Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 20 mar 2021, o 01:05

Witajcie Syrenki, tak wyniki HP sa dobre a na dalsze badania gdzies kolo 4 tyg. Znowu mnie czeka tomografia wrr jak pomysle o lezeniu bez ruchu w przez godzine bez ruchu.
Mam sposob na zatwardzenie, sok z sliwek dziala cuda. Okropnie sie dzis czuje, jakies poty zimno goraco i te nagle kolatanie serca, wali tak mocno ze mam wrazenie ze zawalu dostane.
Lekarz ktory mnie prowadzi po operacji to taki mlody smieszek on ze wszystkiego sie smieje. Ja przed operacja mialam rozmowe tylko przez telefon no bo przezierz Covid a (...........) ktory mnie operowalal tylko widzialam przez 15 minutek bo przyszedl sie przywitac i tlumaczyl co bedzie robic. Bede musiala zadzwonic do lekarza ogulnego i zrobic wizyte ja bez hormonow dostane na leb. Zawsze mialam bardzo regularny okres, zero bolow miesiaczkowych czy krwawien po sexsie a teraz czuje sie okropnie i mam tylko slodka nadzieje ze szybko przez to przejde i bede mogla wrucic do pracy. Dzies zaczelam leciutko krwawic ale widze ze krew nie leci z pochwy tylko z cewki moczowej ale lekarz mi tez to mowil ze organizm sie moze oczyszczac do 8 tygodni. Mam lekie bole kregoslupa a raczej miednicy malej tak czuje ze cos w srodku mnie piecze. Maz patrzy na mnie i sie tylko pyta co mi jest jak sie czuje ale ja juz mu nic nie mowie tylko zaciskam zeby bo widze ze juz jak cien chodzi wykonczony a ciezko pracuje w szkole i jeszcze zajmuje sie calym domem eh niech ten czas szybko leci byle do lata %%-
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez eli-50 » 20 mar 2021, o 11:58

Sabinko gratujuję wyników HP :-bd . A cała reszta niech się normuje %%- . Na objawy meno trzeba trochę czasu niestety. Życzę Ci , aby ten czas był jak najkrótszy, a dolegliwości ustąpiły jak najszybciej. Lepszy lekarz śmieszek niż ponurak ;) , tzn. nie jest źle :)
Pozdrawiam ciepło :ymhug:
eli
Avatar użytkownika
eli-50
 
Posty: 5736
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 17:15
Wiek: 0
Data operacji: 11 marca 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy, polipy i cysty na jajnikach
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami i szyjką, pełna narkoza
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: wprowadzona w 5 dobie po operacji (kolejno Climara, Fem 7, Systen 50 ), po 6 latach htz stopniowo odstawiona

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Anita71 » 20 mar 2021, o 19:02

Sabinko ciekawe czy będziesz mogła stosować terapię hormonalna?
Anita71
 
Posty: 8671
Dołączył(a): 27 sty 2019, o 21:51
Wiek: 0
Data operacji: 17 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: ogniska rozrostu gruczołowego z atypią w obrębie polipa endometrialnego, mięśniaki
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: wynik jak po wyłyżeczkowaniu
Terapia hormonalna: nie miałam

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 20 mar 2021, o 20:13

Witajcie Syrenki, tak lekarz na ostatniej wizycie az sie dusil pod maska to taki naprawde smieszek i mowie do niego, niech pan da sobie juz spokoj i sciaga ta maske bo mi ze smiechu okulary tak zaparowaly ze nic nie widzialam hihi. Okropne te nocne poty na zmiane z goracym takim wrr, No wlasnie terapia hormonalna ? a moze bede mogla jakos dac rade bez niej ? czytam o tych hormonach i jestem troszke przerazona. Rak piersi jest mozliwy po tych calych hormonach, czlowiek juz nie wie co jesc, pic jak tu zyc ? moja ciocia tez jest po usunieciu ale tylko macicy i jajnikow. Cos w tej naszej rodzinie jest nie tak. Babcia 97 lat problemy z macica i do dzis zaluje ze nie usunela kiedy jej lekarz mowil ze to dla jej dobra. Moja mama niestey 7 lat temu odeszla wlasnie na kolege szyjki maccicy. Bardzo ciezko mi napisac te slowo czy wypowiedziec. Moja ciocia kuzynki teraz ja :( mam 2 coreczki jak tylko ta pierwsza urodzi musze im powiedziec zeby sie mialy na bacznosci i tak mysle czy tez mojego synka nie przebadac.
Syrenki a jak wy przechodzilyscie Menopauze ? czy dlugo po operacji mialyscie te dziwne napady ah i bym zapomniala. Nie raz mi sie chce plakac ale jak, patrze na film i w ryk albo chce mi sie krzyczec i wyzywam wszystkich w domu ja sie nie poznaje. Maz mi mowi ze w ciazy tez mialam takie odchylenia od nomy. Kiedy to sie skonczy jestem wykonczona :((
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Enia » 20 mar 2021, o 21:57

Musisz porozmawiać z lekarzem o terapii hormonalnej .bo jesteś jeszcze za młoda .na menopauzę.... . Albo poszukaj leków ziołowych. Brak hormonów źle wpływa na serce i kości. No i ta huśtawka nastrojów..
Enia
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 lut 2021, o 00:25
Wiek: 68
Data operacji: 2 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Polipy .miesniaki...miesniak na prawym jajniku.........przerost ścianki macicy ..
Zakres operacji: Wycięcie macicy i jajników.2
Wynik HP: Nie mam
Terapia hormonalna: Nie zastosowano

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 21 mar 2021, o 00:11

Dziekuje Ci Enia, wiem ze musiala bym brac hormony ale moze by sie jakos udalo bez tego dziadostwa albo tak jak piszesz cos ziolowego, musze porozmawiac z lekarzem. Strasznie sie boje hormonow, mam kolezanke ktora jest po usunieciu jajnikow i bieze hormony i teraz strasznie sie boi bo od operacji minelo 7 lat i ma gozka na piersi. Tak czytam i czytam o tym wszystkim eh.
Dzis mam wrazenie ze moj brzuszek sie zmniejszyl o polowe, jeszcze wczoraj wygladal jak 6 miesiac ciazy a dzis juz no taki mialam moze w 3 miesiacu. Okropne sciaganie takie czuje w srodku i mam wrazenie ze wszystko tam w srodku po malutku wraca na swoje miejsce. I dzis okropny bol posladkow i plecow, normalnie jak by mi ktos do tylka przez noc nakopal. Dodrze ze jutro niedziele i nie musze tak wczesnie rano wstac i mlodego do szkoly zaprowadzic. Mam nadzieje ze do poniedzialku bede sie czuc juz lepiej.
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Stynka » 21 mar 2021, o 11:28

Na pewno będzie z dnia na dzień lepiej. Cierpliwość to coś czego trzeba sobie życzyć %%- :kolobok_yes:
Stynka
 
Posty: 4343
Dołączył(a): 25 gru 2018, o 21:42
Wiek: 57
Data operacji: 3 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G3
Zakres operacji: rozszerzone usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: potwierdzony G3; naciek ogniskowo zajmuje 3/4 mięśnia
Terapia hormonalna: aktualnie brak

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 21 mar 2021, o 11:37

Syreki napisalam dosc dlugi post i mi znikl, nie mam pojecia jakim cudem :( dziekuje Stynka tak wiem ze bedzie dobrze tylko dzis rano jak wstalam zywa krew na podpasce jestem w szoku
i czytam ze to moga byc objawy rozpuszczajacych sie szwow
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Enia » 21 mar 2021, o 12:16

Sabinka M napisał(a):Syreki napisalam dosc dlugi post i mi znikl, nie mam pojecia jakim cudem :( dziekuje Stynka tak wiem ze bedzie dobrze tylko dzis rano jak wstalam zywa krew na podpasce jestem w szoku
i czytam ze to moga byc objawy rozpuszczajacych sie szwow

Sabinka .Za dużo pracujesz . .Za szybko wróciłaś do chodzenia do szkoły .prowadzisz jeszcze psa .wszystko się napina ,naciąga . To wszystko świeże. Przystopuj
Enia
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 lut 2021, o 00:25
Wiek: 68
Data operacji: 2 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Polipy .miesniaki...miesniak na prawym jajniku.........przerost ścianki macicy ..
Zakres operacji: Wycięcie macicy i jajników.2
Wynik HP: Nie mam
Terapia hormonalna: Nie zastosowano

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 21 mar 2021, o 12:51

Dziekuje Enia, tak chyba sama jestem sobie winna leze i sie nie ruszam az maz wruci z pracy
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez anulek » 21 mar 2021, o 18:03

Sabinko daj sobie czas. Ja żyję bez hormonów już 6 rok. (Podobna sytuacja w rodzinie i ze względu na wywiad nie mogę brać hormonów. Na początku nie było łatwo. Moim przyjacielem został wentylator😄który lubię do dziś.
Zaczęłam porządkować swoje życie. Unikałam stresujących sytuacji, na wszystko dawałam sobie więcej czasu po to żeby nie ganiać za własnym ogonem. Pomyślałam też o sobie bo przed operacją byłam cała dla wszystkich😄czas zwolnić inni też mogą robić cokolwiek więc korzystam. Znalazłam czas dla siebie szydełkuję, czytam książki,
Jak jestem zmęczona nie piję dziesiątej kawy tylko odpoczywam i tak po kolei przejrzałam swoją codzienność i ją poukładałam więc i napięć i sytuacji nerwowych jest dużo mnie. Do tego jeszcze ważny jest spokojny dialog z najbliższymi i szybkie wyjaśnianie problemów zamiast brania wszystkiego na siebie. DAJ SOBiE CZAS. Jesteś ważna i cenna więc dbaj o siebie a reszta się poukłada. Często kochając za bardzo najbliższych zapominamy o sobie....ja tak żyłam wiele lat. Zosi Samosi mówimy NIE😄 pozdrawiam serdecznie 💛
anulek
 
Posty: 687
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 11:13
Wiek: 46
Data operacji: 8 lipca 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: nowotwór złośliwy trzonu macicy
Zakres operacji: macica,przydatki,węzły chłonne
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: nie

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 21 mar 2021, o 19:11

Anulet bardzo Ci dziekuje, jak bym siebie slyszla. Ja zawsze bylam dla wszystkich ale masz racje czas przystopowac. Moj maz sie smieje ze mieszkamy wiele kilometrow od kraju a jak cos sie stanie w rodzinie to zawsze ja musze wszystko zalatwiac i przekazywac wiadomosci i godzic ludzi ze soba. Wiem ze panuje ten cholerny wirus ale mozesz mi wiezyc, jedyna moja przyjaciolka chciala do mnie przyjechac i mi pomuc a Ci co zawsze mogli liczyc na moja pomoc, niestety dzis ich nie ma i mam wrazenie ze sie boja mojej choroby jak ognia. Jestem bardzo silna kobieta i moze za silna bo chyba przesadzilam troszke i dzis leze i troszke krwawie. Sama jestem sobie winna ale niestey mam nauczke. Troszke to boli jak siedzisz w domu i nikogo nie ma do pomocy ale mysle ze mam dobra nauczke na przyszlosc. Nie chce zebyscie myslaly ze pisze to bo szukam na sile litosci czy pomocy od ludzi ale niekiedy jest przyjemnie kiedy ktos tak zwykle zwyczajnie zapyta hej jak sie czujesz ? Na szczescie mam meza i syna ktorzy mnie wspieraja a coreczki moje mam nadzieje ze mi kiedys wybacza ze zwlekalam z ta informacja o mojej chorobie. Wiem ze bedzie dobrze, dziekuje Ci Anulet @};-
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 21 mar 2021, o 19:20

Syrenki ja dzis dzwonilam do szpitala, zostalam przelaczona do pielegniarki ktora zapytala o moj numer operacji i po sprawdzeniu moich danych powiedziala mi mniej wiecej co juz zdazylam wyczytac z internetu. Krwawienie po Radykalnej Histerektomi moze wystepowac od 2- 8 tyg bo pochwa sie bedzie oczyszczac i w razie skrzepow mam zadzwonic i powiedza co robic.
Pytala czy sie oszczedzam i czy duzo chodze. Powiedzialam jej ze w tamtym tygodniu troszke pochodzilam wiecej jak mi powiedziano ze musze i niestety mam wrazenie ze po tym te krwawienie. Nic tylko duzo odpoczywaj mi powiedziala i w razie boli czy skrzepow dzwonic do szpitala. Troche jestem spokojna, leze a moj biedny synek co chwila pyta czy spie bo sie boi ze zemdlalam. Bardzo mi go szkoda ale z jedej strony widze ze jednak to jak wychowujemy naszego syna jest dobre i nie jest obojetny co sie wokol niego dzieje.
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez anulek » 21 mar 2021, o 20:59

Sabinko to nie są żadne żale tylko opisywanie naszych dni. Doceniaj swoich najbliższych, mów im o swojej miłości i słowo dziękuję działa cuda. Atmosfera staje się milutka i wszyscy czują się potrzebni. Dbaj o siebie i mów najblizszym co tam cię gryzie 😄a powoli krok po kroku zmieniaj rzeczywistość do tego hormony nie potrzebne tylko dbanie o siebie.......i zmiana krok po kroku spokojnie naszych nie zawsze dobrych przyzwyczajeń. Ja zamiast krzyczeć zaczęłam mówić ciszej i wszyscy zaczęli słuchać bo to było coś nowego😄😄😄
anulek
 
Posty: 687
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 11:13
Wiek: 46
Data operacji: 8 lipca 2015
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: nowotwór złośliwy trzonu macicy
Zakres operacji: macica,przydatki,węzły chłonne
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: nie

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 22 mar 2021, o 09:15

Dzien dobry Syrenki, dzis juz czuje sie lepiej, krwawienie minelo i widze tylko lekko brazowe oplawy. Moze rzeczwiscie rozpuscily sie te szwy i poszla krew ale tak sie wystraszylam ale to chyba dobrze. Bedzie z dnia na dzien lepiej, macie razje Zosia samosi w takim stanie nikomu nie potrzebna, bede uwarzac na siebie.
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Anita71 » 22 mar 2021, o 13:43

:ymhug:
Anita71
 
Posty: 8671
Dołączył(a): 27 sty 2019, o 21:51
Wiek: 0
Data operacji: 17 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: ogniska rozrostu gruczołowego z atypią w obrębie polipa endometrialnego, mięśniaki
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: wynik jak po wyłyżeczkowaniu
Terapia hormonalna: nie miałam

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 23 mar 2021, o 20:40

Dobry wieczor Syrenki, dziekuje Ollikk :) Syrenki czy to jest normalne ze po operacji tak strasznie ciagnie i jak by piecze w pochwie ? przy chodzeniu mam wrazenie ze moj kregoslup sie zlamie na pol :( nie potrafie sie wyprostowac
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Rabenka72 » 29 mar 2021, o 09:25

Normalne, ja mam czasem do tej pory z tym prostowaniem. Wszystko się goi, wraca na miejsce do pół roku po operacji, do tej pory przy pępku albo po prawej stronie tam gdzie była większa dziura, czasem cos piecze, swędzi albo ciągnie. Czekam cierpliwie aż to minie chociaż częściowo.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rabenka72
 
Posty: 241
Dołączył(a): 12 cze 2019, o 12:24
Wiek: 48
Data operacji: 13 listopada 2020
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Szybko rosnący mięśniak, macica mięśniakowata, ucisk na pęcherz.
Zakres operacji: Usunięcie trzonu macicy z jajowodami z zostawieniem jajników i szyjki.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Brak

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Sabinka M » 31 mar 2021, o 07:22

Rabenka kazdy nastepny dzien jest zbawieniem. Ja z dnia na dzien czuje sie lepiej i wiem ze bedzie dobrze. Jestesmy silne i co najwazniejsze nie wolno sie bac bo strach ma wielkie oczy :)
Sabinka M
 
Posty: 348
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 21:51
Wiek: 45
Data operacji: 26 lutego 2021
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak szyjki macicy Cin 3 ( 1b1 )
Zakres operacji: Usuniecie macicy z trzonem i szyjka macicy plus jajowody z jajnikami
Operacja przy pomocy robota Da Vinci.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE MA

Re: Robot Da Vinci-Rak szyjki macicy Cin3(1b1) - Sabinka M

Postprzez Rabenka72 » 8 kwi 2021, o 21:35

Sabinko każda z nas przez to przejść musi, wyjścia nie ma, leczenie i do przodu z każdym dniem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rabenka72
 
Posty: 241
Dołączył(a): 12 cze 2019, o 12:24
Wiek: 48
Data operacji: 13 listopada 2020
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Szybko rosnący mięśniak, macica mięśniakowata, ucisk na pęcherz.
Zakres operacji: Usunięcie trzonu macicy z jajowodami z zostawieniem jajników i szyjki.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Brak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Trafiłam do Was po operacji usunięcia macicy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: giovanna i 2 gości