Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez olikkk » 28 lip 2015, o 17:11

Z terminem odbioru badań zwykle mamy problem :-(
Mam nadzieję, że wizyta u doktorka potwierdzi, ze wszystko wraca do normy, choć wydaję Ci się, ze zbyt wolno ;)
Pozdrawiam Cię cieplutko :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez kajaaa72 » 29 lip 2015, o 11:23

Kochana Olikk wczoraj pierwsza wizyta u pani ginekolog po zbiegu, oczywiscie bez wyniku badania histopatologicznego, bo go nadal nie ma. Jednak brak efektu po 10 tabletkach antybiotyku Nolicin 400 mg na mój pęcherz nie kazał mi już czekać na wynik HP. Pani doktor mnie zbadała "ręcznie" w środku, obejrzała brzuch. Powiedziała, że w "w środku" czysto, rana i wałeczek są też ok. Kazała odstawić antybiotyk, zapisała mi Furaginum i dodatkowo jeszcze czopki Distreptaza i Butapirazol. Szkoda, że durna wcześniej nie zrobiłam badania moczu :( Jutro jednak mam zrobić i dzwonić do pani dr, zobaczymy co wyjdzie, jeśli będzie nieciekawie to w przyszłym tygodniu będziemy robiły posiew. Wczoraj wracając jeszcze chyba się doprawiłam bo...wracając zmokliśmy, chlupało mi w trampkach, na szczęście gabinet mam jakieś 15 minut od domu. Po powrocie nogi do ciepłej wody i ubrałam skarpety Powiedziałam pani dr o tym "ciągnącym" brzuchu w czasie chodzenia no i bólach, kłuciach. Powiedziała, że to ma prawo tak boleć, wcześniej nic w tym miejscu się nie czuje a potem faktycznie tak może być, w sumie to już do Was to wiedziałam. Dziś mam wrażenie, ze wszystko mnie boli (ale nie na tyle by potrzebne były tabletki p/bólowe). Przyznałam się pani dr.., ze ostatnio mało chodziłam, że mnie wytrzęsło w poniedziałek. Kazała mi spacerować! Opisałam jej, ze jak trzymam brzuch przy chodzeniu to jest ok, w domu tego tak nie czuję, bo wiadomo małe odcinki w domu się robi. A wczoraj dałam radę, szliśmy z mężem w deszczu, burzy hihi :))) Tak sobie też myślę, że te moje bóle moze tez zwiastują miesiączkę, która powinna byc 1 sierpnia w sobote. To co pisałam 24 lipca okazało się nią nie być, jednorazowe niewielkie plamienie ranne. Ściskam mocno Kochane
kajaaa72
 
Posty: 45
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 13:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 43
Data operacji: 29 czerwca 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięsniaków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Żadnej

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez kajaaa72 » 29 lip 2015, o 19:30

Dzis mam chyba jakiś gorszy dzień :( boli mnie caly brzuch i kłuje, tak jak przy jajnikach przeziębionych, a jeszcze trochę robiłam porządków w ciuchach, poschylałam się, niby ciuchy są lekkie, potem jeszcze włosy nad wanną mylam i wysuszyłam suszarką. No i...ciśnienie mi dziś tak ktoś podniósł, że myslalam, że mnie trafi! Dawno tak się nie zdenerwowałam! Furaginum biorę dopiero od wczoraj, zapisane przez panią ginekolog czopki dopiero 2, ech jakos tak dziwnie dzisiaj :(
kajaaa72
 
Posty: 45
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 13:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 43
Data operacji: 29 czerwca 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięsniaków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Żadnej

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez vika45 » 29 lip 2015, o 19:37

Kobieto! nie minął miesiąć a Ty szalejesz!!! łepetynkę możesz umyć a potem spacerujemy i leżymy [-x [-x
VikaObrazek
Avatar użytkownika
vika45
 
Posty: 7123
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 22:28
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 61
Data operacji: 20 lutego 2012
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: przerost endometrium,guz jajnika
Zakres operacji: usunięta macica i przydatki, metodą Richardsona
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50-terapia ukończona

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez Lena » 29 lip 2015, o 22:38

Witaj kajaaa72 Przybywa nas w Trójmieście .... :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%-
Lenka
Lena
 
Posty: 2468
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 18:59
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 0
Data operacji: 16 sierpnia 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki, obfite krwawienia
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami i szyjką
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Climara 50

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez kajaaa72 » 2 sie 2015, o 11:47

Lenko również witam i cieszę się, ze jesteście!
kajaaa72
 
Posty: 45
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 13:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 43
Data operacji: 29 czerwca 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięsniaków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Żadnej

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez kajaaa72 » 2 sie 2015, o 12:01

A dalej walczę :) Furaginum średnio mi pomogło, zrobiłam sobie w koncu badanie moczu, niestety robiłam je w pierwszy dzień miesiaczki bo tak przypadło. Wyszły mi podwyższone wyniki erytrocytów (norma 20/ u mnie 29), bakterii (norma do 400, u mnie 419), kryształów (norm do 60, u mnie 82). No i ..dość liczne kryształy szczawianu wapnia! Skonsultowałam to z moją panią ginekolog, badanie mam powtórzyć po miesiączce a szczawiany ...to raczej w kierunku kamicy nerkowej idą jak doczytałam. Jeśli to dalej będzie to czeka mnie konsultacja z urologiem. Dalej mam brać furaginę tylko nie 3 razy dziennie a 1 raz na noc po 2 tabletki. USG brzucha miałam robione przed operacją 9 maja, wówczas wyszedł mi poszerzony kielich UKM prawej nerki, byłam na konsultacji u urologa, zrobił mi dodatkowe USG, to było w czerwcu, nic się na szczęście nie działo a teraz ,,,,wylazły mi te szczawiany:( Pani ginekolog powiedziała, że mam brac jeszcze NO SPĘ jak sie coś będzie działo, ale brałam ją tylko 2 dni w czasie miesiaczki, wczoraj pobolewała mnie nerka ale nie było to jakiś ból wymagający czegoś przeciwbólowego. Cały czas mam takie kłucia w brzuchu ale to też falowe przy chodzeniu bardziej ale to juz wcześniej pisałam. No i ...nie rozmawiam już z wszechwiedzącymi z mojej rodziny...bo teksty typu ..."co 5 tygodni po operacji a ty tak się czujesz..." raczej mi nie pomagają. Ech tak to u mnie Kochane...
...A i jeszcze tak się zastanawiam czy nie poprosić mojej pani ginekolog by dla mojej spkojności jeszcze zrobiła USG??? Miałam tylko zwykłe badanie "ręczne" o czym pisałam. Czy już sie robię nadgorliwa? Ściskam Was mocno! :kolobok_heart:
kajaaa72
 
Posty: 45
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 13:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 43
Data operacji: 29 czerwca 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięsniaków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Żadnej

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez vika45 » 2 sie 2015, o 12:55

Kaju, dochodzenie po operacji to minimum 3 miesiące! Każdemu to wychodzi inaczej.Ja z racji dużej ilości przyjętej chemii anestezjologicznej ok miesiąca wydalam znieczulenie.Dopiero wtedy zaczyna schodzić ze mnie "słabość" choć mi się wydaje,że mogę wszystko.To,że rana na skórze jest ładna to w środku goi się dużżżżo wolniej.
Tak więc żyj swoim tempem, nie słuchaj innych i nie przejmuj się tym co plotą :)
Porób badania kontrolnie i pilnuj nerek. Ja miałam usg po miesiącu bo to standard u mojego lekarza: macanie i usg.Za to mu płacę :D
VikaObrazek
Avatar użytkownika
vika45
 
Posty: 7123
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 22:28
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 61
Data operacji: 20 lutego 2012
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: przerost endometrium,guz jajnika
Zakres operacji: usunięta macica i przydatki, metodą Richardsona
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50-terapia ukończona

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez kajaaa72 » 2 sie 2015, o 13:37

Kochana dziękuję! Tak zrobię, nie będę się przejmować "radami" z boku, które mnie tylko dołują. Zrobię powtórne badanie moczu i pogadam z moją panią ginekolog na temat USG, nerek przypilnuję, mam w Gdyni dobrego urologa, jakby co to "uderzę" od razu do niego! Poza tym jutro wpadam w rytm pełnej samodzielności, od poniedziałku zostaję sama na 7 dni, zakupy dziś będę miała zrobione, tylko mojego piecha będę wyprowadzać, jutro spróbuję znów w Redłowie z pytaniem o wynik HP. A jeszcze mam pytanie odnośnie pasa pooperacyjnego, mam możliwość pożyczenia go od koleżanki, tak by na wyjścia tylko był na "trochę" by mi tak brzuch "nie ciągnął". Tylko nie wiem czy to dobry pomysł bo z pewnością rozleniwia mięśnie brzucha ale ja chce dosłownie na trochę. Jak trzymam sie za brzuch sama, taką małą próbę zrobiłam, od razu mi łatwiej było!
kajaaa72
 
Posty: 45
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 13:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 43
Data operacji: 29 czerwca 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięsniaków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Żadnej

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez vika45 » 2 sie 2015, o 13:50

przy cięciu poprzecznym pas niewskazany-w moim szpitalu gonili za pas bez względu na rodzaj cięcia
VikaObrazek
Avatar użytkownika
vika45
 
Posty: 7123
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 22:28
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 61
Data operacji: 20 lutego 2012
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: przerost endometrium,guz jajnika
Zakres operacji: usunięta macica i przydatki, metodą Richardsona
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50-terapia ukończona

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez kajaaa72 » 2 sie 2015, o 14:36

Nooo to już odpowiedź mam :) Dziękuję!
kajaaa72
 
Posty: 45
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 13:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 43
Data operacji: 29 czerwca 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięsniaków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Żadnej

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez olikkk » 4 sie 2015, o 00:07

Niefajnie Kaju, ze ta infekcja tak się przeciąga :-(
Szkoda, ze od razu nie dali Ci antybiotyku w szpitalu :-(
Ja dostałam i w miarę szybko pozbyłam się infekcji bezpowrotnie :-)
Życzę i Tobie, żeby szybko udało się ja zwlaczyć :-*
A ludzi, którzy nie sa Syrenkami nie sluchaj :p
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez kajaaa72 » 4 sie 2015, o 12:35

Olikkk Kochana niestety :( sama sobie w sumie jestem winna bo nie zareagowałam w szpitalu, nie skojarzyłam tak jak pisałam, wiem, ze to durnie brzmi ale czasu nie cofnę :( Jutro mam kolejne badanie ogólne moczu a w czwartek wizyta umówiona juz u urologa, miałam szczęście bo dziś jak zajrzałam na rejestrację on line ...to do 26 sierpnia nie ma terminów. A to na prawdę przesympatyczny ale i przede wszystkim rzeczowy lekarz!W czasie wizyty będę miała USG. Wczoraj miałam taki szalony dzien, że nawet nie miałam czasu myśleć czy coś mnie boli, czy kłuje :) Zadzwoniłam do Redłowa do szpitala czy już jest wynik HP, okazało się, ze o dziwo był...no ale jakie było moje zdziwienie ...jak dojechałam...że owszem jest ale tylko część, to co leży już od dawna! Spotkałam akurat Kierownika Oddziału Gin- Położniczego, podeszłam do niego spytałam o ten wynik czy może spojrzeć i on dopiero mi uświadomił, że to pierwszy wynik, który patomorfolog sporządza po operacji. "Mięśniak gładkokomórkowy macicy. Badanie w trybie zwykłym w toku" HP ma być za tydzień. Spytałam od razu czy te bóle, ciągnięcia czy są normalne, powiedział mi, że tak, to jeszcze trochę potrwa. Dzięki Wam Syrenkom to tez wiem ale jak już go spotkałam to spytałam, poza tym jest bardzo miły, nie zbywa człowieka, pamiętał mnie z konsultacji, z obchodów. No i druga rzecz mój piech wczoraj wlazł w krzaczory i jak wyszedł z nich zaczął głowę na bok przechylać, nie dał dotknąc ucha, ja już spanikowana bo sama w domu, zadzwoniłam do weta mojego itd...dobrze, ze nie miał mnie kto do niego zawieźć, bo przyszła potem moja koleżanka, obejrzała tego mojego panikarza i okazało sie, ze księciunia musialo coś uczulić, żeby było śmieszniej jest alergikiem! i jak ja panikarzem! Nawet nie da sobie włosów z pedzelka na ogonie wyciać już jest szał! Nooo czyli miałam na czym się wczoraj skupić! dla odmiany nie na swoim brzuchu! Ściskam mocno i pozdrawiam!
PS Olikkk Twoją i innych Syrenek radę wzięłam sobie do serca! Nie słucham bzdur i wszechwiędzących znajomych! Tylko Was Kochane :kolobok_heart:
kajaaa72
 
Posty: 45
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 13:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 43
Data operacji: 29 czerwca 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięsniaków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Żadnej

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez olikkk » 4 sie 2015, o 23:54

Wkurza mnie bałagan przy wydawaniu wyników :-(
Czy nikt nie zdaje sobie sprawy z tego jak to dla nas ważne i z jakim lekiem na nie czekamy ?
Dobrze, ze choć lekarz okazał się ludzki :-)
Trzymam kciuki za Ciebie i Waszą psinkę :x
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez ewikaa » 5 sie 2015, o 08:34

u mnie też był bałagan jak pojechałam po wyni hp ,przez telefon niby był ,a jak pojechałam do szpitala ,nie ma ,ale nie odpuściłam i się wkońcu znalazł,a ja kierowałam sama samochodem pierwszy raz po operacji i to jeszcze do innego miasta ,nikogo to nie obchodziło :(
pozdrawiam cię Kaja :)
ewika
Avatar użytkownika
ewikaa
 
Posty: 948
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 08:50
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiek: 49
Data operacji: 16 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: mięśniak, endometrioza
Zakres operacji: wycięcie trzonu macicy
jajniki zostały ,ale nie pracują jak powinny
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Lady Bon tabletki
Plastry Climara
plastry systen 50
od lipca 2017 nie stosuję
powrót do plastrów Systen 50

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez kajaaa72 » 5 sie 2015, o 15:23

Olikkk Kochana piesio ma się dobrze, kolejny raz okazał sie panikarzem i tyle, za to rano mnie dziś po wieczornym obżarstwie wyrzucił o 5 z łożka.
Ewikaa ja o tym pierwszym wyniku wiedziałam, że jest od dawna, babka najwyraźniej nie doczytała, że to tylko jedna częsć i to jest wkurzajace, bo jedziesz specjalnie a tam nic!
A ja na tą chwilę dalej walczę z pęcherzem czy co to tam jest? Nolicin 400 mg i Furaginum (ta na receptę) nie pomogły :( brzuch mnie boli :( Dziś zrobiłam kolejne badanie ogólne moczu. W porównaniu z tym z ubiegłego tygodnia mam tylko jedną wartość podwyższoną - erytrocyty (miałam 29, dziś 35), nie ma nic już na temat licznych kryształów szczawianów wapnia, bakterie zleciały z 415 do 60, kryształy i śluz w normie. Dzwoniłam do mojej pani ginekolog, uzgodniłyśmy, że teraz wizyta u urologa! No i zmieniłam sobie wcześniej umówioną godzinę by pójść szybciej, nie na 10.30 a na 8.50:) będe pierwsza! Nooo głupotą mogę się pochwalić jak mało kto jak zaczęłam czytać o infekcjach dróg moczowych itd, co podrażnia pęcherz! ..KAWA!.Brakowało mi jej przez 3 czy 4 tygodnie i po tym czasie wpadłam w trans...po 3- 4 filiżanki dziennie. Na szczęście nie piję już 100% naturalnej a mieszaną - 30% kawy instant i 70% zbożowa. Ale to i tak za dużo!
kajaaa72
 
Posty: 45
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 13:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 43
Data operacji: 29 czerwca 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięsniaków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Żadnej

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez Innek » 5 sie 2015, o 17:50

Furagin bierz z witaminą C (nawet 2-3 tabletki) - nasz lekarz, który leczył moją córkę na nerki i pęcherz zawsze to powtarzał. I dużo pij oczywiście.
Avatar użytkownika
Innek
 
Posty: 763
Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 14:25
Lokalizacja: Polska
Wiek: 51
Data operacji: 8 kwietnia 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki, anemia
Zakres operacji: usunięcie trzonu macicy i jajowodów
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: niepotrzebna

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez kajaaa72 » 5 sie 2015, o 18:29

Innek tak właśnie biorę od ubiegłego wtorku i nic, żadnej poprawy :(
kajaaa72
 
Posty: 45
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 13:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 43
Data operacji: 29 czerwca 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięsniaków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Żadnej

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez olikkk » 5 sie 2015, o 18:36

Kaju czyli wizyta jutro tak ? Jesli czegoś nie pokićkałam :-s
To jest nadzieję, że urolog znajdzie przyczynę problemu i wreszcie coś zaradzi :-)
Bądź dobrej myśli :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Usuniecie mięśniaków - Kajaaa72

Postprzez kajaaa72 » 5 sie 2015, o 19:00

Kochana Olikkk tak, dokładnie, jutro o 8.50 mam wizytę u urologa. Czekam jak na igłach na jutro! Wszystko na kartce spisane, co brałam i kiedy, wyniki badań moczu zapakowane :) Jestem dobrej myśli bo to na prawdę dobry lekarz, młody ledwo po 30 :) ale podejście do pacjentów ma takie jakie powinno być, nie czujesz się jak intruz. Trzymajcie za mnie kciuki Kochane! A jeszcze dziś sama sobie dowaliłam, szczypie mnie w środku i kłuje bo zachciało mi się sprzątania by się czymś zająć. Sama z psem jestem w domu do poniedziałku to takie durnoty się człowieka imają :(
kajaaa72
 
Posty: 45
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 13:27
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 43
Data operacji: 29 czerwca 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięsniaków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Żadnej

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trafiłam do Was po operacji usunięcia macicy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości