Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez olikkk » 26 lis 2013, o 11:50

Mala i co tam u Ciebie ?
Napisz jak się czujesz i czy już nauczyłaś się częściej uśmiechać ;)
Zarówno uśmiechu jak zdrówka, życzę Ci z całego :kolobok_heart: i pozdrawiam bardzo serdecznie :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez ma-la 1 » 26 lis 2013, o 12:03

witam.
Sa takie dni że góry bym przenosiła :) a pozniej pokutuje z bólu. Ale są też takie dni jak dziś że totalna załamka i nie wiem co robić.Nie umiem funkcjonować w taki sposób żeby nic nie robić,nie potrafie momentami się odnalezc w tej patowej sytuacji.Tak jak poszłam na kontrole do mojej pani psycholog która zadała mi pytanie -i jak tam?- odpowiedz moja oczywiście tylko jedna-super!!!- Ale wystarczyło jej jedno słowo i całkowicie sie rozkleiłam.Dopiero ona mi uświadomiła że pokazuje wszystkim na wierzchu ze jest ok- ale tak w rzeczywistosci nie jest.Totalna rozpierducha, ze skrajności w skrajnośc :( :( :(
Podziwiam was dziewczyny za pogode ducha :) ja jeszcze chyba nie potrafie tak jak wy :( :( :(
Mała :)
ma-la 1
 
Posty: 43
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 20:41
Lokalizacja: pomorskie
Wiek: 40
Data operacji: 25 września 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Zakres operacji: przezbrzuszne usuniecie macicy bez jajnikow,wyluszczenie torbieli jajnika lewego.usuniecie obustronne jajowodow,drenaz zatoki douglasa
Wynik HP: ok

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez olikkk » 26 lis 2013, o 12:58

Mala czyli zbytnio się forsujesz jak masz lepsze dni ... Na to wygląda i potem jest gorzej no i psychika siada :(
Może wolniej wracasz do zdrowia i to Cię dołuje ... jesteś jak piszesz dość energiczna i Cię nosi ;)
A może masz też problem z prawidłową gospodarką hormonalną i dlatego takie wahania nastroju :-\
To jest główny winowajca naszych nastrojów i wiem to po sobie ;)
Z chwilą kiedy plasterki opanowały sytuację, wszystko wróciło do normy i tego życzę również Tobie z całego serducha :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez ma-la 1 » 26 lis 2013, o 16:07

Olikkk dzięki serdeczne za te słowa,ale nie dostałam żadnyvh hormonów a na wizyte kontrolna mam przyjść w styczniu.Rzeczywiście nie potrafie usiedziec na jednym miejscu,jak poszłam do pracy do banku to znajomi pytali sie czy zwariowałam- ja z takim charakterem do pracy za biurkiem.No i wytrzymałam 3 lata i zmieniłam pracę i wtedy czułam sie dosłownie jak ryba w wodzie. No a teraz jak jestem na rencie w związku z wypadkiem przy pracy to porażka :-\
Ale mam nadzieję że kiedyś mi to wszystko minie no i wróce na właściwe tory.... :D
Mała :)
ma-la 1
 
Posty: 43
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 20:41
Lokalizacja: pomorskie
Wiek: 40
Data operacji: 25 września 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Zakres operacji: przezbrzuszne usuniecie macicy bez jajnikow,wyluszczenie torbieli jajnika lewego.usuniecie obustronne jajowodow,drenaz zatoki douglasa
Wynik HP: ok

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez olikkk » 26 lis 2013, o 19:14

Mala w takim przypadku jak Twój, nie zaleca się zaraz po operacji terapii hormonalnej, ponieważ masz pozostawione jajniki
( jak widzę na Twoim profilu ) i teoretycznie powinny one zadbać o Twoje hormonki :)
Niestety zaraz po operacji gospodarka hormonalna nieco się zaburza i bywa, że trzeba troszkę poczekać, aż się wszystko unormuje :)
Tak powinno się stać, ale czasem bywa ( mamy tu przykłady ... ) , że jednak trzeba się troszkę podratować terapia :-?
Może się zdarzyć, że do następnej wizyty u lekarza będzie już lepiej, a gdyby nadal huśtawka z nastrojami nie odpuszczała,
to porozmawiasz z lekarzem i z pewnością coś Ci poradzi w tej sprawie :)
Buziaczki od olikkka :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez Yona1968 » 26 lis 2013, o 19:40

Ma-La, problemy z huśtawkami nastrojów miałam straszne po operacji. Problem jest nie tylko w hormonach. Dowiedziałam się, że czasem może je powodować również znieczulenie ogólne (narkoza). Odpowiada także za zaburzenia pamięci. Dodatkowo u Ciebie może mieć znaczenie, że rok wcześniej pewnie także byłaś znieczulana, bo pisałaś o operacji kręgosłupa. Tego typu zaburzenia mogą się utrzymywać nawet pół roku. Swoja drogą warto sprawdzić poziom hormonów, jajniki powinny je produkować, ale po operacji może się im coś pomieszać, wtedy trzeba je wspomóc. Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę zdrowia i dobrego samopoczucia
Avatar użytkownika
Yona1968
 
Posty: 261
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 18:50
Lokalizacja: Lublin
Wiek: 51
Data operacji: 11 grudnia 2012
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: (operacja 1) macica mięśniakowata, hiperplazja endometrium, chroniczny stan zapalny szyjki
(operacja 2): torbiele
Zakres operacji: (operacja 1 - 11.12. 2012) - usunięcie macicy i szyjki bez przydatków;
(operacja 2 - 6. 05. 2014) - usunięcie obydwu jajników i torbieli (wkręconej w jelita)
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Już nie

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez rudasiak » 27 lis 2013, o 00:58

Witaj Ma-la 1
Chodź niech najpierw cię uściskam :ymhug:
Wiem, co czujesz... ja zupełnie niedawno byłam operowana. Po diagnozie wyłam przez 1,5 m-ca.
Potem się jakoś zawzięłam.....powtarzałam sobie, że żadne raczysko nie będzie mną rządzić i panoszyć się we mnie!
Grzecznie jeździłam po lekarzach i robiłam badania. Potem przyszedł czas operacji...bałam się i cieszyłam, że tego dziada mi w końcu wytną. No i wycięli..... wróciłam do domu i..... zamiast radości, dół za dołem, dołem poganiał :(
Wstawałam rano i...wyłam, wieczorami wyłam, przy mężu ...wyłam, w samotności wyłam..... nie wiem czemu.....przecież było już po i powinnam się cieszyć. NIE POTRAFIŁAM!
Potem przez przypadek znalazłam to forum...napisałam i.....był błyskawiczny odzew :)
Pamiętam, jak wyłam (już z innego powodu) jak odpisała mi Sylwia, Olik i inne syrenki. Siedziałam przed kompem a .....
łzy same płynęły mi po policzkach :) Uwierz albo nie...... od tego czasu już nie mam dołów. Dotarło do mnie, że nie jestem sama. Znów wzięłam się w garść L-)
Chcę żebyś wiedziała, że nie jesteś sama ze swoimi dołami i bolączkami. Dobrze cię rozumiem bo...tak jak ty nie potrafię wysiedzieć na miejscu, zawsze musiałam radzić sobie sama i chyba wiem co czujesz i co przeżywasz. Ale głowa do góry kochana :-* nic nie trwa wiecznie... :) kiedyś to wszystko minie...trzeba sobie teraz tylko dobrze zagospodarować czas, co by nie myśleć o sprawach przykrych i co by doły nie dopadały [-x
Ale się rozpisałam :ymblushing: Pozdrawiam cię gorąco :-*
Avatar użytkownika
rudasiak
 
Posty: 95
Dołączył(a): 18 lis 2013, o 10:22
Lokalizacja: śląsk - wodzisław śl.
Wiek: 41
Data operacji: 8 listopada 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak szyjki macicy 1B
Zakres operacji: operacja sposobem Wertheima-Meigsa
Wynik HP: Rak szyjki macicy G2
Terapia hormonalna: nie zalecona

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez eli-50 » 27 lis 2013, o 10:31

Rudasiak napisałaś tak od serca :kolobok_heart: , że aż mi łezki się pojawiły podczas czytania Twojego postu :x
Będzie dobrze Kobietki %%- %%- . Trzymajcie się mocno Ma-la i Rudasiku :-* :-*
eli
Avatar użytkownika
eli-50
 
Posty: 5736
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 17:15
Wiek: 0
Data operacji: 11 marca 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy, polipy i cysty na jajnikach
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami i szyjką, pełna narkoza
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: wprowadzona w 5 dobie po operacji (kolejno Climara, Fem 7, Systen 50 ), po 6 latach htz stopniowo odstawiona

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez ma-la 1 » 27 lis 2013, o 13:07

Rudasiak.Eli,Yona,Olikkk dzieki wam serdeczne za te słowa. Rzeczywiście jest tak jak mówisz Rudasiak że jak czytam wasze posty to po prostu od razu wyję i śmieje się że nie jestem w tym sama.U mnie wynik histo-pat wyszedła ok, także nie powinnam miec powodów do zmartwien .....no ale jak to u mnie bywa z wierzchu znajomi jak mnie widzą to mówia że nie widać po mnie że miałam tak cięzkie operacje.....
Dzis właśnie w biedronce spotkałam była nauczycielke syna z gimnazjum i jej pytanie i zarazem stwierdzenie poprawiło mi tak humor że szok- co pani robi pani Iwona że nie widac po pani tych lat i tych operacji? I oczywiscie odpowiedz moja była jedna-trzeba dać sie zoperować :D :D :D .
Jeszcze wasze dobre słowa w dniu dzisiejszym to jest dosłownie miód :-j :-j . Jesteście kochane.Dziekuje wam :ymapplause: :ymapplause: :-h :-h :-h :-h
Mała :)
ma-la 1
 
Posty: 43
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 20:41
Lokalizacja: pomorskie
Wiek: 40
Data operacji: 25 września 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Zakres operacji: przezbrzuszne usuniecie macicy bez jajnikow,wyluszczenie torbieli jajnika lewego.usuniecie obustronne jajowodow,drenaz zatoki douglasa
Wynik HP: ok

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez rudasiak » 27 lis 2013, o 14:21

Nie ma za co dziękować Mala :) To zasługa wszystkich tu kobietek i tego forum :)
Cudownie wiedzieć, że jest mnóstwo innych kobiet które przeżywają to samo, to człowieka jakoś podbudowuje :D
Nawet najbliższa przyjaciółka nie zrozumie i nie pomoże w kwestii wszystkiego, co dotyczy przed i po operacji naszych babskich spraw. BO POMÓC, WESPRZEĆ I NAŁADOWAĆ POZYTYWNIE MOŻE TYLKO TA, KTÓRA BYŁA W TAKIEJ LUB PODOBNEJ SYTUACJI. TA KTÓRA Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA WIE, CO TO LĘK, BÓL I DOŁY W PRZY TEGO TYPU SPRAWACH.

I TU WIELKI UKŁON I :kolobok_girl_in_love: DLA MODERATORÓW TEGO FORUM

Pozdrowionka kochane :x
Avatar użytkownika
rudasiak
 
Posty: 95
Dołączył(a): 18 lis 2013, o 10:22
Lokalizacja: śląsk - wodzisław śl.
Wiek: 41
Data operacji: 8 listopada 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak szyjki macicy 1B
Zakres operacji: operacja sposobem Wertheima-Meigsa
Wynik HP: Rak szyjki macicy G2
Terapia hormonalna: nie zalecona

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez basia65 » 27 lis 2013, o 20:22

Post przez rudasiak » środa, 27 listopada 2013, 13:21
Nie ma za co dziękować Mala :) To zasługa wszystkich tu kobietek i tego forum :)
Cudownie wiedzieć, że jest mnóstwo innych kobiet które przeżywają to samo, to człowieka jakoś podbudowuje :D
Nawet najbliższa przyjaciółka nie zrozumie i nie pomoże w kwestii wszystkiego, co dotyczy przed i po operacji naszych babskich spraw. BO POMÓC, WESPRZEĆ I NAŁADOWAĆ POZYTYWNIE MOŻE TYLKO TA, KTÓRA BYŁA W TAKIEJ LUB PODOBNEJ SYTUACJI. TA KTÓRA Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA WIE, CO TO LĘK, BÓL I DOŁY W PRZY TEGO TYPU SPRAWACH.

I TU WIELKI UKŁON I :kolobok_girl_in_love: DLA MODERATORÓW TEGO FORUM


wspaniałe :kolobok_heart: :kolobok_heart: :kolobok_heart:
basia65 Obrazek
Avatar użytkownika
basia65
 
Posty: 4138
Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 14:52
Lokalizacja: Pomorskie
Wiek: 57
Data operacji: 12 sierpnia 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy
Zakres operacji: usunięcie macicy i przydatków
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez olikkk » 27 lis 2013, o 21:46

Kobietki można nie spać :kolobok_lazy: można zapomnieć o jedzeniu :kolobok_popcorm2: można słuchać buczenia męża :-@ ( znowu ten komputer :kolobok_gamer2: ) itp
Najważniejsze, że łzy smutku :kolobok_girl_cray: zamieniają się na łzy wzruszenia ;;) a na Waszych twarzach pojawia się uśmiech :kolobok_girl_haha:
Wracajcie do zdrowia, cieszcie się życiem, nawet jak czasem jest pod górkę , bo naprawdę warto żyć, zwłaszcza jak ma się kogo kochać i jest się kochanym, czego Wam z całego serca życzę :kolobok_give_heart2:
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez ma-la 1 » 27 lis 2013, o 22:27

dziewczyny jesteście kochane :x :x :x :x
Chodzcie musze was wysciskać i jak to powtarza moja córka zagladając mi przez ramię-mama a kto to jest? A to są panie które zawsze są na posterunku aby pomóc żeby się usmiechać. No to mamusiu usmiechaj się- to odpowiedz mojej 9-letniej córki Wiktorii.
:ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug:
Dzisiaj poprawiłam sobie humorek kupując buty-oczywiście o szpilce mogę po kręgosłupie zapomniec, ale jest chociaż koturna :D :D :D :D
:kolobok_girl_crazy:
Mała :)
ma-la 1
 
Posty: 43
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 20:41
Lokalizacja: pomorskie
Wiek: 40
Data operacji: 25 września 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Zakres operacji: przezbrzuszne usuniecie macicy bez jajnikow,wyluszczenie torbieli jajnika lewego.usuniecie obustronne jajowodow,drenaz zatoki douglasa
Wynik HP: ok

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez bulbinka536 » 27 lis 2013, o 22:38

Mała życzę Ci, abyś miała chwil z uśmiechem jak najwięcej :ymhug: :x
Buziaki dla Wiktorii :kolobok_girl_pinkglassesf: :kolobok_girl_in_love:
ObrazekBulbinka
Avatar użytkownika
bulbinka536
 
Posty: 2529
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 23:30
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 43
Data operacji: 2 czerwca 2014
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki.
Operacja IV -02.06.2014
NIEZŁOŚLIWY NOWOTWÓR JAJNIKA
TORBIEL JAJNIKA LEWEGO
Zakres operacji: III OPERACJA 17.10.2011 r.usunięcie macicy bez przydatków ,usunięcie zrostów
po ciąży ektopowej .Znieczulenie dolędźwiowe
IV OPERACJA; USUNIĘCIE OBUSTRONNE JAJNIKÓW I JAJOWODÓW.
UWOLNIENIE ZROSTÓW JELIT W MIEDNICY.
Znieczulenie ogólne .
CIĘCIE POPRZECZNE
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: systen 50

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez rudasiak » 27 lis 2013, o 23:52

Mala koturny są THE BEST :) bardzo je kocham :)
To życzę ci cudownego paradowania w nowym nabytku :kolobok_girl_dance:
Avatar użytkownika
rudasiak
 
Posty: 95
Dołączył(a): 18 lis 2013, o 10:22
Lokalizacja: śląsk - wodzisław śl.
Wiek: 41
Data operacji: 8 listopada 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak szyjki macicy 1B
Zakres operacji: operacja sposobem Wertheima-Meigsa
Wynik HP: Rak szyjki macicy G2
Terapia hormonalna: nie zalecona

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez ma-la 1 » 28 lis 2013, o 00:29

dla mnie jeszcze półtora roku temu istniały tylko szpilki, koturny tez ale to juz była ostatecznośc. Teraz potrafie ubrać szpilki ale jade samochodem aby długo nie chodzic,gdzie są tamte czasy gdzie dosłownie cały dzień w pracy biegałam w szpilach ,wychodziłam z pracy w szpitalach, zakupy w sklepie itd. :D :D
Ostatnio chciałam wygladac jak człowiek i oczywiście co ubrałam szpilki- a do tego poszłam sobie spacerkiem do kwiaciarni po kwiaty i na pocztę.Trzeba było mnie widzieć jak juz wygladałam komicznie w kwiaciarni(po 15 minutach spacerku) ,juz nie wspomne jak weszłam do kolezanki z kwiatami i składałam jej zyczenia urodzinowe.Jej mina była bezcenna :D :D :D :D
No ale wyszłam z domu w szilach i wróciłam w szpilach =))
Mała :)
ma-la 1
 
Posty: 43
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 20:41
Lokalizacja: pomorskie
Wiek: 40
Data operacji: 25 września 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Zakres operacji: przezbrzuszne usuniecie macicy bez jajnikow,wyluszczenie torbieli jajnika lewego.usuniecie obustronne jajowodow,drenaz zatoki douglasa
Wynik HP: ok

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez rudasiak » 28 lis 2013, o 00:47

:)) :)) :)) :)) do łez
A co! Nie ma to jak dobrze wyglądać :)
Ja za to już nie umiem w domu, więc sobie myślę do sklepu sobie pojadę
Nie chciałabyś widzieć jak się pakuję do auta, normalnie siwy dym i białe sadze :D
By tak ktoś z boku popatrzył to =))
Ale nic to! Pierwsze zakupki zaliczyłam i...se łosia kupiłam :kolobok_yahoo:
Avatar użytkownika
rudasiak
 
Posty: 95
Dołączył(a): 18 lis 2013, o 10:22
Lokalizacja: śląsk - wodzisław śl.
Wiek: 41
Data operacji: 8 listopada 2013
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak szyjki macicy 1B
Zakres operacji: operacja sposobem Wertheima-Meigsa
Wynik HP: Rak szyjki macicy G2
Terapia hormonalna: nie zalecona

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez olikkk » 28 lis 2013, o 18:58

Mala pozdrawiam zaglądającą przez Twoje ramię córcię :x która podobnie reaguje na Syrenki jak mój wnusio ;)
Pozdrawia moje chore panie i każe Wam wysyłać wesołe minki :D

Co do szpilek, to również rozstałam się z nimi 7 lat temu i jest mi z tym dobrze ;)

Rudasiak gratuluję pierwszego wyjścia do ludzi :-bd
Jak widać łatwo nie było, ale jest zaliczone i to się liczy :D

Będzie ok :-bd :-*
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19226
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez laguna » 28 lis 2013, o 19:00

Dobry łoś nie jest zły :D
Rudasik, SMACZNEGO!
Avatar użytkownika
laguna
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 07:32
Wiek: 45
Data operacji: 20 października 2011
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: guz jajnika
Zakres operacji: Usunięcie jajnika
Wynik HP: endometrialny guz jajnika granicznej złośliwości
Terapia hormonalna: Nie

Re: Problemy pooperacyjne Ma-la 1

Postprzez cios » 28 lis 2013, o 20:01

Wątku pooperacyjnego to nie dotyczy tylko szpilek a właściwie w moim przypadku troszkę tylko wyższych obcasów. Ostatnio rąbnęłam jak długa przed spora publicznością bo się poślizgnęłam. To był dzień żczliwości. Jakies dobre dziewczę mnie pozbierało z ziemi ale część stojących młodych mężczyzn pokładała się ze śmiechu. No stara, długa, gruba to co się dziwic, że padła jak naleśnik. Ale tak jak wspominałam operacja niczemu niewinna tylko gapiostwo. No i może trochę śliski korytarz w którym się wyłożyłam....
Obrazek
Avatar użytkownika
cios
 
Posty: 2197
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 20:00
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiek: 53
Data operacji: 16 sierpnia 2012
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: przerost endometrium
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami, znieczulenie ogólne
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: climara 50 przez 1,5 roku w styczniu lekarz zdecydował się na femoston, a potem na estrofem... a teraz sobie sama odstawiłam hormony i...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trafiłam do Was po operacji usunięcia macicy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości