Kanałowe leczenie zębów może być przyczyną raka ...

Pomagamy Wam wygrać

Re: Kanałowe leczenie zębów może być przyczyną raka ...

Postprzez olikkk » 7 cze 2016, o 23:15

Pepe nie czekaj tylko wywal ten ząb , bo to tylko źródło infekcji L-)
Poszukaj dobrego chiruga i będzie ok ;)
olikkk
Avatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
 
Posty: 19209
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 15:55
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 0
Data operacji: 23 lutego 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Kanałowe leczenie zębów może być przyczyną raka ...

Postprzez dminicka » 9 cze 2016, o 14:01

Pepe , mam nadzieje, ze nie bedziesz miala problemu po usunieciu tej osemki. :ymhug: Teraz jakos rzadko ktory stomatolog chce usuwac zeby- wysyłaja do chirurgow szczekowych, jakby wyrwanie zęba to byla skomplikowana operacja. Nie wiem, nie chcą , nie potrafia? :-\
Avatar użytkownika
dminicka
 
Posty: 190
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 12:05
Wiek: 55
Data operacji: 28 września 2010
Metoda operacji, zabiegu: przez pochwę
Powód operacji, zabiegu: Mięsniaki powodujące bol w tzw krzyzu.Miesiaczki obfite ,ale regularne.
Zakres operacji: Usunięcie trzonu macicy bez przydatkow.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Przed operacją Systen Segui, po operacji Systen 50, pozniej tabletki Estrofem- mite, teraz femoston mite

Re: Kanałowe leczenie zębów może być przyczyną raka ...

Postprzez pepe » 9 cze 2016, o 23:40

Dziękuję za dobre słowa :ymhug:, boję się ale jak trzeba to trzeba, macie rację.
Też się zastanawiałam dlaczego dentystka nie mogła mi sama usunąć zęba od razu na miejscu tylko odesłała do chirurga. Może dlatego że to ósemka i było ryzyko rozcinania dziąsła :-\ Ciekawe czy zębów z przodu też by nie umiała/nie chciała sama usunąć? :-? Stary sposób to wyrywanie ich na nitkę w domu a dentyści obecnie zatracili umiejętność wyrywania?
Przypomniałam sobie jak straciłam mleczne zęby. Biegłam i uderzyłam nimi w czoło jakiegoś chłopca, miał na czole ślad moich zębów :D . Znalazłam się więc u dentysty bo zęby się mocno ruszały, ale nie zgadzałam się na ich wyrwanie. Dentysta powiedział że tylko je obejrzy bez wyrywania po czym jednym ruchem je wyrwał. Oplułam mu wtedy wszystko krwią ze złości że mnie oszukał :D
pepe
 
Posty: 193
Dołączył(a): 12 gru 2015, o 22:18
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 27
Data operacji: 13 maja 2015
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Endometrioza, torbiel jajnika, jajnik przyrośnięty do macicy i jajowodu, zrosty wewnątrzotrzewnowe
Zakres operacji: Wyłuszczenie torbieli, uwolnienie jajnika, jajowodu i zrostów
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: tak

Poprzednia strona

Powrót do Z rakiem można wygrać



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości