Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Enia » 8 mar 2021, o 21:49

Witaj.wyniki z badań histopatologicznych miałam po dwóch tygodniach . Tak większość ma .Na wypisie że szpitala było że się czeka się na wyniki trzy tygodnie.Wiec spokojnie poczekaj .Jak bolało mnie w pachwinie to mówił że to jelito grube.. po operacji trzymać dietę i przejdzie .
Enia
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 lut 2021, o 00:25
Wiek: 68
Data operacji: 2 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Polipy .miesniaki...miesniak na prawym jajniku.........przerost ścianki macicy ..
Zakres operacji: Wycięcie macicy i jajników.2
Wynik HP: Nie mam
Terapia hormonalna: Nie zastosowano

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 9 mar 2021, o 08:23

Dzien dobry Syrenki, ja dzis spalam bardzo dobrze tylko 2 razy wstalam do ubikacji juz widze naprawde poprawe. Enya tak trzymama diete, pije duzo wody i tez tak mysle ze wyniki beda do 3 tyg po operacji. Moja lewa noga i pachwina daja popalic ale da sie wytrzymac.
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 9 mar 2021, o 11:51

Syrenki mam jeszce pytanie. Przed wyjsciem ze szpitala dostalam zastrzyki przeciwzaskrzepowe ktore co dzien rano wstrzykuje na przemian w uda. Mam ich w sumie 28 i jesze zostalo moze 19 ale to jest ok bo robie zastrzyki sama i nie mam z tym problemu. Tylko czy wy tez musialyscie caly czas po operacji przez te 28 dni nosic kolanowki uciskowe ? Ja je tylko sciagam do kapieli ale pielegniarka przy wypisie mi mowila zeby dopiero po tych 28 dniach je sciagnac i przestac uzywac. Zadzwonialm dzis do lekarza i sie pytam czy ja musze te kolanowki tak nosci kiedy biore zastrzyki a pani doktor mi mowi ze juz nie musze ich zakladac i teraz nie wiem co robic. Kazdy mowi co innego, co ja mam robic ? jak to bylo u was ? ochydne sa te kolanowki juz 11 dni po operacji. Syrenki co robic ??
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez eli-50 » 9 mar 2021, o 12:06

Sabinko nie musiałam sama sobie robić po naszej operacji zastrzyków. Tylko miałam je w szpitalu. Po innej operacji robiłam. Nie musiałam zakładać nic na nogi w trakcie ich robienia. Ale to jest sprawa indywidualna ( żylaki, układ krążenia ...). Jeśli lekarz radzi już nie zakładać to próbuj nie zakładać. Zawsze można do nich wrócić w razie czego.
Pozdrawiam ciepło %%-
Ostatnio edytowano 9 mar 2021, o 13:06 przez eli-50, łącznie edytowano 1 raz
eli
Avatar użytkownika
eli-50
 
Posty: 5736
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 17:15
Wiek: 0
Data operacji: 11 marca 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy, polipy i cysty na jajnikach
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami i szyjką, pełna narkoza
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: wprowadzona w 5 dobie po operacji (kolejno Climara, Fem 7, Systen 50 ), po 6 latach htz stopniowo odstawiona

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Enia » 9 mar 2021, o 12:40

Sabinka M napisał(a):Syrenki mam jeszce pytanie. Przed wyjsciem ze szpitala dostalam zastrzyki przeciwzaskrzepowe ktore co dzien rano wstrzykuje na przemian w uda. Mam ich w sumie 28 i jesze zostalo moze 19 ale to jest ok bo robie zastrzyki sama i nie mam z tym problemu. Tylko czy wy tez musialyscie caly czas po operacji przez te 28 dni nosic kolanowki uciskowe ? Ja je tylko sciagam do kapieli ale pielegniarka przy wypisie mi mowila zeby dopiero po tych 28 dniach je sciagnac i przestac uzywac. Zadzwonialm dzis do lekarza i sie pytam czy ja musze te kolanowki tak nosci kiedy biore zastrzyki a pani doktor mi mowi ze juz nie musze ich zakladac i teraz nie wiem co robic. Kazdy mowi co innego, co ja mam robic ? jak to bylo u was ? ochydne sa te kolanowki juz 11 dni po operacji. Syrenki co robic ??

Ja w szpitalu dostałam dwa zastrzyki z heparyny a ma żylaki na prawej nodze to lekarz z teleporady przepisał mi heparynę i zrobiłam badania na dimery krzepnięcia.wyszly mi dużo za duże to nadal biorę heparynę o podkolanówkach nic nie mówił..ja biorę heparynę w brzuch .bo lekarz twierdził że wtedy lepiej się wchłania .po.operacji na brzuchu ma żyłki które po zastrzykach popękały to jeszcze trochę i zacznę brać w uda. Córka jest pielęgniarka i nie mieszka w Polsce to mówi że u niej w pracy heparynę dają w udo lub ramię.
Enia
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 lut 2021, o 00:25
Wiek: 68
Data operacji: 2 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Polipy .miesniaki...miesniak na prawym jajniku.........przerost ścianki macicy ..
Zakres operacji: Wycięcie macicy i jajników.2
Wynik HP: Nie mam
Terapia hormonalna: Nie zastosowano

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez hugnonot » 9 mar 2021, o 12:45

Sabinka M napisał(a):Syrenki mam jeszce pytanie. Przed wyjsciem ze szpitala dostalam zastrzyki przeciwzaskrzepowe ktore co dzien rano wstrzykuje na przemian w uda. Mam ich w sumie 28 i jesze zostalo moze 19 ale to jest ok bo robie zastrzyki sama i nie mam z tym problemu. Tylko czy wy tez musialyscie caly czas po operacji przez te 28 dni nosic kolanowki uciskowe ? Ja je tylko sciagam do kapieli ale pielegniarka przy wypisie mi mowila zeby dopiero po tych 28 dniach je sciagnac i przestac uzywac. Zadzwonialm dzis do lekarza i sie pytam czy ja musze te kolanowki tak nosci kiedy biore zastrzyki a pani doktor mi mowi ze juz nie musze ich zakladac i teraz nie wiem co robic. Kazdy mowi co innego, co ja mam robic ? jak to bylo u was ? ochydne sa te kolanowki juz 11 dni po operacji. Syrenki co robic ??

kolanówki uciskowe są potrzebne gdy nie chodzisz albo mało chodzisz bo one poprawiają krążenie i eliminują ryzyko zakrzepu. Nie wszyscy muszą nosić ale wnioskuję po heparynie na tak długo że masz problem z krzepliwością.
Jeśli masz zakrzepicę to lepiej je noś.
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 9 mar 2021, o 13:33

Syrenki dziekuje wam bardzo. Ja mieszkam w UK i widocznie tu tak kaza robic zastrzyki w uda. Moj lekarz rodzinny mowi wlasnie ze moge juz nie nosic bo biore zastrzyki a w szpitalu pielegniarki bardzo mlode i chyba wszystkich po operacji kaza nosic te skarpety ze wzgledu wlasnie na zakrzepy. I tak sobie mysle ze dzis na noc je sciagne i zobaczymy co sie bedzie dzialo.
Nie wyobrazam sobie po takiej operacji kluc sie w brzuszek, wszytsko bardzo boli moze tez sprobojcie robic to w uda.
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez hugnonot » 9 mar 2021, o 13:38

Sabinka M napisał(a):Syrenki dziekuje wam bardzo. Ja mieszkam w UK i widocznie tu tak kaza robic zastrzyki w uda. Moj lekarz rodzinny mowi wlasnie ze moge juz nie nosic bo biore zastrzyki a w szpitalu pielegniarki bardzo mlode i chyba wszystkich po operacji kaza nosic te skarpety ze wzgledu wlasnie na zakrzepy. I tak sobie mysle ze dzis na noc je sciagne i zobaczymy co sie bedzie dzialo.
Nie wyobrazam sobie po takiej operacji kluc sie w brzuszek, wszytsko bardzo boli moze tez sprobojcie robic to w uda.

Da się w brzuch jest łatwiej bo łatwiej uchwycić fałd skóry. Sposób podawania: https://www.youtube.com/watch?v=EV0lbcGzEP0
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez monte » 9 mar 2021, o 20:23

Ja robilam w brzuch.
Moja nama teraz przy skreconej kostce tez ma zlecone.
monte
 
Posty: 1893
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 08:11
Wiek: 39
Data operacji: 11 października 2017
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Dysplazja (H-Sil), CIN II/CIN III,PAP IV
Zakres operacji: Usuniecie resztek szyjki,macicy i jajowodów
Wcześniej (2016 i 2017 rok) 2 nieskuteczne Leep-y
Wynik HP: Ok
Terapia hormonalna: Nie

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 9 mar 2021, o 23:57

Witajcie Syrenki, widocznie co kraj to obyczaj bo w DE tez robia w uda zastrzyki ale czy to wazne gdzie, najwazniejsze ze pomagaja. Ja dzis prawie caly dzien przespalam. Moj maz mi mowi ze nadrabiam braki bo jestem straszny spioch. Ogulnie czuje sie dobrze i mam zamiar w Sobote wybrac sie na malutki spacer. Mamy dosc spory taras po ktorym dzis spacerowalam i musze wam powiedziec ze swieze powietrze dobrze robi. Juz nie moge sie doczekac kiedy bede mogla spac na brzuszku
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Enia » 10 mar 2021, o 14:51

Witaj. Szukam.w internecie jak dać heparynę w udo .bo na brzuchu mam same siniaki . Albo igła trafia w żyłę albo jakiś zrost...Przepraszam że piszę w Twoim wątku ale mamy podobny problem ..ja mam żyły na prawej nodze i przed pandemią miałam doplera i miałam iść na zabieg laserowy .ale pandemia i odwołali .szkoda bo bym miała załatwiona sprawę przed operacją .a teraz po operacji ta noga wygląda gorzej .trochę bardziej widać żyły i dlatego heparyn. W czasie brania heparyny chyba nie robi się doplera ..zastanawiałam z nad podkolanówka uciskowa na noc. Sabinka czy przed operacją miałaś kłopoty z nogą .
Enia
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 lut 2021, o 00:25
Wiek: 68
Data operacji: 2 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Polipy .miesniaki...miesniak na prawym jajniku.........przerost ścianki macicy ..
Zakres operacji: Wycięcie macicy i jajników.2
Wynik HP: Nie mam
Terapia hormonalna: Nie zastosowano

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez hugnonot » 10 mar 2021, o 16:34

Enia napisał(a):Witaj. Szukam.w internecie jak dać heparynę w udo .bo na brzuchu mam same siniaki . Albo igła trafia w żyłę albo jakiś zrost...Przepraszam że piszę w Twoim wątku ale mamy podobny problem ..ja mam żyły na prawej nodze i przed pandemią miałam doplera i miałam iść na zabieg laserowy .ale pandemia i odwołali .szkoda bo bym miała załatwiona sprawę przed operacją .a teraz po operacji ta noga wygląda gorzej .trochę bardziej widać żyły i dlatego heparyn. W czasie brania heparyny chyba nie robi się doplera ..zastanawiałam z nad podkolanówka uciskowa na noc. Sabinka czy przed operacją miałaś kłopoty z nogą .


Może sprawdziłnby się diohespan max maść, ewentualnie tabletki, uszczelnia naczynia krwionośne, działa wolno ale stopniowo jest poprawa.
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Enia » 10 mar 2021, o 18:22

Dzięki Hug kupię diohespan maść bo w tabletkach mam Diosminex .
Enia
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 lut 2021, o 00:25
Wiek: 68
Data operacji: 2 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Polipy .miesniaki...miesniak na prawym jajniku.........przerost ścianki macicy ..
Zakres operacji: Wycięcie macicy i jajników.2
Wynik HP: Nie mam
Terapia hormonalna: Nie zastosowano

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez hugnonot » 10 mar 2021, o 21:16

Enia napisał(a):Dzięki Hug kupię diohespan maść bo w tabletkach mam Diosminex .

to jest to samo taki sam skład, tylko w maści lepiej działa niż w tabletkach, ewentualnie jest maść z kasztanowca https://www.doz.pl/apteka/p1453-FlosLek ... ebem_50_ml
kasztanowiec jest bardzo skuteczny i naturalny, ale w niektórych maściach jest też dodatkiem heparyny
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Enia » 10 mar 2021, o 21:31

hugnonot napisał(a):
Enia napisał(a):Dzięki Hug kupię diohespan maść bo w tabletkach mam Diosminex .

to jest to samo taki sam skład, tylko w maści lepiej działa niż w tabletkach, ewentualnie jest maść z kasztanowca https://www.doz.pl/apteka/p1453-FlosLek ... ebem_50_ml" rel="nofollow
kasztanowiec jest bardzo skuteczny i naturalny, ale w niektórych maściach jest też dodatkiem heparyny
.
Przepraszam Sabinka że u Ciebie .Maść z heparyną mam
Heparyn _HasconForte.. i żel z kasztanowca .kończy mi się jutro udam się do apteki.. Dzięki Hug .jesteś nie oceniona .Kopalnia wiedzy
Enia
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 lut 2021, o 00:25
Wiek: 68
Data operacji: 2 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Polipy .miesniaki...miesniak na prawym jajniku.........przerost ścianki macicy ..
Zakres operacji: Wycięcie macicy i jajników.2
Wynik HP: Nie mam
Terapia hormonalna: Nie zastosowano

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 11 mar 2021, o 00:10

Enia nic nie szkodzi ze piszesz jest mi bardzo milo. Ja mam na brzuszku 5 malutkich dziurek po operacji Robotem i moze dlatego kazali kluc sie w uda. Ja na zmiane prawa lewa noga robie zastrzyki. Przed nakluciem troszke rozmasowuje miejsce z boku uda, sciskam delikatnie palcami faldke i wkluwam igle po czym wstrzykuje zawartosc. wyciagam igle i znowu masuje. Nie mam sladow po zastrzykach tylko jeden mam siniak ktory w szpitalu zrobila mi pielegniarka zeby pokazac jak to sie robi. Jestem sama w szoku ze tak latwo mi idzie ale czuje ze z dnia na dzien kiedy schodza mi te gazy to coraz bardziej czuje jak igla wchodzi w udo.
A nogami nie mialam zadnych problemow, tylko w szpitalu kazali nosic te kolanowki usickowe i brac zastrzyki. O tym tez juz pisalam wczesniej na pewno znajdziesz. Ja tak na babski rozum to mysle ze te klanowki mi kazali nosic w obawie ze moze zapomne zrobic zastrzyk i tak juz z przyzwyczajenia kazdemu mowia zeby je nosic. Od wczoraj juz ich nie nosze dzis jest 12 dni po operacji ale wiecej juz dzis chodzilam i zrobilam synowy marchewke na gesto i ziemniaczki hihi nie lada wyczyn. Nigdy bym nie pomyslala ze otwieranie szafek w kuchni moze byc takie ciezkie
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 11 mar 2021, o 00:26

Ale nie wiem czy mam sie martwic bo mam tepy bol lewej pachwiny. Duzo czytam i wiele kobiet wlasnie pisza ze po Histerekomi lewa pachwina boli najbardziej.
Mam pkropne uderzenia zimna w nocy czy jak to zwa zimne poty ?? tylko ze ja sie nie poce po prostu zamarzam. Wtedy tylko ratuje mnie termofor, pizama szlafrok, kocyk koldra i jeszcze na to moj maz kladzie mi koldre aha zapomonalam o skarpetach. I wtedy mam po nocy. bo co sie jakos uloze i zasne to okropne dreszcze mnie budza i koniec po spani :(
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez hugnonot » 11 mar 2021, o 00:32

Sabinka M napisał(a):Ale nie wiem czy mam sie martwic bo mam tepy bol lewej pachwiny. Duzo czytam i wiele kobiet wlasnie pisza ze po Histerekomi lewa pachwina boli najbardziej.
Mam pkropne uderzenia zimna w nocy czy jak to zwa zimne poty ?? tylko ze ja sie nie poce po prostu zamarzam. Wtedy tylko ratuje mnie termofor, pizama szlafrok, kocyk koldra i jeszcze na to moj maz kladzie mi koldre aha zapomonalam o skarpetach. I wtedy mam po nocy. bo co sie jakos uloze i zasne to okropne dreszcze mnie budza i koniec po spani :(


Zlewne zimne poty są objawem np. niedoczynności tarczycy, cukrzycy albo menopauzy, ale może też być związane z jelitem albo niedoborem magnezu.
Po lewej stronie ból może powodować jelito wypełniające się treścią zwróć uwagę czy to jakoś koreluje z wypróżnieniami i czy nie masz zatwardzenia.
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Enia » 11 mar 2021, o 00:39

Lekarz na wizycie ostatniej też badał mi brzuch i twierdził że bóle w pachwinie ja mam w prawej to od jelita grubego. Powtarzał dieta i zadbać o wypróżnienie.jem suszone śliwki.morele.pije siemię lniane . No i gotowany barszcz z czerwonych buraków z dużą ilością warzyw i mi pomaga .
Enia
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 lut 2021, o 00:25
Wiek: 68
Data operacji: 2 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Polipy .miesniaki...miesniak na prawym jajniku.........przerost ścianki macicy ..
Zakres operacji: Wycięcie macicy i jajników.2
Wynik HP: Nie mam
Terapia hormonalna: Nie zastosowano

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez hugnonot » 11 mar 2021, o 01:09

Enia napisał(a):Lekarz na wizycie ostatniej też badał mi brzuch i twierdził że bóle w pachwinie ja mam w prawej to od jelita grubego. Powtarzał dieta i zadbać o wypróżnienie.jem suszone śliwki.morele.pije siemię lniane . No i gotowany barszcz z czerwonych buraków z dużą ilością warzyw i mi pomaga .


I po lewej i po prawej mogą być od jelita, statystycznie częściej są po lewej
W lutym 2021 roku wykonano tomografię faraona żyjącego w XV w. p.n.e. a Wy narzekacie na polskie kolejki do lekarza!
Avatar użytkownika
hugnonot
 
Posty: 4325
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 19:17
Wiek: 0
Data operacji: 19 sierpnia 1921
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trafiłam do Was po operacji usunięcia macicy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości