Uczucie pociąganie w dol

Uczucie pociąganie w dol

Postprzez Necia » 14 lis 2018, o 13:17

Kochane syrenki,to znowu ja jestem 2 tyg i4 dni po operacji usunięcia trzonu macicy bez przydatkow.Spaceruje 2x dz i ćwiczę 2 x dz zlecone ćwicz przez fizjoterapeutke a nadal mam to uczucie pociąganie w dol po lewej stronie tam gdzie był zrost jelita cienkiego z jajnikiem.i ścienną otrzewną i powłokami brzusznymi. (...........) zrobił mi plastyke brzucha w sensie wycięcia tkanki łącznej i zrostow oraz przerostu koleoidow ok5 cm skóry wyciął po obu str.Blixna i rana wygląda cudnie ale boję się o to pociąganie w dol jakby cos mialo wylecieć.Czy to minie?? Może to przez te plastyke?Która z was tak miała?To uczucie pociąganie w dół.
Necia
 
Posty: 28
Dołączył(a): 11 lis 2018, o 18:24
Wiek: 41
Data operacji: 26 października 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: adenomioza,endometrioza zrost jelit z narzadami
Zakres operacji: 4ta laparotomia usuniecie macicy bez przydatków z pozostawieniem kukuta szyjki macicy
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: nie uzywalam

Re: Uczucie pociąganie w dol

Postprzez beata1968 » 14 lis 2018, o 13:41

Kochana
Jestes siezo po operacji ,tam wsystko sie goi...te bole to normalne...z czasem bedzie coraz lepiej
Ja jestem juz prawie piec tygodni po operacji i wiem ze z dnia na dzien bedzie coraz lepiej
Pozdrawiam zycze cierpliwosci ,bedzie dobrze @};- @};- @};-
Beata 1968
beata1968
 
Posty: 23
Dołączył(a): 27 paź 2018, o 18:33
Lokalizacja: krakow
Wiek: 50
Data operacji: 11 października 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: miesniaki macicy i zmana ktora szybko rosla....prawdopodobnie guz na jajniku
Zakres operacji: histerektomia z jajnikami,usuniecie zmiany na przymaciczu oraz uwolnienie licznych zrostow
Wynik HP: Miesniaki gladkokomorkowe macicy.Liczne torbiele na jajnikach.Guz -zmiana lagodna-angiomyofibroblastoma
Terapia hormonalna: Climara -50

Re: Uczucie pociąganie w dol

Postprzez Necia » 14 lis 2018, o 14:07

Dziękuję chyba jestem
niecierpliwa
Necia
 
Posty: 28
Dołączył(a): 11 lis 2018, o 18:24
Wiek: 41
Data operacji: 26 października 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: adenomioza,endometrioza zrost jelit z narzadami
Zakres operacji: 4ta laparotomia usuniecie macicy bez przydatków z pozostawieniem kukuta szyjki macicy
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: nie uzywalam


Powrót do Trafiłam do Was po operacji usunięcia macicy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości