Kwarantanna twoja i twoich bliskich

Naszem doświadczenia i problemy związane z kovidem

Re: Kwarantanna twoja i twoich bliskich

Postprzez magonia24 » 26 kwi 2021, o 00:11

W każdej sytuacji i w każdym regionie inaczej... :-\
Na początku izolacji zadzwoniła pani z Sanepid-u poinformować nas o długości i zasadach izolacji. Nikt nas więcej nie nękał i nic nie chciał. Policji czy innych służb nie było ani razu ;)
magonia24
 
Posty: 648
Dołączył(a): 2 lut 2013, o 16:43
Wiek: 0
Data operacji: 26 lutego 2013
Metoda operacji, zabiegu: inne
Powód operacji, zabiegu: .
Zakres operacji: .
Wynik HP: .
Terapia hormonalna: .

Re: Kwarantanna twoja i twoich bliskich

Postprzez Anita71 » 26 kwi 2021, o 19:05

Nie no! Sanepid u nas jak najbardziej też był wpisany w schemat procedur. Od sanepidu się zaczynały wytyczne i potem kontrole L-) ale do wytrzymania. Dla mnie nie do zaakceptowania jest brak pieczy lekarza rodzinnego nad chorym bez inicjatywy chorego. Gdyby nie nasze telefony to kontakt z lekarzem polegałby tylko na zdjęciu izolacji :kolobok_yes3:
Anita71
 
Posty: 8654
Dołączył(a): 27 sty 2019, o 21:51
Wiek: 0
Data operacji: 17 grudnia 2018
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: ogniska rozrostu gruczołowego z atypią w obrębie polipa endometrialnego, mięśniaki
Zakres operacji: wycięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: wynik jak po wyłyżeczkowaniu
Terapia hormonalna: nie miałam

Re: Kwarantanna twoja i twoich bliskich

Postprzez Rabenka72 » 3 maja 2021, o 16:13

Nas nikt nie odwiedza, nie dzwoni, czasem zdarza mi się nie zrobić zdjęcia z powodu awaryjności tej apki i wyświetla się komunikat, że brak zadania i tyle. Do męża zadzwonił tylko lekarz w piątek i zrobił wywiad, jutro idzie do pracy, a ja bez sensu na kwarantannie, dobrze że chociaż zdalnie mogę pracować.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rabenka72
 
Posty: 241
Dołączył(a): 12 cze 2019, o 12:24
Wiek: 48
Data operacji: 13 listopada 2020
Metoda operacji, zabiegu: laparoskopia
Powód operacji, zabiegu: Szybko rosnący mięśniak, macica mięśniakowata, ucisk na pęcherz.
Zakres operacji: Usunięcie trzonu macicy z jajowodami z zostawieniem jajników i szyjki.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Brak

Poprzednia strona

Powrót do KOVID



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość