Film z wyprawy "Przekrocz granice" dla młodzieży po leczeniu

Dzieląc się naszymi doświadczeniami, chcemy wspierać i pomagać, na różne sposoby, zarówno przed, jak i po operacji.
Nic tak nie pomaga, jak kontakt z osobą, która rozumie nas najlepiej, bo przeżyła to co my :)

Film z wyprawy "Przekrocz granice" dla młodzieży po leczeniu

Postprzez Dorit » 26 sty 2019, o 11:44

Chciałabym się z Wami podzielić filmem dokumentalnym stworzonym w ramach projektu: Przekrocz Granice, który właśnie dzisiaj został opublikowany. Był to wyjazd z młodzieżą po leczeniu onkologicznym poświęcony doświadczaniu mocy i sprawstwa w momencie wchodzenia w dorosłe życie. Brałam w nim udział jako jeden z opiekunów. To było w sierpniu 2018. Pięknie zrealizowany film, z ciekawymi wypowiedziami młodzieży, pięknymi zdjęciami. Zapraszam do oglądania, Dorit @};- :
https://www.youtube.com/watch?v=A4MlfOHPPUU&t=151s
Dorit
Dorit
 
Posty: 192
Dołączył(a): 1 lip 2017, o 20:51
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Data operacji: 19 czerwca 2017
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: szybko rosnące mięśniaki, dające dolegliwości, takie jak częste krwotoki, anemia, bóle w krzyżu
Zakres operacji: histeroktomia z zachowaniem jajników
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: nie

Re: Film z wyprawy "Przekrocz granice" dla młodzieży po lecz

Postprzez olikkk » 28 sty 2019, o 09:36

Piękny projekt, piękni ludzie którzy się w to zaangażowali i piękna młodzież, która Wam zaufała i przyjęła zaproszenie :x

Tak mi się marzy, żeby z podobnego projektu mogły skorzystać Syrenki, które mają problemy depresyjne po operacji ...
Wiem że Kobietom mającym rodziny, zawodowe obowiązki byłoby trudno znaleźć czas na taką wyprawę, ale może by się udało znaleźć chętne osoby ?
W końcu na "Onkorejs" też znajduje się sporo chętnych :)
Świetna sprawa :-bd

Mam jednak nadzieję, że jeśli nie tak długi samotny wyjazd, to chociaż warsztaty, które organizujesz dla Syrenek i nie tylko, będą cieszyły się zainteresowaniem :x
Tego Ci życzę, a Syrenki bardzo do uczestnictwa zapraszam, bo to z Waszej inspiracji i dla Was Dorit je organizuje :x
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19209
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy


Powrót do Nie tylko na forum, ale też poprzez warsztaty i inne ciekawe propozycje.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości