G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Pomagamy Wam wygrać

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez eli-50 » 8 mar 2024, o 00:41

Emcia koniecznie się skontaktuj z lekarzem %%-
eli
Avatar użytkownika
eli-50
 
Posty: 5736
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 17:15
Wiek: 0
Data operacji: 11 marca 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy, polipy i cysty na jajnikach
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami i szyjką, pełna narkoza
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: wprowadzona w 5 dobie po operacji (kolejno Climara, Fem 7, Systen 50 ), po 6 latach htz stopniowo odstawiona

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez CichoSza » 8 mar 2024, o 00:45

Emcia, bardzo mi przykro, że masz takie doświadczenia. Ja również miałam traumę po hospitalizacji i to właśnie między innymi przez nią długo bagatelizowałam objawy nowotworu, nie chciałam iść do lekarza, samej sobie wmawiałam, że to nic. Idź i niech się Tobą zaopiekują. To jest, za przeproszeniem, ich zas*any obowiązek, za to ciągną niemałą kasę.
It's wonderful what a smile can hide
If the teeth shine bright and it's nice and wide
It's so magical all you can keep inside
And if you bury it deep no one can find a thing, no

So come on now, open wide, open up now
Don't you think it's time

(Patrick Wolf)
Avatar użytkownika
CichoSza
 
Posty: 193
Dołączył(a): 4 sty 2024, o 18:51
Wiek: 33
Data operacji: 5 grudnia 2023
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G2 1A
Zakres operacji: wycięcie szyjki, macicy i przydatków
Wynik HP: rak trzonu macicy G1 1B
Terapia hormonalna: brak

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez ASAJ75 » 8 mar 2024, o 11:25

Ewcia, krew w moczu może oznaczać, że coś Ci tam dziabnęli przy okazji przy cewce lub pęcherzu i nie goi się dobrze. Musisz koniecznie iść do lekarza. Ja pojechałabym na SOR , jak powiesz że krew i częstomocz po operacji to raczej dostaniesz najwyższy priorytet.
Ale na pocieszenie Ci powiem , że ja też siusialam po parę razy w nocy. I minimum jedna pobudka została mi do dziś. Ale krew jest niepokojąca. Odzywaj się koniecznie!
ASAJ75
 
Posty: 882
Dołączył(a): 10 lip 2022, o 17:56
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiek: 47
Data operacji: 5 lipca 2022
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak trzonu macicy G3
Zakres operacji: Usunięcie macicy, jajowodów -22.03.22, jajników, węzłów chłonnych-05.07.22
Wynik HP: W jednym z 13 usuniętych węzłów przerzut nowotworu
Terapia hormonalna: Nie

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez Marzena17 » 9 mar 2024, o 19:08

Emcia koniecznie skonsultuj się z lekarzem.
Co prawda też często sikalam po operacji, ale krew w moczu, to juz coś poważnego.
Ja tez wstaję w nocy średnio dwa razy.
Powodzenia Emciu :ymhug: :-bd %%-
Marzena17
 
Posty: 2614
Dołączył(a): 11 maja 2019, o 20:32
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiek: 49
Data operacji: 24 maja 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki, krwotoczne miesiączki.
Zakres operacji: Macica i jajniki.
Wynik HP: Ok
Terapia hormonalna: Od lipca '21 System 50. Oekolp forte, Gynoflor 2 miesięce po operacji. Qlaira rok i 4 miesiące przed operacją.

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez Emcia » 15 mar 2024, o 09:27

Krew w moczu i leukocyty wzrastały, więc dostałam od lekarza rodzinnego antybiotyk. Pojawiły się też wredne skurcze jakby w pęcherzu. Sikam co chwilę, na jak mierzyłam to ok 3 litry na dobe, w nocy dalej wstaje po 5 razy. Mam nadzieję że po antybiotyku się to uspokoi. W pon mam mieć zdejmowane zszywki z rany i na samą myśl o tamtym szpitalu włącza mi się panika. Ciągle myślę o tym, że gdzieś moze być przerzut, pewnie już do końca życia będę nad tym dumać :kolobok_sad:
Emcia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 sty 2024, o 14:38
Wiek: 63
Data operacji: 12 lutego 2024
Metoda operacji, zabiegu: czekam na operację
Powód operacji, zabiegu: G1
Zakres operacji: Wszystko
Wynik HP: Rak trzonu macicy endometrioidalny G1 i szyjki macicy G1
Terapia hormonalna: Nie

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez CichoSza » 15 mar 2024, o 22:44

Emciu, a czy w badaniach obrazowych wykonanych przed operacją były przerzuty? Czy miałaś wykonany rezonans miednicy? Jakie stadium zaawansowania (FIGO) udało się ustalić?

Pytam, bo na tej podstawie można określić wstępnie możliwość wznowy.
It's wonderful what a smile can hide
If the teeth shine bright and it's nice and wide
It's so magical all you can keep inside
And if you bury it deep no one can find a thing, no

So come on now, open wide, open up now
Don't you think it's time

(Patrick Wolf)
Avatar użytkownika
CichoSza
 
Posty: 193
Dołączył(a): 4 sty 2024, o 18:51
Wiek: 33
Data operacji: 5 grudnia 2023
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G2 1A
Zakres operacji: wycięcie szyjki, macicy i przydatków
Wynik HP: rak trzonu macicy G1 1B
Terapia hormonalna: brak

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez eli-50 » 15 mar 2024, o 23:59

Emcia oby antybiotyk pomógł %%-
Różne mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy. Znam przypadek, gdy po operacji ginekologicznej trzeba było poddać się operacji urologicznej.
eli
Avatar użytkownika
eli-50
 
Posty: 5736
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 17:15
Wiek: 0
Data operacji: 11 marca 2010
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: mięśniaki macicy, polipy i cysty na jajnikach
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami i szyjką, pełna narkoza
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: wprowadzona w 5 dobie po operacji (kolejno Climara, Fem 7, Systen 50 ), po 6 latach htz stopniowo odstawiona

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez Emcia » 18 mar 2024, o 01:00

W rezonansie i tomografii nie było żadnych nieprawidłowości oprócz tych w samej macicy. Węzły chłonne miały 7 mm ale ponoć do 1 cm są uznawane za normalne. Usłyszałam wtedy, że proces raczej dotyczy tylko macicy a być może i chemia nie będzie potrzebna. Tylko, że potem operacja że względu na wyniki krwi się przesunęła i mimo wstępnej kwalifikacji do da Vinci, dzień przed lekarz stwierdził, że guz za duży na laparoskopię. Więc nie wiem, czy tak urósł w ciągu 2 tyg, chyba przy G1 nie. Pęcherz nieco lepiej pod kątem sikania ale podbrzusze boli prawie cały czas, tylko zupełnie inaczej niż ból nowotworowy. Ten ból nie specjalnie jest podatny na paracetamol czy Ketonal. Od operacji zleciałam z wagi 58 do 55 kg. Nie mam apetytu, raczej zmuszam się do jedzenia, myślę że to przez nerwy. Jestem zameczona całą ta sytuacja i boję się wyniku 😞
Emcia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 sty 2024, o 14:38
Wiek: 63
Data operacji: 12 lutego 2024
Metoda operacji, zabiegu: czekam na operację
Powód operacji, zabiegu: G1
Zakres operacji: Wszystko
Wynik HP: Rak trzonu macicy endometrioidalny G1 i szyjki macicy G1
Terapia hormonalna: Nie

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez CichoSza » 18 mar 2024, o 01:13

Emcia, pamiętaj, że jak guz jest w macicy, to może rosnąć również sama macica i jak jest za duża, to nie kwalifikuje się do laparoskopii. Ja miałam identycznie: najpierw miała być operacja robotyczna, a potem od niej odstąpiono, bo macica jak w 14 tygodniu ciąży, podwoiła swoją normalną wielkość. I tak, może się tak dziać przy G1.

U mnie na ból po operacji działał Nimesil, może poproś lekarza ogólnego o przepisanie Ci tego leku, jest na receptę. Ma też właściwości przeciwzapalne, więc może dodatkowo pomóc.

Jeśli nie masz apetytu, możesz rozważyć wspieranie się Nutridrinkami. Są wysokokaloryczne i posiadają dużą ilość białka, a ono jest w chorobie nowotworowej bardzo potrzebne.

Wiem, że czekanie na wyniki jest stresujące, ale jeśli w badaniach obrazowych było czysto, to nie dowiesz się nagle, że masz raka w zaawansowanym stadium z dużą ilością przerzutów. Zmienić może się stopień złośliwości czy głębokość naciekania, ale to wszystko się leczy. Wycięty materiał powinien też zostać poddany badaniom molekularnym, żeby określić ryzyko wznowy i dopasować ewentualne leczenie. Może też okazać się, że masz na tyle dobry typ molekularny nowotworu, by leczenie zakończyło się jedynie na operacji. Nie więc co przejmować się na zapas, a gdyby coś się działo, to będziemy wspierać Cię i martwić się razem z Tobą.
It's wonderful what a smile can hide
If the teeth shine bright and it's nice and wide
It's so magical all you can keep inside
And if you bury it deep no one can find a thing, no

So come on now, open wide, open up now
Don't you think it's time

(Patrick Wolf)
Avatar użytkownika
CichoSza
 
Posty: 193
Dołączył(a): 4 sty 2024, o 18:51
Wiek: 33
Data operacji: 5 grudnia 2023
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G2 1A
Zakres operacji: wycięcie szyjki, macicy i przydatków
Wynik HP: rak trzonu macicy G1 1B
Terapia hormonalna: brak

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez Emcia » 19 mar 2024, o 23:58

Dziewczyny dziękuję Wam za wsparcie. Dziś przyszedł do mnie wynik poczta. Zasadniczo potwierdza to co było - "rak gruczołowy endometrioidny naciekający G1 trzonu macicy. Guz 95x50x50 mm. Nacieka powyżej połowy grubości mięśnia trzonu macicy.Naciek raka obejmuje podścielisko szyjki macicy. ICH : ER+ w części komórek, MLH1 -, MSH2 +, MSH6 +, P53 wild tyle, PMS2 -, PR+ w części komórek, WT1 -. Angioinwazja - obecna Neuroinwazja- brak. Bloczki : gruczolakorak endometrioidalny, BNO. Węzły chłonne biodrowe lewe - z niespecyficznymi odczynem zapalnym, bez przerzutu nowotworowego (fragmenty tkanki tłuszczowej średnicy 25 mm). Węzły chłonne prawe - tkanka tłuszczowa - brak utkania węzła chłonnego ( fragmenty tkanki tłuszczowej średnicy 5 mm). O jajowodach pisze - zwłóknienie błony śluzowej jajowodów. Ciałka białawe jajnika". Czy ten węzeł z brakiem utkania jest podejrzany? Ogólnie co o tym sądzicie po waszych doświadczeniach?
Emcia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 sty 2024, o 14:38
Wiek: 63
Data operacji: 12 lutego 2024
Metoda operacji, zabiegu: czekam na operację
Powód operacji, zabiegu: G1
Zakres operacji: Wszystko
Wynik HP: Rak trzonu macicy endometrioidalny G1 i szyjki macicy G1
Terapia hormonalna: Nie

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez CichoSza » 20 mar 2024, o 00:44

Jest duży naciek + angioinwazja, więc moim zdaniem nie obejdzie się bez leczenia uzupełniającego. Prawdopodobnie będzie to brachyterapia lub/i radioterapia.
Na temat braku utkania węzła się nie wypowiem, ponieważ nic mi to nie mówi, a nie chcę czerpać wiedzy z Google.
Dobrze, że poszły jajowody i jajniki, skoro pojawiły się na nich jakieś zmiany, nawet nienowotworowe.

Jeśli chodzi o typ molekularny, to na moje oko jest to MMRd, czyli nowotwór z deficytem naprawy niesparowanych zasad. Cieszy dziki typ białka p53, który wskazuje na dobre (do pośredniego) rokowanie.

Natomiast nie jestem specjalistą i nie mam "mędrca szkiełka i oka", więc wynik jak najszybciej powinien zobaczyć lekarz.
It's wonderful what a smile can hide
If the teeth shine bright and it's nice and wide
It's so magical all you can keep inside
And if you bury it deep no one can find a thing, no

So come on now, open wide, open up now
Don't you think it's time

(Patrick Wolf)
Avatar użytkownika
CichoSza
 
Posty: 193
Dołączył(a): 4 sty 2024, o 18:51
Wiek: 33
Data operacji: 5 grudnia 2023
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G2 1A
Zakres operacji: wycięcie szyjki, macicy i przydatków
Wynik HP: rak trzonu macicy G1 1B
Terapia hormonalna: brak

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez ASAJ75 » 20 mar 2024, o 12:52

Emciu, dobrze że wszystko usunęłaś. Na moje oko będziesz mieć leczenie uzupełniającemu bo skoro jest angioinwazja, to będą chcieli Cię zabezpieczyć przed ewentualnymi przerzutami. Ale nie jestem lekarzem…
I nie denerwuj się - już najgorsze masz za sobą, czyli operację, która usunęła wszystkie zmiany. Idź do lekarza, niech zrobią burzę mózgów
ASAJ75
 
Posty: 882
Dołączył(a): 10 lip 2022, o 17:56
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiek: 47
Data operacji: 5 lipca 2022
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak trzonu macicy G3
Zakres operacji: Usunięcie macicy, jajowodów -22.03.22, jajników, węzłów chłonnych-05.07.22
Wynik HP: W jednym z 13 usuniętych węzłów przerzut nowotworu
Terapia hormonalna: Nie

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez Emcia » 20 mar 2024, o 17:24

Córka stanęła na głowie i załatwiła mi konsultacje na dziś, więc jestem już po wizycie u onkologa. Przerzutów póki co nie ma i macie rację, będę mieć radioterapię (4 tyg) i brachyterapie. Po świętach zaczynam naświetlania. Czy możecie mi napisać czego się spodziewać/ jak u Was wygląda kwestia takiego leczenia?🌷
Emcia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 sty 2024, o 14:38
Wiek: 63
Data operacji: 12 lutego 2024
Metoda operacji, zabiegu: czekam na operację
Powód operacji, zabiegu: G1
Zakres operacji: Wszystko
Wynik HP: Rak trzonu macicy endometrioidalny G1 i szyjki macicy G1
Terapia hormonalna: Nie

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez CichoSza » 20 mar 2024, o 19:59

Również podepnę się pod pytanie, bo także mnie to czeka.
It's wonderful what a smile can hide
If the teeth shine bright and it's nice and wide
It's so magical all you can keep inside
And if you bury it deep no one can find a thing, no

So come on now, open wide, open up now
Don't you think it's time

(Patrick Wolf)
Avatar użytkownika
CichoSza
 
Posty: 193
Dołączył(a): 4 sty 2024, o 18:51
Wiek: 33
Data operacji: 5 grudnia 2023
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G2 1A
Zakres operacji: wycięcie szyjki, macicy i przydatków
Wynik HP: rak trzonu macicy G1 1B
Terapia hormonalna: brak

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez ASAJ75 » 20 mar 2024, o 20:37

No to Wam napiszę.
Są babeczki, dla których radioterapia to bułka z masłem. U mnie było ciut gorzej. Ale może dlatego, że to było niespełna miesiąc po skończonej chemii, więc organizm był osłabiony.
Przede wszystkim wynajęłam apartament, bo się nie leczyłam w moim mieście. Od poniedziałku do piątku mieszkałam 160 km od domu, wracałam na weekendy. Są specjalne hotele przyszpitalne, ale w wieloosobowych pokojach. Nie chciałam.
Pierwsze dwa tygodnie było ok, właziłam na łóżko, lampki wirowały nade mną , miałam się nie ruszać, na ciele miałam znaczenia mazakiem i plastrami, nie można było tego zmywać, a się ciągle haczylo o bieliznę. Każda sesja trwała akurat dziesiątkę różańca plus moje mantry i namawianie podświadomości do wprowadzenia mnie w stan całkowitego zdrowia.
Było bez opóźnień, psucia się lamp itp. Podobno czasem się to zdarza.
Minus jest taki, że trzeba mieć odpowiednio wypełniony pęcherz i pustą przestrzeń przy odbytnicy- tak samo jak w czasie tomografii robionej przed, u mnie to oznaczało 1,5l wody wypijanej na pół godziny przed. I szczerze , niespecjalnie od tej pory lubię wodę.
Po dwóch tygodniach zaczęła mnie piec cewka moczowa, bolały mnie biodra i zaczęły się rewolty w jelitach, mimo że pilnowałam diety( biegunki paskudne), ciągle biegałam na siusiu.
Miałam 28 sesji plus 3 brachyterapie( to taki duży tampon do pochwy(, pierwszy raz było długo bo go dobierali plus kalibrowali czas zdarzenia).
Po zabiegach kazali mi robić irygację pochwy rumiankiem, aż do teraz 2 razy w tygodniu, bo się podobno może sklejać.
No i to tyle…
ASAJ75
 
Posty: 882
Dołączył(a): 10 lip 2022, o 17:56
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiek: 47
Data operacji: 5 lipca 2022
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Rak trzonu macicy G3
Zakres operacji: Usunięcie macicy, jajowodów -22.03.22, jajników, węzłów chłonnych-05.07.22
Wynik HP: W jednym z 13 usuniętych węzłów przerzut nowotworu
Terapia hormonalna: Nie

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez Stynka » 20 mar 2024, o 23:25

Brachy źle wspominam. Nie dość że długo to bardzo niewygodnie. Czułam się jak nadziana na metalowy pal 😨
Radioterapia to była "bułka z masłem". Miałam maskę, nic po mnie nie rysowali. Codziennie dojeżdżałam, czasem mnie mdliło, gdy poczułam zapachy garmażeryjno-restauracyjne. Soboty i niedziele były wolne. Było tak, że na weekend pojechaliśmy w góry i na grzyby😉szybko się męczyłam więc grzyby pokazywałam mężowi żeby się schylał😅
Żadnych zmian na skórze, żadnych swędzeń. Ubrania luźne, bawełniane, dieta lekkostrawna z ograniczeniem mleka.
Stynka
 
Posty: 4347
Dołączył(a): 25 gru 2018, o 21:42
Wiek: 57
Data operacji: 3 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G3
Zakres operacji: rozszerzone usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: potwierdzony G3; naciek ogniskowo zajmuje 3/4 mięśnia
Terapia hormonalna: aktualnie brak

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez Anita71 » 21 mar 2024, o 22:32

Jesteście bardzo dzielne :kolobok_heart:
Anita71
 
Posty: 8671
Dołączył(a): 27 sty 2019, o 21:51
Wiek: 0
Data operacji: 17 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: ogniska rozrostu gruczołowego z atypią w obrębie polipa endometrialnego, mięśniaki
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: wynik jak po wyłyżeczkowaniu
Terapia hormonalna: nie miałam

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez Marzena17 » 23 mar 2024, o 15:57

:ymhug:
Marzena17
 
Posty: 2614
Dołączył(a): 11 maja 2019, o 20:32
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiek: 49
Data operacji: 24 maja 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie pionowe
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki, krwotoczne miesiączki.
Zakres operacji: Macica i jajniki.
Wynik HP: Ok
Terapia hormonalna: Od lipca '21 System 50. Oekolp forte, Gynoflor 2 miesięce po operacji. Qlaira rok i 4 miesiące przed operacją.

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez Emcia » 25 mar 2024, o 13:28

Z tego co piszecie, tragedii nie ma ale zobaczymy jak to będzie u mnie. Jestem już zmęczona całą ta sytuacja, napięciem, lękiem i niepewnością. Ciagle mnie boli brzuch tuż nad wzgórkiem łonowym, muszę brać tabletki przeciwbolowe ponadto lekko podplamiam. Niby wszystko usunięte, nawet szyjka więc chyba nie powinnam plamić? No chyba, że globulki z kwasem hialuronowym mi nie służą albo to po gynalginie, choć skończyłam go aplikować już tydzień temu. Jakie nawilżacze polecacie?
Emcia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 sty 2024, o 14:38
Wiek: 63
Data operacji: 12 lutego 2024
Metoda operacji, zabiegu: czekam na operację
Powód operacji, zabiegu: G1
Zakres operacji: Wszystko
Wynik HP: Rak trzonu macicy endometrioidalny G1 i szyjki macicy G1
Terapia hormonalna: Nie

Re: G1 trzonu macicy i szyjki - Ból - Emcia

Postprzez CichoSza » 25 mar 2024, o 20:05

Emciu, ja po Gynalginie brałam Mucovagin. Może Tobie również by te globulki pomogły.

Plamić możesz przez 6-8 tygodni po operacji. Pamiętaj, że w środku nie jesteś jeszcze zagojona. Nie przejmuj się tym. Gdyby ból nie ustępował, dostałabyś gorączki lub pojawiłoby się krwawienie, to jedź na Izbę Przyjęć, żeby obejrzał Cię chirurg.

Wiem, że ciężko przy bólu w to uwierzyć, ale będzie dobrze, Kochana. Jesteś już bliżej zdrowia niż dalej, a najgorsze masz już za sobą. (*)
It's wonderful what a smile can hide
If the teeth shine bright and it's nice and wide
It's so magical all you can keep inside
And if you bury it deep no one can find a thing, no

So come on now, open wide, open up now
Don't you think it's time

(Patrick Wolf)
Avatar użytkownika
CichoSza
 
Posty: 193
Dołączył(a): 4 sty 2024, o 18:51
Wiek: 33
Data operacji: 5 grudnia 2023
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: rak trzonu macicy G2 1A
Zakres operacji: wycięcie szyjki, macicy i przydatków
Wynik HP: rak trzonu macicy G1 1B
Terapia hormonalna: brak

Poprzednia strona

Powrót do Z rakiem można wygrać



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości