprzez olikkk » 3 sty 2022, o 22:32

BZAJ trzymaj się :-bd
Niech nóżka szybko się ładnie zrośnie :kolobok_give_heart2:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19222
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Dziękuję za wsparcie.

Postprzez eli-50 » 3 sty 2022, o 23:05

BZAJ dobrego, lepszego Nowego Roku :ymhug: %%- %%- %%- :x
eli
Avatar użytkownika
eli-50
 
Posty: 5736
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 17:15
Wiek: 0
Data operacji: 11 marca 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy, polipy i cysty na jajnikach
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami i szyjką, pełna narkoza
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: wprowadzona w 5 dobie po operacji (kolejno Climara, Fem 7, Systen 50 ), po 6 latach htz stopniowo odstawiona

Re: Dziękuję za wsparcie.

Postprzez Sabinka M » 5 sty 2022, o 23:52

Witaj Kochana :-) ja bede dzien moje operacji swietowac jak moje 2 urodziny :-) mi bylo bardzo ciezko na poczatku ale za jakis 1,5 miesiaca minie juz roczek od operacji. Szanuje sie i dbaj o siebie. Dziewczyny sa tu wspaniale, pomoga i w kazdej chwili wspieraja dobra rada :-)
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Poprzednia strona

Powrót do Trafiłam do Was po operacji usunięcia macicy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości