Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez olikkk » 15 lis 2014, o 22:24

@Agnieszko widze, że przymierzasz się do pracy .....
Trochę mnie martwi to, że praca jest cieżka , a dojazdy zajmą Ci też sporo czasu :-(
Gdyby chociaż było blisko :-(
Rozumiem, ze stoisz pod scianą i wielkiego wyboru nie masz, więc zyczę Ci najbardziej, żebyś znalazła coś bliżej :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez @gnieszka » 16 lis 2014, o 10:19

Olikkk dziękuję :) Prawdę mówiąc, to jest jedno z bliższych miejsc w odległości mojej wsi, każda propozycja warszawska wiązałaby się z co najmniej 3 godzinnym dojazdem (tam i z powrotem), plus 8 godzin w pracy więc w domu byłabym gościem, a niestety nie mam dobrej babci, cioci, wróżki, które zdjęłyby ze mnie obowiązki domowe. :) Jako że samo przygotowanie badań zajmie mi troszkę czasu, to chcę w to wpleść jeszcze wizytę u ginekologa, żeby mieć pewność, że sobie nic nie zepsuję. :) A od czegoś po 12 latach przerwy muszę zacząć, i mimo że to poniżej moich umiejętności, to naprawdę bardzo mocno przemyślana decyzja. Wiem, że moje "problemy" w porównaniu ze zdrowotnymi problemami innych foremek są banalne, ale cieszę się że jesteście, zawsze można liczyć na wsparcie i dobre słowo. Dziękuję raz jeszcze! :x
@gnieszka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 17:54
Lokalizacja: Mazowsze
Wiek: 42
Data operacji: 9 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: nadszyjkowe wycięcie macicy z jajowodami
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: brak

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez ismena » 16 lis 2014, o 12:53

Agnieszko Twojw problemy sa częścią twojego życia, a więc są ważne jeżeli nie pozwalają Ci na spokój w tym życiu. Wiem o czym mówisz-dojeżdżać do Warszawy do pracy to jest problem. Ja PKS (właściwie prywatnym busem) jadę ok. godziny plus dojazd przez Warszawę, efekt jest taki, że wychodzę z domu o 5:40 wracam o 19. Tyle że mam już dorosłe dzieci, które nawet nie mieszkają z nami, a mąż nie pracuje więc doskonale sprawdza się w roli , jak to powiedziałaś "cioci, babci, wróżki", właściwie obowiązki domowe całkowicie ze mnie zdjął.
Niestety był czas że dzieci były w wieku szkolnym, ja nie dość że pracowałam to jeszcze studiowałam- i niestety mało nie skończyło się to rozpadem naszego małżeństwa, nie mówiąc o tym, że dzieci praktycznie wychowały się bez matki. Co nie wyszło im na dobre. Drugi raz przemyślałabym to sto razy. Dlatego masz rację, że problem traktujesz poważnie, zdrowie jest najważniejsze, dzieci muszą mieć zdrową matkę, ale trzeba też dać im co jeść i ubrać. I nie przejmuj się, że praca poniżej Twoich możliwości-ja też, mimo, że z wyższym wykształceniem pracowałam w markecie i to za bardzo psie pieniądze. Ale karta się odwróciła w końcu, wróciłam, przez przypadek, do zawodu i jest dobrze.
Tak więc głowa do góry. Jak będzie zbyt ciężko, to wtedy poszukasz czego innego :) Powodzenia :ymhug:

a z której strony Warszawy mieszkasz??
ismenka
Avatar użytkownika
ismena
 
Posty: 5505
Dołączył(a): 13 cze 2013, o 13:43
Lokalizacja: pd. Mazowsze
Wiek: 54
Data operacji: 14 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: obfite miesiączki, niedokrwistość z niedoboru żelaza i kwasu foliowego, mięśniaki
Zakres operacji: amputacja trzonu macicy z jajowodami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Najpierw Orgametril potem Activelle w celu całkowitego wyeliminowania miesiączek - po 4 mies.brak zadowalających efektow. po operacji nic nie biore

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez krysia » 16 lis 2014, o 15:43

Agnieszko..trzymam kciuki zaTwą pracę i wierzę, że trafisz na mądrego szefa, ktory potrafi też mieć zwykłe ludzkie odruchy.
Decyzję powrotu do pracy na pewno głęboko przemyślałaś i sama najlepiej potrafisz ocenić swą sytuacje zdrowotną. Ginekolog na pewno Ci pomoże w ocenie , co możesz , a czego nie możesz absolutnie robić na obecny czas .

Ja już jestem po plastyce pochwy , sama wiem, że wypadający pęcherz nie jest komfortową sprawą. Teraz jeszcze gdy nie mam macicy , jestem szczególnie uczulona na dźwiganie.

Aga głowa do góry, musi być dobrze :)
...Moje serce, to jest muzyk improwizujący,
co ma własny styl i rytm,
ale, gdy gorąco kocha, wtedy gra jak nikt,,,
Avatar użytkownika
krysia
 
Posty: 73
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:57
Wiek: 49
Data operacji: 20 października 2014
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Denerwacja pęcherza ( 5 operacja od lutego 2013 w zakresie urologicznym )
Zakres operacji: Usunięta ZDROWA macica i szyjka macicy.
podczas operacji denerwacji pęcherza bardzoo silny krwotok spowodowany prawdopodobnie zrostami i przeprowadzono histerektomię dla ratowania życia.
Wynik HP: Ok
Terapia hormonalna: Brak

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez @gnieszka » 16 lis 2014, o 18:38

Dziękuję za każde słowo! :kolobok_heart:

Ismena mieszkam w powiecie nowodworskim, więc do pracy trasą około 40 minut moim tempem. :) No właśnie ta Biedronka to głównie pod kątem dzieci jest, jedno ma 8 lat drugie 13 lat, więc bądź co bądź to Kubusie jeszcze, a możliwość pracy na zmiany, a także wolne dni w tygodniu wydają się idealne, w weekendy mąż będzie "mamował" na cały etat. :) Takie życie, faktem jest że lepiej być młodym, bogatym i zdrowym, ale nie wszystkim to dane. :) Trza se radzić, powiedział góral i zrobił sznurówki z dżdżownicy. ;) W czasach przed dziećmi pracowałam w Warszawie i faktycznie cały dzień poza domem to nie jest sposób na rodzinę. :(

Krysia podczytuję Twój wątek, wiec przede wszystkim duuuuuuuużo zdrowia i pogody ducha. Będzie dobrze, bo musi - jak sama powiedziałaś! ;)
Decyzja o powrocie do pracy przemyślana dogłębnie, chociaż zła wróżka Ekonomia maczała w niej swe zachłanne paluchy. Natomiast decyzja o Biedronce przemyślana bardzo dokładnie, wszystkie za i przeciw przeanalizowane, i mimo że jestem dobrze poinformowaną optymistką, to zawsze jest światełko, że będzie zgrany zespół, który wynagrodzi ciężką pracę.
Pozdrawiam, jeszcze raz dziękuję i miłej niedzieli życzę. :-h
@gnieszka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 17:54
Lokalizacja: Mazowsze
Wiek: 42
Data operacji: 9 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: nadszyjkowe wycięcie macicy z jajowodami
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: brak

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez ismena » 16 lis 2014, o 19:42

no to mieszkasz dokładnie z drugiej strony Warszawy co ja-Ty na północ a ja na południe :D
ismenka
Avatar użytkownika
ismena
 
Posty: 5505
Dołączył(a): 13 cze 2013, o 13:43
Lokalizacja: pd. Mazowsze
Wiek: 54
Data operacji: 14 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: obfite miesiączki, niedokrwistość z niedoboru żelaza i kwasu foliowego, mięśniaki
Zakres operacji: amputacja trzonu macicy z jajowodami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Najpierw Orgametril potem Activelle w celu całkowitego wyeliminowania miesiączek - po 4 mies.brak zadowalających efektow. po operacji nic nie biore

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez ewikaa » 17 lis 2014, o 00:35

jeśli potrzebujesz pracy ,to ta w biedronce nie jest taka zła ,wiem co mówię ,bo ja pracuję 7 lat w hipermarkecie i to o wiele wiekszym niż biedronka,ja wróciłam do pracy po 4 mieś od operacji ,spróbuj ,jeśli nie dasz rady to zrezygnujesz ,trzymam za ciebie kciuki :)
ewika
Avatar użytkownika
ewikaa
 
Posty: 948
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 08:50
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiek: 49
Data operacji: 16 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: mięśniak, endometrioza
Zakres operacji: wycięcie trzonu macicy
jajniki zostały ,ale nie pracują jak powinny
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Lady Bon tabletki
Plastry Climara
plastry systen 50
od lipca 2017 nie stosuję
powrót do plastrów Systen 50

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez @gnieszka » 17 lis 2014, o 09:45

ewikaa, dziękuję za ciepłe słowa, zwłaszcza że jesteś z "branży", bardzo podniosłaś mnie na duchu. :) Pozdrawiam, miłego dnia życzę!
@gnieszka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 17:54
Lokalizacja: Mazowsze
Wiek: 42
Data operacji: 9 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: nadszyjkowe wycięcie macicy z jajowodami
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: brak

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez olikkk » 17 lis 2014, o 21:52

@Agnieszko jestem tylko klientka Biedronki, ale lubią ją najbardziej ze wszystkich licznie otaczajacych mnie marketów, a niedawno zostala wyremontowana i jest jeszcze lepiej dla nas, a czy dla pracowników :-\
Myślę , ze to wszystko zależy od pracownikow i szefostwa, jakie stworzą warunki i atmosferę w pracy.
U nas widać było, ze koleżanki dobrze ze soba wspólpracowały i wyczuwało się , że są z pracy zadowolone.
Teraz jest sporo nowych pań, zobaczymy, czy nadal będzie widać tam miłą atmosferę :-?
Skoro jesteś zdecydowana, to życzę Ci, żeby wszystko ulozyło się po Twoje myśli :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez @gnieszka » 18 lis 2014, o 08:02

olikk dziękuję!
Ostatnio mam wrażenie, że nasz kraj składa się z wyborów mniejszego zła w każdej dziedzinie, niestety. I ja też niestety takich wyborów muszę dokonywać. Biedronka to właśnie mniejsze zło, nie mam czasu siedzieć na 4 literach i czekać rok albo więcej żeby się coś trafiło innego z pracą, bo jeść się chce, a dzieci rosną. Też mam nadzieję, że ekipa wynagrodzi mi ten wybór, i ciężką pracę, jak będzie zobaczymy, na razie wrażenia pozytywne, ale zobaczymy. Na pewno napiszę!
Wszystkim foremkom dużo zdrówka, bo ono najważniejsze i miłego dnia życzę. :)
@gnieszka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 17:54
Lokalizacja: Mazowsze
Wiek: 42
Data operacji: 9 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: nadszyjkowe wycięcie macicy z jajowodami
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: brak

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez olikkk » 18 lis 2014, o 10:57

@Agnieszko dziś na zakupach w Biedronce spotkałam sąsiadkę, która pracuje w Biedronce od początku październia, zaczęła po remoncie z nową ekipą. Zapytałam przy okazji jak jej się pracuje i z usmiecham na twarzy zapewniała, że dobrze :D
Tego więc życzę i Tobie. :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez @gnieszka » 18 lis 2014, o 11:55

Dziękuję olikkk, każda informacja z ust osoby będącej w oku cyklonu jest dla mnie ważna. ;) Widzę, że Ty na Śląsku pomieszkujesz, czyli w regionie mojego dzieciństwa i młodości. :) Ja już 15 lat Mazowsze okupuję i ciągle tęsknię za naszą zadymioną (dawniej) krainą, zwłaszcza za Beskidami, do których miałam rzut kamieniem, bo tutaj wszystko płaskie jak naleśnik. :)
@gnieszka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 17:54
Lokalizacja: Mazowsze
Wiek: 42
Data operacji: 9 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: nadszyjkowe wycięcie macicy z jajowodami
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: brak

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez olikkk » 18 lis 2014, o 23:54

No juz nie zadymiona ;) ale w zimie niestety okrutny smog :(
W Twoje strony też wpadam kilka razy w roku :ymsmug:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez olikkk » 26 sty 2015, o 19:46

Coś mi się zdaje, ża Biedronka jednak wciągnęła naszą @Agnieszkę , bo już ponad dwa miesiące do nas nie zagladała :-?
@Agnieszko jak znajdziesz chwilkę daj znać jak się czujesz i jak Ci się pracuje w najpopularniejszym markecie :ymsmug:
Pozdrawiam cieplutko i życzę Ci zdrówka :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez @gnieszka » 7 lut 2015, o 21:08

Oj wciągnęła, wciągnęła.
Wszystkiego dobrego Wszystkim w Nowym Roku, przede wszystkim dużo zdrowia!

Ciężko jest po 12 latach przerwy w życiorysie zawodowym wrócić do jakiejkolwiek pracy - chyba. Praca ciężka, ale jest i to najważniejsze, żadnych pooperacyjnych sensacji nie mam więc staram się nie obijać i dawać z siebie 100 %. Teraz muszę znaleźć sposób na radzenie sobie z nerwami, ostatnio miałam egzamin i nerwy tak dały mi popalić, że praktyczną część oblałam, wstyd! Zaczęłam melisę pić litrami i muszę jakąś mantrę wymyślić na spokojność.

Pozdrawiam, będę zaglądała, ale pewnie rzadziej. Życzę dużo zdrowia raz jeszcze i szybkiej wiosny. :)
@gnieszka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 17:54
Lokalizacja: Mazowsze
Wiek: 42
Data operacji: 9 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: nadszyjkowe wycięcie macicy z jajowodami
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: brak

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez Lena » 7 lut 2015, o 21:14

@agnieszko co Ty mówisz, jaki wstyd!! Podziwiam Cibie ,że uczysz się , zdajesz egzaminy, będzie dobrze :) :ymhug:
Masz pracę a to takie ważne...na początku pewnie trochę trudno ale za chwilkę wszystko uspokoi się i bedzie good :D :D
Lenka
Lena
 
Posty: 2468
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 18:59
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiek: 0
Data operacji: 16 sierpnia 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki, obfite krwawienia
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami i szyjką
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Climara 50

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez ismena » 7 lut 2015, o 21:24

Witaj @agnieszko wiem, że jest ciężko ale dasz radę, grunt to wpaść w rytm, no i żeby otoczenie było jakoś takie "łagodniejsze". A egzaminem się nie martw, zdasz następnym razem :) Buziaczki i wszystkiego najlepszego :ymhug:
ismenka
Avatar użytkownika
ismena
 
Posty: 5505
Dołączył(a): 13 cze 2013, o 13:43
Lokalizacja: pd. Mazowsze
Wiek: 54
Data operacji: 14 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: obfite miesiączki, niedokrwistość z niedoboru żelaza i kwasu foliowego, mięśniaki
Zakres operacji: amputacja trzonu macicy z jajowodami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Najpierw Orgametril potem Activelle w celu całkowitego wyeliminowania miesiączek - po 4 mies.brak zadowalających efektow. po operacji nic nie biore

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez Diara » 7 lut 2015, o 21:32

Witaj Agnieszko :ymhug: nie przejmuj się, będzie dobrze :ymhug: dużo sił i zdrowia Ci życzę (prawda ... bo właśnie kichnęłam jak z armaty :D )
Obrazek
Avatar użytkownika
Diara
 
Posty: 2568
Dołączył(a): 18 kwi 2013, o 19:59
Lokalizacja: woj.warmińsko-mazurskie
Wiek: 54
Data operacji: 10 kwietnia 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki
Zakres operacji: trzon macicy i jajowody
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Estrofem - tabl. przez 6 m-cy, od lutego NIC i jest o.k.

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez olikkk » 7 lut 2015, o 21:34

No niesamowite :D ale dziś nam się rozsypał worek z Syrenkami, których tak dawno nie było :-o
@Agnieszko Ty nawet nie wiesz co tu dziś się dzieje od rana :-j
Ktoś wymiata z norek nasze kochane Syrenki jedna po drugiej \:D/
Tego się nie spodziewałam :D
Jak miło Cię widzieć po tak długiej przerwie :ymhug:
Nic sie nie martw, dasz radę, bo wiesz ze my Syrenki jesteśmy dobre w radzenieu sobie z problemami jak mało kto :ymsmug:
Będziemy trzymać kciuki, a wiesz jak one działają O:-)
Następnym razem pamietaj, że całe Forumkowo ma zacisnięte paluchy i zdasz jak nic :D
Tylko daj znać kiedy to będzie, a będzie się tu działo :ymsmug:
Mocno Cię ściskam :ymhug: i życzę dużo zdrówka :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Witam serdecznie! - mięśniaki macicy ....

Postprzez @gnieszka » 7 lut 2015, o 22:16

Dziękuję serdecznie, kochane jesteście !
Lena nie ma co podziwiać, przez 12 lat żyłam pod kloszem, potem nagle problemy ze zdrowiem, operacja i mus do pracy. Prawdę mówiąc, całkiem dobrze do tej pory realizowałam się jako kura domowa, ale jest jak jest. Nowa sytuacja nie jest łatwa ani dla mnie ani dla mojej rodziny, a konsekwencją tego są różne spięcia większe lub mniejsze, a widzę też, że syn chyba najbardziej to przeżywa, dla niego wszystko wywróciło się do góry nogami.

ismena ano właśnie to otoczenie nie jest "łagodne", poza tym jako człowiek oderwany od rzeczywistości przez wiele lat, nie mogę wciąż pojąć, że są procedury, standardy, które się olewa i właściwie zasada jest jedna: szybko, a to zwykle kłóci się z dobrze i porządnie, a ja starej daty jestem i lubię szybko, porządnie, dokładnie. Poza tym ciągle się uczę ludzi na nowo, a ja niestety z natury łatwowierna jestem, ale już się nauczyłam, że w pracy są współpracownicy, a nie koledzy i koleżanki, co jest dla mnie odkryciem, bo w mojej zawodowej historii to i przyjaźnie się zdarzały.

Diara dziękuję, ale charakter mam skrzywiony i nie potrafię się nie przejmować, a i asertywność u mnie kuleje.

olikkk dziękuję, nawet dla mnie, która właściwie problemy, dla których zostało stworzone forum prawie ma za sobą, wsparcie i dobre słowo, a nawet możliwość wygadania się są bardzo ważne i myślę, że na tej zasadzie to zadziałało. Znalazłyśmy się tutaj z naszymi intymnymi problemami, które czasami mamy za sobą, a teraz wpadamy, bo tego potrzebujemy.

Egzamin 24 mam, następny 17 marca.
@gnieszka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 17:54
Lokalizacja: Mazowsze
Wiek: 42
Data operacji: 9 kwietnia 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: nadszyjkowe wycięcie macicy z jajowodami
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: brak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trafiłam do Was po operacji usunięcia macicy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości