Kupując w internecie przez FaniMani.pl pomagasz innym :-)

Oddajemy 1% podatku, aby pomóc bliskim Alicji , Tosi , Iss, kupujemy w internecie przez FaniMani.pl

Kupując w internecie przez FaniMani.pl pomagasz innym :-)

Postprzez olikkk » 13 cze 2016, o 21:15

Słyszałyście o FaniMani.pl ?
Dowiedziałam się od naszego nieocenionego Neptuna, że pomaga nie tylko nam :-bd
Przedstawił mi pewien bardzo ciekawy projekt, do którego chciałabym i Was zachęcić :x
Najlepiej będzie jak wkleję to co , sam do mnie napisał ;)

---------------


http://www.FaniMani.pl to serwis, który pozwala wspierać wybrane organizacje społeczne podczas zakupów w internecie. Koncept jest prosty - gdy robimy zakupy w jednym z 800 sklepów internetowych współpracujących z FaniMani, średnio 2% wartości zakupów trafia do wybranej organizacji. Czyli np. kupując nowe buty na Zalando za 99 zł, wybrana organizacja otrzymuje 2.97 zł (3% zamówienia). Deichmann przekazuje 4% wartości zamówienia, Empik 2%, perfumerie Douglas 4%, Komputronik.pl 1%, sklep Tchibo.pl aż 5%, a pomarańczowy operator komórkowy przekazuje nawet 50 zł jeśli podpiszemy nową umowę dzięki linkowi z FaniMani.pl.

I najlepsze jest to, że WSPIERAJĄCY/KUPUJĄCY NIE PŁACI ANI GROSZA WIĘCEJ! Wszystko kosztuje tyle samo co zawsze, w naszym imieniu darowiznę wybranej organizacji przekazuje dany sklep i pokrywa to z własnego budżetu reklamowego. Wystarczy, że szykując się do zakupów wejdziemy na stronę danego sklepu przy pomocy odpowiedniego linku dostępnego na FaniMani.pl

Przy pomocy FaniMani.pl środki zbiera już ponad 2400 organizacji - zarówno znane ogólnopolskie organizacje i fundacje, jak i mniejsze lokalne stowarzyszenia czy kluby. Wśród współpracujących organizacji są hospicja, schroniska dla zwierząt, Na liście zarejestrowanych organizacji widziałem też 3 oddziały Caritasu, hufce harcerskie, ochotnicze straże pożarne a nawet szkoły i przedszkola, które zbierają na dodatkowe wyposażenie dla swoich uczniów przy okazji codziennych internetowych zakupów dokonywanych przez ich rodziców. Każda organizacja może zacząć zbierać przy pomocy FaniMani :)

Niby to niewielkie sumy od każdego zamówienia, ale w ciągu ostatniego roku organizacje otrzymały już ponad 30 tysięcy takich darowizn.

Trochę więcej o FaniMani można poczytać na stronach:

https://fanimani.pl/jak-to-dziala/
https://fanimani.pl/abc/

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, służę pomocą :)
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19208
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Powrót do Syrenki pomagają Syrenkom 1 % podatku i nie tylko Syrenkom .....



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości