Żel na blizny Silaurum ze złotem

Żel na blizny Silaurum ze złotem

Postprzez JagnaK » 6 maja 2019, o 15:53

Dzisiaj byłam usunąć szwy, pytałam chirurga o plastry. A on polecił mi żel Silaurum z nanokoloidem złota. Macie jakieś doświadczenia z tym preparatem? Opinie w necie są bardzo różne. Tubka malutka 15 ml.cena ok 20 zł. Na moją 17 cm bliznę pewnie parę tubek pójdzie.
JagnaK
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 mar 2019, o 16:41
Wiek: 48
Data operacji: 29 kwietnia 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniaki 9,6,4 cm i jeszcze kilka małych, mocny ucisk na pęcherz i okoliczne narządy
Zakres operacji: usunięcie macicy z jajowodami
Wynik HP: Czekam
Terapia hormonalna: jeszcze nie

Re: Żel na blizny Silaurum ze złotem

Postprzez Kama » 9 maja 2019, o 09:01

JagnaK napisał(a):Dzisiaj byłam usunąć szwy, pytałam chirurga o plastry. A on polecił mi żel Silaurum z nanokoloidem złota. Macie jakieś doświadczenia z tym preparatem? Opinie w necie są bardzo różne. Tubka malutka 15 ml.cena ok 20 zł. Na moją 17 cm bliznę pewnie parę tubek pójdzie.


Witaj Jagna,

ja nie mam doświadczenia z tym żelem choć cięcia poprzeczne miałam już dwa ( cesarka + częściowe usunięcie jajnika) a teraz świeci się trzecie.Mam swoją trzecią szansę by jak najlepiej zadbać o wygląd blizny ( wycinają tą poprzednią i zawsze na stanie jest jedna). Pierwsza bliznę troszkę zaniedbałam i dość późno zaczęłam smarować Cepanem w wyniku czego przerosła i miałam jakby sznurek przyklejony do brzucha ( twarda+wypukła). Obecna jest dużo ładniejsza; blada miękka..Najpierw pielęgnowana Octinaseptem, potem Contratubexem ( 1 opakowanie) a potem Cepan. Jak będzie z pielęgnacją najnowszej...jeszcze nie mam konkretnego planu ale wstępnie myślałam żeby powtórzyć Contratubex a potem Cepan z Biooil.
Avatar użytkownika
Kama
 
Posty: 164
Dołączył(a): 25 kwi 2019, o 21:36
Wiek: 39
Data operacji: 7 czerwca 2019
Metoda operacji, zabiegu: cięcie poprzeczne
Powód operacji, zabiegu: Mięśniak srodscienny w trzonie macicy
Zakres operacji: Wyłuszczenie mięśniaka oraz usuniecie licznych zrostów otrzewnowych
Wynik HP: .OK
Terapia hormonalna: .


Powrót do Rana, blizna i brzuch po operacji usunięcia macicy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość